Praėjusią savaitę LIDL – Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje (LIDL-MKL) mūsų mokyklos komandos turėjo 25 susitikimus. Įdomiausi įvykiai ir rungtynės apžvelgiamos jau tradicija tapusioje savaitės apžvalgoje.

SLOGI PRADŽIA U19 ČEMPIONATE

Antrojo etapo kovas pradėjo ir mūsų mokyklos vyriausieji, kurie į E grupėje startavo turėdami 1 pergalę ir 1 pralaimėjimą. Jaunimo U19 čempionate besivaržantys mūsų mokyklos krepšininkai (tr. Rolandas Penikas) išvykoje turėjo pripažinti Kauno KM „Žalgirio“ ekipos pranašumą (70:89). Šiuo metu su 1 pergale ir 2 pralaimėjimais R. Peniko auklėtiniai grupėje rikiuojasi 4-oje vietoje.

SUDĖTINGA U17 SAVAITĖ

Pergalių formulės ir tendencingai sėkmingo žaidimo vis dar ieško mūsų mokyklos septyniolikmečiai. Šią savaitę Vytenio Tupčiausko auklėtiniai A divizione turėjo dvi išvykas į laikinąją sostinę: savaitės pradžioje susitiko su Kauno KM „Žalgirio“ II ekipa, o sekmadienį metė iššūkį Tornado KM I-„ALBURNUS“ ekipai.

Pirmoji dvikova susiklostė nesėkmingai: taškų lenktynėse pirmuosius 3 kėlinius pralaimėję mūsiškiai didelių šansų neturėjo ir vieniems iš turnyrinės lentelės lyderių nusileido rezultatu 80:95.

Visiškai kitokiomis nuotaikomis iš Kauno septyniolikmečiai grįžo sekmadienį: čia visas rungtynes taškas į tašką rungtyniavę vilniečiai šventė itin svarbią pergalę rezultatu 69:68.

Dviejų rungtynių atkarpoje dėmesį vertėtų atkreipti į komandos naujoką Kristupą Smirnov. Neseniai prie ekipos prisijungęs metais jaunesnis žaidėjas tapo tikru atradimu: per du susitikimus puolėjas vidutiniškai pelnydavo po 30,5 taško, atkovodavo po 7,5 kamuolio ir rinkdavo po 27 naudingumo balus. Verta paminėti ir tai, jog K. Smirnovo taiklus dvitaškis rungtynių pabaigoje ir išplėšė pergalę VKM I ekipai. Labai norėtųsi tikėti, kad sudėtinga sezono pradžia mūsiškiams jau praeityje, o prie ekipos prisijungęs Kristupas taps labai solidžiu pastiprinimu likusiai sezono daliai.

Su 6 pergalėmis ir 8 pralaimėjimais mūsiškiai bando kilti iš turnyrinės lentelės apačios – šiuo metu užima 8-ąją vietą ir patenka į atkrintamąsias. Sėkmės vyrukai!

U18 BLYKSTELĖJIMAS

Itin svarbią pergalę iškovojo Mindaugo Sakalausko treniruojama Vilniaus KM II ekipa. Jie namuose rezultatu 77:63 įveikė Šilutės SM krepšininkus. 4-oji pergalė leido mūsiškiams šiek tiek sutvirtinti savo pozicijas kovoje dėl atkrintamųjų. Šaunuoliai!

Su 4 pergalėmis ir 3 pralaimėjimais VKM II rikiuojasi 4-oje turnyrinės lentelės vietoje E grupėje.

„PIRMOJO IŠŠŪKIO“ DVIKOVOS

7-ąją pergalę iš tiek pat galimų iškovojo Vilniaus KM I merginos (tr. Šarūnė Valinskaitė). Jos išvykoje nugalėjo Alytaus SRC mergaites (45:4). VKM I yra vienvaldės C grupės lyderės.

Labai svarbią pergalę iškovojo ir Vilniaus KM II ekipa (tr. Jūratė Cicėnienė). Mergaitės namuose po dramatiškos kovos įveikė Ukmergės SC „VILKMERGĖ“ krepšininkes, taip žingsneliu priartėdamos prie varžovių: šiuo metu ukmergiškės turi 5 pergales ir 2 pralaimėjimus ir C grupėje užimą 2-ąją vietą, tuo tarpu VKM II merginos yra iškovojusios 4 pergales ir patyrusios 3 pralaimėjimus bei rikiuojasi 3-čioje vietoje.

10-ąją pergalę įsirašė ir viena iš berniukų komandų. M. Sakalausko treniruojama Vilniaus KM I pirmajame iššūkyje įveikė Sostinės KM VI ekipą (53:12). VKM I iki šiol nėra pralaimėję ir šiuo metu yra vienvaldžiai H grupės lyderiai, bravo!

MERGINŲ PASIRODYMAI A DIVIZIONE

Pralaimėjimą uostamiestyje patyrė U16 Vilniaus KM 2-oji komanda (tr. Gitautas Kievinas). Su metais vyresnėmis merginomis besivaržančios jaunosios krepšininkės rezultatu 49:73 nusileido V. Knašiaus KM merginoms. Mūsiškių gretose naudingumu išsiskyrė Venessa Kaukenas: keturiolikmetė pelnė 18 taškų (9/15 dvitašk. met.), atkovojo 7 kamuolius bei surinko 16 naudingumo balų.

Su 2 pergalėmis ir 6 pralaimėjimais VKM II užima 6-ąją vietą.

Pralaimėjimą uostamiesčio merginoms turėjo pripažinti ir mūsų mokyklos keturiolikmetės: namuose Vilniaus KM I (tr. Š. Valinskaitė) apmaudžiai nusileido V. Knašiaus KM ekipai 58:61. Šiose rungtynėse Ugnė Viščinytė pelnė 13 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 14 naudingumo balų.

Tai buvo 3-čiasis VKM I pralaimėjimas šiame sezone. Merginos taip pat yra iškovojusios 6 pergales ir šiuo metu užimą 3-čiąją vietą turnyrinėje lentelėje.