Startavęs naujasis MKL sezonas pažymėtas Vytauto Zapalskio treniruojamos U-18 komandos pergalė prieš Kretingą bei U-17 pirmosios komandos pergale prieš antrąją VKM ekipą. 

​„Sakyčiau, gerai, kad pirmajame ture galėjome išbandyti jėgas su savais. Tokiais atvejais geriau pažįsti varžovą, lengviau gali išspręsti klaidas. Pavyko greitos atakos, išmetėme daug tritaškių. Visi laukė sezono starto, tad buvo daug energijos, daug noro. Visi žaidė, visi pelnė taškus. Sakyčiau, startas pavyko“, – pirmąsias naujojo sezono rungtynes komentavo U-17 VKM-1 treneris Andrius Šležas. 

​Jo auklėtiniai laimėjo prieš Rolando Peniko treniruojamą komandą laimėjo 120:79. Nugalėtojams Edmundas Doviltis pelnė 18, Martynas Puidokas 17, Karolis Puidokas 16, Ervinas Logunovas 15 taškų. VKM-2 komandoje išsiskyrė 24 taškus pelnęs Gustas Pumputis. 

​Šioje dvikovoje pirmoji komanda persvarą susikrovė greitomis atakomis. Po jų A.Šležo auklėtiniai pelnė net 40 taškų. Dar 39 buvo surinkti tolimais metimais. Pirmadienį naująjį sezoną pradėjusi U-18 komanda 88:66 namie nugalėjo bendaamžius iš Kretingos. Nugalėtojams Rokas Jaseliūnas pelnė 17, Linas Savickas 16, Ignas Venskus ir Ignotas Ražanas po 15. 

​„Priešininkai turėjo stiprią priekinę liniją, todėl akcentavome, kaip ją susilpninti. Kadangi komanda nauja, pirmos oficialios rungtynės, tai jaudulio netrūko, bet įsibėgėję sužaidėme neblogai. Išskirčiau trečiąjį kėlinį ir tai, kaip gynėmės jo metu“, – sakė treneris V.Zapalskis. 

​Per tą trečiąjį ketvirtį kretingiškiai pelnė tik 11 taškų, o VKM persvara išaugo nuo 6 iki 16 taškų. 

​„Visada buvau šalininkas, kad laimėtų komanda, o ne vienas ar du žaidėjai. Man labiau patinka, kai kamuolys gerai vaikšto ir būna padarytas extra perdavimas. Vaikinai turėjo puikų palaikymą, tad ačiū tėveliams. 

​Mums, kaip naujai komandai, ypač svarbu buvo laimėti pirmas rungtynes namie, nes sezono pasiruošime netrūko ir buksavimo. Na, o tikrąjį mūsų komandos veidą parodys kitos rungtynės Klaipėdoje prieš šalies vicečempionus.