Prieš didžiausias metų šventes Vilniaus krepšinio mokykloje buvo išrinkta geriausia komanda. Ja tapo Gintauto Reginos treniruojama U-18 pirmoji ekipa. Per pirmąjį ratą šalies čempionate VKM-I iškovojo devynias pergales, patyrė du pralaimėjimus ir dvylikos komandų grupėje rikiuojasi trečia. 

​„Viskas paprasta – geriausia komanda yra laiminti komanda“, – apie nugalėtojus sakė mokyklos direktorius Vytenis Tupčiauskas. 

​„Viena iš mūsų komandos stiprybių – žaidėjų motyvacija. Nemaža dalis krepšininkų yra atvykusių iš kitų miestų, vilniečiai siekia dar aukštesnių rezultatų, visi nori pakliūti į „Ryto“ jaunimo komandos Eurolygos atranką. Šie dalykai ir yra varomoji jėga tiek treniruočių, tiek rungtynių metu. 

​Noriu pažymėti, kad mūsų komanda išsiskiria ne kažkuria viena pozicija, o tuo, kad turime daug panašaus pajėgumo žaidėjų. Mūsų pergales dažniausiai apsprendžia ne vienas ar du žaidėjai. Anaiptol, skirtingose rungtynėse gali iššauti vis kitas žaidėjas. Ilgas suolelis yra pranašumas visiems, įskaitant trenerį. Tiek kalbant apie žaidėjų rotaciją, tiek apie intensyvumą, tiek apie kitus dalykus“, – sakė treneris G.Regina. 

​Geriausiai komandai atiteko kvietimai į „Vichy“ vandens pramogų parką.