Vilniaus miesto krepšinio mokykla naujuosius metus pasitinka skelbdama gruodžio „Mėnesio MVP“  nominaciją.

Projekto partneriai Citysport žaidėjams įteikia 50-ies eurų čekį visai „Nike“ atributikai, o mes kviečiame susipažinti su naudingiausiais gruodžio mėnesio jaunaisiais talentais.

MONIKA CIMALONSKYTĖ (VILNIAUS KM I (U14), treneris ALGIRDAS PAULAUSKAS)

Apsukų nemažinančios trenerio A. Paulausko keturiolikmetės ir toliau diktuoja madas mergaičių čempionate. 35,7 – būtent tokiu skirtumu savo varžoves vidutiniškai gruodžio mėnesį įveikdavo Vilniaus KM I. Mergaitės pastarąjį mėnesį turėjo net 3 susitikimus bei visuose įrodė savo pranašumą, taip tapdamos vienintele nepralaimėjusia merginų komanda U14 čempionate.

Monika Cimalonskytė gruodžio mėnesį rungtyniavo taip pat solidžiai, kaip ir visa komanda. Tiesa verta paminėta, jog keturiolikmetė įžaidėja rungtyniavo 2 iš 3 susitikimų. Mergaitė vidutiniškai per rungtynes pelnydavo po 24 taškus, atkovodavo po 7,5 kamuolio, atlikdavo po 6 rezultatyvius perdavimus ir rinkdavo net 34 naudingumo balus.

Neįtikėtiną pasirodymą Monika surengė gruodžio 3 dieną prieš Klaipėdos krepšinio mokyklos komandą, kur vos per ne pilnas 23 žaidimo minutes sugebėjo pelnyti 31 tašką, net 14 kartų perimti iš varžovių kamuolį, atkovoti 7 kamuolius ir atlikti 8 rezultatyvius perdavimus. Tokį įspūdingą pasirodymą vainikavo net 51 naudingumo balas bei pergalė rezultatu 111:38.

Su 6 pergalėmis iš tiek pat galimų vilnietės yra vienvaldės turnyrinės lentelės lyderės.

ERIKAS VANSEVIČIUS (VILNIAUS KM I (U18), treneris VYTENIS TUPČIAUSKAS)

Įtemptas gruodžio mėnesis išpuolė ir mūsų mokyklos vyriausiems. Aštuoniolikmečiai praėjusį mėnesį turėjo net 4 susitikimus. Tiesa, iškovoti pergales mūsiškiams pavyko tik 2 kartus.

Gerą sportinę formą aštuoniolikmečių gretose demonstravo puolėjas Erikas Vansevičius. Žaidėjas vidutiniškai rinkdavo po 19,3 taško, atkovodavo po 8,3 kamuolio, atlikdavo po 4,8 rezultatyvaus perdavimo ir fiksuodavo 23,5 naudingumo balų vidurkį.

Geriausios žaidėjo rungtynės buvo prieš V. Knašiaus KM, kur E. Vansevičių nuo trigubo dublio skyrė vos vienas atkovotas kamuolys: 17 taškų, 9 atkovoti kamuoliai, 10 rezultatyvių perdavimų ir 26 naudingumo balai. Tiesa, netgi ir tokio visapusiško puolėjo pasirodymo neužteko – išvykoje vilniečiai turėjo pripažinti uostamiesčio ekipos pranašumą rezultatu 74:79.

Verta paminėti ir tai, jog aštuoniolikmečiams gruodis buvo velniškai sunkus: išretinti traumų ir ligų, V. Tupčiausko auklėtiniai dažnai turėjo mažą žaidėjų rotaciją, tačiau nepaisant to, vis tiek sugebėjo iškovoti 2 pergales ir šiuo metu bendroje turnyrinėje lentelėje turi 8 pergales ir 3 pralaimėjimus bei užima 3-čiąją vietą.

Mokyklos vardu sveikiname gruodžio MVP ir linkime sėkmės!