Praėjusią savaitę LIDL – Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (LIDL-MKL) čempionate turėjome net 29 susitikimus. Visus rezultatus rasite mūsų INSTAGRAM paskyroje, na, o dabar apžvelkime karščiausius susitikimus.

JAUNIAUSIŲJŲ DERBIS

U13 B diviziono dvikovoje į kovą stojo Vilniaus KM VI ir Sostinės KM VI ekipos. Abi komandos varžosi metais vyresniųjų čempionate, o tokios rungtynės yra puiki praktika ruošiantis artėjančioms pirmojo iššūkio dvikovoms. Po itin atkaklios ir dramatiškos kovos, trenerio Mindaugo Sakalausko auklėtiniai vis tik turėjo pripažinti varžovų pranašumą minimalia persvara (56:57). Su 3 pergalėmis ir tiek pat pralaimėjimų jaunieji krepšininkai savo grupėje šiuo metu rikiuojasi 5-oje vietoje.

PERGALĖ PRINCIPINĖJE DVIKOVOJE

Šios savaitės derbį U15 B divizione turėjo ir trenerio Ryčio Anskaičio vadovaujama Vilniaus KM II ekipa. Namų rungtynėse jie priėmė Sostinės KM III komandą bei įrodė savo pranašumą varžovus įveikdami 19 taškų skirtumu (74:55). Šiuo metu penkiolikmečiai turi 5 pergales iš tiek pat galimų ir yra vienvaldžiai grupės lyderiai.

SKIRTINGI MERGINŲ PASIRODYMAI

Šią savaitę jaunučių merginų U16 A divizione į kovą stojo abi mūsų mokyklos komandos. Penktadienį Gitauto Kievino vadovaujama Vilniaus KM II susitiko su V. Knašiaus KM merginomis. Tik po atkaklios kovos, rezultatu 52:58, mūsiškės turėjo pripažinti varžovių pranašumą. Daugiau nei įspūdingą pasirodymą šiose rungtynėse surengė Akvilė Babraitytė: beveik be keitimų žaidusi ekipos lyderė pelnė 33 taškus, atkovojo 31 kamuolį, 7 kartus spėjo apvogti varžoves ir surinko net 59 naudingumo balus. Vienareikšmiškai, tai yra įspūdingiausias dvigubas dublis šiame sezone. Su 1 pergale ir 2 pralaimėjimais Vilniaus KM II rikiuojasi 4-oje vietoje.

Savaitgalį šiame čempionate vyko ir dar vienas susitikimas, kuriame į kovą stojo Vilniaus KM I ir Šiaulių KA „SAULĖ“. Juratės Cicėnienės auklėtinės pademonstravo geležinę gynybą ir be didesnio vargo susitvarkė su saulės miesto merginomis (64:29). Justina Bajarūnaitė savo komandai pelnė 8 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir surinko 15 naudingumo balų. Vilniaus KM I merginos yra iškovojusios 3 pergales iš tiek pat galimų ir turnyrinėje lentelėje su Panevėžio ekipa dalinasi pirmąją vietą.

TRIUŠKINAMOS PERGALĖS

Trenerio Edvino Justos vadovaujami šešiolikmečiai penktadienį susitiko su Klaipėdos KM-„UNIQA“ ekipa. Džiugo Remeikio vedama Vilniaus KM I iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu (117:57), o pastarasis buvo arti trigubo dublio: 25 taškai, 8 atkovoti kamuoliai ir tiek pat rezultatyvių perdavimų bei 35 naudingumo balai. Su 4 pergalėmis ir 1 pralaimėjimu Vilniaus KM I turnyrinėje lentelėje dalinasi 2-ąją vietą.

Dar vieną triuškinamą pergalę namuose iškovojo Tomo Tarasevičiaus auklėtiniai. U13 A divizione, rezultatu 114:75, buvo įveikta Nacionalinė KA I-„HEGELMANN LITAUEN“ ekipa. Lukas Lukauskis mūsiškiams pelnė 25 taškus bei surinko 29 naudingumo balus, o visus 4 susitikimus laimėjusi Vilniaus KM I šiuo metu rikiuojasi 2-ojoje turnyrinės lentelės pozicijoje.

Solidžią pergalę išvykoje iškovojo ir Andriaus Šležo auklėtiniai. Mūsų mokyklos U14 pirmoji komanda išvykoje nugalėjo Klaipėdos KM komandą (74:48). Motiejaus Daunio sąskaitoje dvigubas dublis: 18 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 21 naudingumo balas. Vilniaus KM I yra iškovojusi 5 pergales iš tiek pat galimų ir šiuo metu užima 2-ąją vietą.

APMAUDŽIOS NESĖKMĖS

Savo 6-ąjį pralaimėjimą patyrė T. Tarasevičiaus auklėtiniai, kurie apmaudžiai nusileido Sostinės KM I-„WARRANTY EXPERT“ ekipai (61:69). Mūsiškių gretose solidų dvigubą dublį užfiksavo Gustavas Vingrys: 12 taškų, 15 atkovotų kamuolių ir 25 naudingumo balai.

Centrinėje savaitės dvikovoje trenerio Lino Šalkaus vadovaujami aštuoniolikmečiai, dviejų pratęsimų pareikalavusiame trileryje, nusileido Sostinės KM I-„EMSI“ ekipai (78:81). Tai buvo pirmasis komandos pralaimėjimas šiame sezone. Spalio mėnesio naudingiausias mokyklos žaidėjas Danielius Kasparas mūsų komandai pelnė 28 taškus, atkovojo 15 kamuolių ir surinko 36 naudingumo balus. Su 5 pergalėmis ir 1 pralaimėjimu Vilniaus KM I -„ŠILPUTA“ rikiuojasi 3-ioje turnyrinės lentelės vietoje.