Praėjusią savaitę LIDL – Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (LIDL-MKL) čempionate mūsų mokyklos komandos turėjo sužaisti 15 susitikimų, tačiau dalis rungtynių buvo nukelta.

U18 KOMANDŲ PASIRODYMAI

Dvi užtikrintas pergales šią savaitę iškovojo trenerės Jūratės Cicėnienės vadovaujamos Vilniaus KM III merginos. Su vyresnėmis merginomis besivaržančios šešiolikmetės B divizione nesunkiai susitvarkė su Pakruojo SC merginomis (96:17), o vėliau įveikė ir Anykščių KKSC ekipą (67:36). Su 10 pergalių ir 2 pralaimėjimais mūsų merginos šiuo metu rikiuojasi pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.

Kiek sudėtingiau tame pačiame B divizione sekasi trenerės Inos Revinskienės Vilniaus KM II ekipai. Praėjusią savaitę aštuoniolikmetės namuose dramatiškai nusileido Plungės SRC ekipai. Tai buvo 8-asis pralaimėjimas šiame sezone. Vilniaus KM II šiuo metu užima 7-ąją vietą turnyrinėje lentelėje.

Nesėkmingai praėjusi savaitė susiklostė ir trenerės Onos Dindaitės-Mukienės vadovaujamai Vilniaus KM III ekipai: mūsiškiai išvykoje, rezultatu 66:75, turėjo pripažinti Rokiškio KKSC ekipos pranašumą. Tai buvo 10-asis komandos pralaimėjimas šiame sezone.

PERGALĖ U14 ČEMPIONATE

Sėkmingą savaitę U14 B divizione turėjo su metais vyresniais besivaržantys Tomo Tarasevičiaus auklėtiniai (Vilniaus KM V). Jie namuose nesunkiai susitvarkė su Sostinės KM V ekipa (88:53), o vėliau įveikė ir Vilniaus KM IV ekipą (92:41). Šios pergalės kilstelėjo Vilniaus KM V krepšininkus iki iki 2-osios vietos A pogrupyje (9 pergalės ir 1 pralaimėjimas).

U12 „PIRMASIS IŠŠŪKIS“

Pirmąją pergalę oficialiose rungtynėse pasiekė trenerio Roko Rolio vadovaujama Vilniaus KM IV ekipa. Su metais vyresniais kovojantys vienuolikmečiai namuose įveikė Vilniaus KM V ekipą (47:37). Šaunuoliai,sveikiname!