Vilniaus miesto krepšinio mokykla pasitinka pirmuosius pavasario lauretus ir skelbia 6-ąją krepšininkų ,,Mėnesio MVP“ nominaciją.

Projekto partneriai Teamsport žaidėjams įteikia 50-ies eurų čekį visai ,,Nike“ atributikai, o mes kviečiame susipažinti su naudingiausiais kovo mėnesio jaunaisiais mokyklos talentais.

EIMANTĖ STEPANAVIČIŪTĖ (VILNIAUS KM I (U14), treneris Algirdas Paulauskas)

Jau trečią kartą šiame sezone trenerio A. Paulausko treniruojama keturiolikmečių komanda deleguoja savo atstovę ,,Mėnesio MVP“ nominacijai. Šį kartą visi aplodismentai ir pagyrimai keliauja pagrindinei komandos aukštaūgei – Eimantei Stepanavičiūtei.

Kovo mėnesį Vilniaus KM I turėjo tik vienerias rungtynes: čia, be didesnio vargo, svečiuose buvo įveiktos Klaipėdos KM krepšininkės (82:50).

Rungtynėse su uostamiesčio ekipa, E. Stepanavičiūtė pasirodė stulbinančiai ir užfiksavo galingą dvigubą dublį: žaidėja pelnė 22 taškus, atkovojo 15 kamuolių bei surinko 28 naudingumo balus.

Trenerio A. Paulausko auklėtinės šiuo metu turi 11 pergalių ir 1 pralaimėjimą bei toliau išlieka vienvaldės turnyrinės lentelės lyderės. Šaunuolės, taip ir toliau!

DŽIUGAS REMEIKIS (VILNIAUS KM I (U17), treneris EDVINAS JUSTA)

Gerą bangą kovo mėnesį pagavę trenerio E. Justos auklėtiniai laimėjo visus trejus žaistus susitikimus. Vilniaus KM I septyniolikmečių ekipa mėnesio pradžioje turėjo sudėtingą išvyką į laikinąją sostinę, kur paskutinėmis sekundėmis iškovojo pergalę prieš Kauno KM ,,Perkūnas“-,,Skirgesa“ ekipą rezultatu 82:79. Sekančios dvejos rungtynės vilniečiams buvo kur kas lengvesnės – jie savo varžovus vidutiniškai įveikdavo 32 taškų skirtumu.

Solidžius pasirodymus kovo mėnesį fiksavo pagrindinis komandos atakų organizatorius Džiugas Remeikis, kuris prie sėkmingo komandos žaidimo prisidėjo vidutiniškai per rungtynes pelnydamas po 26,7 taško, atkovodamas po 5,7 kamuolio, taip pat puikiai skirstydamas kamuolius komandos draugams ir atlikdamas po 7 rezultatyvius perdavimus. Visa tai vainikuodavo 28,7 naudingumo balų vidurkis.

Geriausios Džiugo rungtynės buvo prieš ,,Perkūno“ ekipą, kuriose žaidėjas surengė įspūdingą pasirodymą ir užfiksavo pirmąjį trigubą dublį šiame sezone. Beveik per 40 praleistų minučių ant parketo, žaidėjas pelnė 27 taškus, atkovojo 11 kamuolių, atliko 12 rezultatyvių perdavimų bei surinko 35 naudingumo balus.

Septyniolikmečių sąskaitoje šiuo metu yra 11 pergalių ir 7 pralaimėjimai, o tai leidžia rikiuotis 6-oje turnyrinės lentelės vietoje.

Mokyklos vardu sveikiname žaidėjus ir linkime sėkmės!