​Jau šį sekmadienį (kovo 1 dieną) Kėdainių arenoje spindės ryškiausios LIDL – Moksleivių krepšinio lygos žvaigždės. Čia vyks tradicinė ir didžiausia sezono šventė – Žvaigždžių diena. 

​Keturių valandų renginyje žiūrovai išvys tradicines visų žvaigždžių rungtynes tarp „Geltonųjų“ ir „Mėlynųjų“ komandų. Taip pat individualius konkursus: tritaškių metimo, krepšinio įgūdžių bei komandinius konkursus „1 už visus, visi už 1“ ir „Baudukas“. Žiūrovų laukia ir naujovės – į programą grįžta ant bangos esantis 3×3 krepšinis bei eSporto NBA 2K20 turnyras. 

​Praėjusią savaitę paaiškėjo ne tik pagrindinių rungtynių, tačiau ir visų individualių konkursų dalyviai. MKL Facebook paskyroje vykusiame balsavime savo nuomonę išreiškė daugiau nei 50 000 vartotojų, o didžiausia kova užvirė U13 berniukų amžiaus kategorijoje, kur Kšištofo Lavrinovičiaus sūnus Danielius iš Vilniaus krepšinio mokyklos (4564 balsai) aplenkė Dariaus Pakamanio sūnų Erną, kuris yra Šiaulių krepšinio akademijos Saulė atstovas (3792 balsai) ir taip pateko į pagrindinę metų šventę. Ši dvikova sulaukė ir daugiausiai sirgalių įsitraukimo (126 900), komentarų (266) ir pasidalinimų (811). 

​Šiemet žvaigždžių rungtynių metu MKL sudaryta komisija iš krepšinio bendruomenės rinks „kiečiausią“ komandą iš vaikų, jaunučių ir jaunių amžiaus grupių, t. y. viso iš 6 skirtingų komandų, kurias vertins pagal specialius kriterijus: 1) komandiškumas ir visų žaidėjų įtraukimas; 2) žaidimo efektingumas (patrauklumas žiūrovams); 3) spinduliuojama gera nuotaika („show“ elementai, pačių žiūrovų įtraukimas); 4) atsakomybė (pagarba varžovui, diplomatiški treneriai, pozityviai palaikantys tėveliai); 5) sužaisto kėlinuko rezultatas. 

​Komisijos išrinktai „kiečiausiai“ komandai atiteks lygos rėmėjo NIKE įsteigti prizai – 50 Eur čekiai apsipirkti jų parduotuvėse. 

​Šventėje ką veikti ras ne tik jos dalyviai, bet ir žiūrovai, kurie užsuks į Kėdainių areną. Šalia aikštelės ir arenos erdvėse viso renginio metu vyks lygos partnerių, prekybos centro LIDL aktyvacijos, kuriose bus galima smagiai išbandyti jėgas ir laimėti praktiškų prizų. Šventėje atmosferą padės kurti ir Kėdainių miesto atlikėjai, renginį ves vietinio kilimo, įvairiai pagarsėjusios neegzistuojančios „Pravalturo“ agentūros direktorius – Vytautas Mikaitis. Pavasariu ir energija dvelkiančią muzikinę selekciją visiems susirinkusiems bus paruošęs žinomas DJ – Wild Dee. Renginį netiesiogiai bus pasiruošę susprogdinti jaunimo tarpe gerai žinoma muzikinė grupė, kurios pavadinimą organizatoriai praneš jau artimiausiu metu. 

