Vilniaus krepšinio mokyklos U-17 komandos lyderis Emilis Butkus ir U-16 merginų ekipos lyderė Ugnė Grigaliūnaitė paskelbti NIKE naudingiausiais mokyklos žaidėjais. Už tai jiems įteikti NIKE čekiai. 

„Yra du dalykai. Pirmas – noriu padėkoti NIKE už tai, kad ir toliau eina su mumis kartu, antras – ir Emilis, ir Ugnė lapkričio mėnesį buvo tiesiog puikūs. Linkiu tokio užsivedimo ir entuziazmo ir kitais mėnesiais“, – sakė Vilniaus KM direktorius Vytenis Tupčiauskas.

​E.Butkus savo komandai lapkritį padėjo iškovoti keturias pergales per ketverias rungtynes. Andriaus Šležo auklėtinis vidutiniškai pelnė po 23 taškus, atkovojo po 9,2 kamuolio ir rinko po 26 naudingumo balus.

Metais jaunesnė E.Grigaliūnaitė su Vilniaus KM U-16 komanda lapkritį per trejas rungtynes iškovojo dvi pergales. Visose trejose rungtynėse Diliaros Velishaiavos auklėtinė pasižymėjo dvigubais dubliais. Sėkmingiausiose rungtynėse prieš bendraamžes iš Marijampolės E.Grigaliūnaitė prie pergalės pridėjo 15 taškų, 13 atkovotų kamuolių ir 5 blokuotus metimus. Jos lapkričio vidurkiai: po 15,7 pelnytų taškų, po 11,7 – atkovotų kamuolių ir po 16 – naudingumo balų.