Vilniaus miesto krepšinio mokykla skelbia šeštąją „Mėnesio MVP“  nominaciją 2021/2022 m. LIDL-Lietuvos moksleivių krepšinio lygos sezone.

Projekto partneriai Citysport žaidėjams įteikia 50-ies eurų čekį visai „Nike“ atributikai, o mes kviečiame susipažinti su naudingiausiais kovo mėnesio jaunaisiais talentais.

GABRIELIUS KERYS (VILNIAUS KM I (U14), treneris ANDRIUS ŠLEŽAS)

Sezonui persiritus į antrąją pusę ir analizuojant visų mūsų mokyklos žaidėjų statistines eilutes galėtume atkreipti dėmesį, jog Gabrielius Kerys buvo vienas iš nedaugelio, kuris viso sezono metu išlaiko tokius pačius aukštus statistinius rodiklius.

Kovo mėnesį trenerio Andriaus Šležo vadovaujami keturiolikmečiai laimėjo visus 4 susitikimus ir tai darydavo daugiau nei užtikrintai – varžovus vidutiniškai įveikdavo 18 taškų skirtumu.

Komandinis pasirodymas yra svarbiausias, tačiau negalima neatkreipti dėmesio į G. Kerio asmeninę statistiką: gynėjas vidutiniškai ant parketo praleisdavo vos 19 minučių, per kurias spėdavo pelnyti 16 taškų, atkovoti 7,5 kamuolio, perimti po 3 kamuolius ir rinkti 23,5 naudingumo balus.

Geriausios G. Kerio rungtynės buvo išvykoje prieš Kauno KM „ŽALGIRIS“ I ekipą (76:63), kuomet per beveik 21 minutę praleistą ant parketo žaidėjas pelnė 21 tašką, atkovojo bei perėmė po 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir tiek pat kartų blokavo varžovų metimus. Visapusišką ir įspūdingą pasirodymą vainikavo 32 naudingumo balai.

Šiuo metu keturiolikmečiai yra sužaidę 17 rungtynių, per kurias iškovojo 15 pergalių ir patyrė 2 pralaimėjimus. Toks pasirodymas leidžia mūsiškiams rikiuotis 2-oje turnyrinės lentelės vietoje.

DANIELĖ PAUNKSNYTĖ (VILNIAUS KM I (U16), trenerė JŪRATĖ CICĖNIENĖ)

Kovo mėnesį trenerės Jūratės Cicėnienės auklėtinės turėjo dvejas rungtynės, kuriose pavyko pasiekti pergales. Sėkmingas merginų žaidimas turėtų būti akcentuojamas ne tik kovo mėnesį, bet ir viso sezono metu: šešiolikmetės iki šiol nėra pralaimėjusios nei vienerių reguliariojo sezono rungtynių ir yra iškovojusios 10 pergalių paeiliui.

Kovo mėnesį D. Paunksnytė vidutiniškai ant parketo praleisdavo 27 minutes, per kurias pelnydavo net po 28 taškus, atkovodavo po 9,5 kamuolio ir rinkdavo po 26 naudingumo balus. Verta paminėti ir tai, jog kovo mėnesį Danielė iš dviejų taškų zonos atakavo 59% taiklumu.

Geriausios įžaidėjos rungtynės buvo prieš Panevėžio SC ekipą, kuomet žaidėja pelnė 34 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 29 naudingumo balus. Tą kartą merginos šventė sunkią pergalę rezultatu 77:76.

Vilniaus KM I turi 10 pergalių iš tiek pat galimų, nuostabu!

MOKYKLOS VARDU SVEIKINAME NUGALĖTOJUS IR LINKIME DIDŽIAUSIOS SĖKMĖS!