​RENGINIO PROGRAMA: 

​11:00 Dalyvių registracija. Žvaigždžių rungtynių dalyvių (žaidėjų bei trenerių) fotosesija.
12:00 Renginio pradžia
12:03 Vokalinės – instrumentinės grupės „Kepti zefyrai“ muzikinis pasirodymas
12:10 1 už visus – visi už 1 konkurso atranka
12:30 Snaiperio konkurso atranka
12:55 Įgūdžių konkurso atranka
13:20 Žvaigždžių rungtynės: GELTONIEJI – MĖLYNIEJI (vaikų amžiaus grupė)
13:35 Kėdainių sporto centro dziudo pasirodymas
13:40 1 už visus – visi už 1 konkurso pusfinaliai ir finalas
13:55 Įgūdžių konkurso antras etapas ir finalas
14:10 Integruotas sportas – 1 kėlinukas (žaidžia kartu su jaunučiais)
14:15 Žvaigždžių rungtynės: GELTONIEJI – MĖLYNIEJI (jaunučių amžiaus grupė)
14:30 Šokių grupės pasirodymas
14:35 Bauduko konkursas (mergaitės ir berniukai)
15:00 3×3 turnyro merginų ir vaikinų finalai
15:15 3×3 parodomosios rungtynės prieš LTU 3×3 rinktinę
15:25 Snaiperio konkurso finalas
15:35 Integruotas sportas – 2 kėlinukas (žaidžia kartu su jauniais)
15:40 Žvaigždžių rungtynės: GELTONIEJI – MĖLYNIEJI (jaunių amžiaus grupė)
15:50 Muzikinės grupės pasirodymas 😊
16:30 Renginio pabaiga 

​Beveik 4 valandas truksiantis renginys bus transliuojamas tiesiogiai MKL Facebook ir YouTube paskyrose ir tv3.lt puslapyje. Žiūrovams ją padės stebėti arenos LIDL studijoje dirbsiantys ir LKL rungtynių patirties turintys komentatoriai – Ignas Grinevičius ir Lukas Gintautas, kurie bus pasiruošę pakalbinti renginyje apsilankysiančius žinomus žmones bei supažindinti su visais įvykiais aikštelėje ir už jos ribų. 

​LIDL – MKL Žvaigždžių diena 2020 vyks kovo 1 d. (sekmadienį) Kėdainių arenoje (J. Basanavičiaus g. 1A, Kėdainiai) nuo 12:00 val. (durys atsidaro nuo 11:00 val.).

Vilniaus krepšinio mokyklos atstovai MKL žvaigždžių dienoje 

​Snaiperio konkurse VKM merginų garbę gins Audronė Zdanevičiūtė, o vaikinų klasėje turėsime net 3 VKM auklėtinius – Roką Maižiešių, Armandą Plintauską ir Matą Mikėną. Konkurso dalyviai buvo atrinkti pagal šio MKL sezono tritaškių statistinius rodiklius. Vilniaus krepšinio mokykla turės daugiausiai atstovų, o tai byloja, kad turime puikių snaiperių.  

​Baudų metimų konkurse „Baudukas“ dalyvaus jauniausių amžiaus grupių (gimę 2006 m. ir jaunesni) krepšininkės ir krepšininkai. VKM atstovaus Rusnė Utkaitė, Justina Bajarūnaitė, Gabrielius Jokubauskas ir Matas Nemira. 

​Krepšinio įgūdžių konkurse, kur reikės rodyti kamuolio varymo, pasavimo ir metimo įgūdžius, turėsime du auklėtinius: Urtę Tatarūnaitę ir Arą Valentą. 

​Komandinio darbo reikalaujančiame konkurse „Vienas už visus ir visi už vieną“ turėsime po vieną merginų (Atėnė Obolevičiūtė, Austėja Jokštaitė, Aistė Radzevičiūtė) ir vaikinų komandą (Augustinas Buivydas, Benas Hofšteteris, Armandas Plintauskas) 

​3×3 turnyro finale kovos Kaune atrankos etapą įveikusi Vilniaus KM rinktinė, kurios sudėtyje yra Augustinas Buivydas, Benas Hofšteteris ir Rokas Jaseliūnas. 

​Pagrindinėse žvaigždžių rungtynėse „Geltonųjų“ komandoje žais VKM auklėtiniai Audronė Zdanevičiūtė ir Augustas Marčiulionis, trenerių štabe matysime Gintautą Reginą. „Mėlynųjų“ gretose bus Augustinas Krūminis, Robertas Veličko, Viltautė Adomaitytė, Augustinas Buivydas ir Daniel Lavrinovich.