Praėjusią savaitę LIDL – Lietuvos moksleivių krepšinio lygos čempionate buvo apstu mūsų mokyklos komandų pasirodymų. Dalį iš jų tradiciškai aptariame savaitės apžvalgoje.

KLAIPĖDIEČIŲ BARJERAS

U18 vaikinų krepšinio čempionate į dvikovą stojo Vilniaus KM I ir V. Knašiaus KM ekipos. Išvykoje, po atkaklios kovos, mūsiškiams teko nusileisti uostamiesčio komandai rezultatu 74:79. Rungtynės pirmuosius du kėlinukus vyko taškas į tašką, tačiau kelią į pergalę vilniečiams užkirto labai nesėkmingas trečias ketvirtis, kurį vaikinai pralaimėjo 21:9. Nedėkingas buvo ir mūsiškių atsarginių žaidėjų suoliukas – dėl traumų ir ligų vilniečiai į Klaipėdą išvyko aštuoniese.

Vilniaus KM I nuo pralaimėjimo bandė gelbėti arti trigubo dublio buvęs Erikas Vansevičius: žaidėjo sąskaitoje 17 taškų, 9 atkovoti kamuoliai, 10 rezultatyvių perdavimų ir 26 naudingumo balai.

Vilniečiai savo sąskaitoje turi 7 pergales ir 2 pralaimėjimus.

U16 merginų čempionate susitiko turnyrinės lentelės lyderės Vilniaus KM I ir V.Knašiaus KM komandos. Trenerio Gitauto Kievino vadovaujama ekipa be didelio vargo įrodė savo pranašumą rezultatu 66:49. Vienvaldėmis čempionato lyderėmis tapusios merginos nuo pat rungtynių pradžios paėmė iniciatyvą į savo rankas ir varžovėms pagalvoti apie pergalė neleido.

Vilniaus KM I gretose dar vieną puikų pasirodymą surengė Danielė Paunksnytė. Komandos lyderės sąskaitoje 28 taškai, 17 atkovotų ir 4 perimti kamuoliai bei 34 naudingumo balai.

Šešiolikmetės su šešiomis pergalėmis iš tiek pat galimų lentelėje rikiuojasi pirmoje vietoje. Šaunuolės!

DVIKOVOS SU LAIKINOSIOS SOSTINĖS EKIPOMIS

U14 berniukų čempionate nesėkmę patyrė trenerio Gintaro Razučio auklėtiniai. Vilniaus KM II pralaimėjo Kauno KA „Snaiperis“ I rezultatu 51:111.

Vilniečių gretose išsiskyrė Emilis Kristupas Vensevičius, kuris pelnė 14 taškų ir surinko 9 naudingumo balus.

Kur kas linksmesnėmis nuotaikomis dvikova susiklostė trenerio Tomo Tarasevičiaus vadovaujamai Vilniaus KM I ekipai. Keturiolikmečiai lengvai susitvarkė su Tornado KM I – „VS Sistemos“, varžovus įveikdami rezultatu 111:80. Rungtynes nuo pat pradžių kontroliavę mūsiškiai įsirašė dar vieną saldžią pergalę ir šventinį laikotarpį pradės nenugalėti.

Mūsiškius į pergalę vedė Jokūbas Kukta. Vilnietis pelnė 20 taškų, realizavo 4 tritaškius iš 6, atkovojo 9 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko net 35 naudingumo balus.

Be pralaimėjimų žygiuojanti Vilniaus KM I savo sąskaitoje turi 8 pergales.

U15 vaikinų čempionate kauniečiams vilčių nepaliko ir trenerio Andriaus Šležo auklėtiniai. Puikiai abejose aikštelės pusėse rungtyniavę vilniečiai šventė pergalę prieš Nacionalinė KA I ekipą (109:62).

Nugalėtojų gretose Gabrielius Kierys vos per 16 minučių pelnė 17 taškų, pataikė 7 dvitaškius iš 9, atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir savo naudingumo grafą papildė 31 balu.

Vilniečiai su 7 pergalėmis ir 3 pralaimėjimais čempionate rikiuojasi pirmoje vietoje.

U14 merginų čempionate ir toliau be pralaimėjimų žygiuoja trenerio Algirdo Paulausko vadovaujama Vilniaus KM I ekipa. Išvykoje keturiolikmetės įrodė savo pranašumą prieš Kauno KM „Žalgiris“ II rezultatu 70:44.

Vilniaus KM I gretose dvigubą dublį užfiksavo Eimantė Stepanavičiūtė. Žaidėja pelnė 14 taškų, atkovojo 15 kamuolių ir surinko 20 naudingumo balų.

Mūsiškės savo sąskaitoje turi 6 pergales ir turnyrinėje lentelėje užima pirmąją vietą.

LENGVAS PASIVAIKŠČIOJIMAS

U18 merginų čempionate lengva pergale pasižymėjo trenerės Inos Revinskienės auklėtinės. Vilniaus KM I nugalėjo Alytaus SRC rezultatu 87:55. Nuo pat pirmųjų minučių rungtynių vadeles į savo rankas paėmusios mūsiškės nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš varžovių ir grįžo į pergalių kelią.

Vilniaus KM I gretose naudingiausiai rungtyniavo Gabija Strolytė. Vienos komandos lyderių sąskaitoje puikuojasi 21 taškas, 14 atkovotų kamuolių, 6 rezultatyvūs perdavimai ir 32 naudingumo balai.

Vilnietės čempionate turi 6 pergales ir vos vieną kluptelėjimą.