Praėjusią savaitę LIDL – Lietuvos moksleivių krepšinio lygos čempionate mūsų mokyklos komandos A divizione turėjo 6 rungtynes. Visus pasirodymus aptariame savaitės apžvalgoje.

MŪŠIAI LAIKINOJOJE SOSTINĖJE

Devintąjį pralaimėjimą šiame sezone patyrė trenerio Gintaro Razučio keturiolikmečiai. Mūsiškiai išvykoje turėjo pripažinti Kauno KM „ŽALGIRIS“ I ekipos pranašumą rezultatu (79:96). Trečiojo kėlinio pradžioje, po taiklaus Jokūbo Saulėno tritaškio, vilniečiams pavyko sumažinti savo atsilikimą iki 6 taškų (50:56), tačiau vėliau varžovai ir vėl susigrąžino dviženklį pranašumą ir užtikrintai laimėjo rungtynes.

Naudingiausias Vilniaus KM II buvo Mantas Klevinskas. Žaidėjo sąskaitoje 15 taškų, 5 atkovoti kamuoliai, tiek pat rezultatyvių perdavimų ir 20 naudingumo balų.

Su 3 pergalėmis ir 9 pralaimėjimais Vilniaus KM II šiuo metu rikiuojasi 9-oje turnyrinės lentelės vietoje.

Beprotiškai atkaklios ir permainingos rungtynės įvyko U15 čempionate, kur ginklus surėmė Tornado KM I-„XIAOMI“ ir Vilniaus KM I (Tr. Andrius Šležas). Čia, po dramatiško trilerio pareikalavusio pratęsimo, pergalę šventė kauniečiai (78:75). Ketvirtajame kėlinyje tiek kauniečiai, tiek vilniečiai turėjo galimybę išplėšti pergalę, tačiau abiejų komandų žaidėjų baudų metimai skriejo pro šalį (64:64). Nors pratęsimo pradžioje geriau atrodė mūsiškiai, vis tik rungtynių pabaigą užtikrinčiau sužaidę aikštės šeimininkai šventė pergalę.

Mūsiškių gretose Motiejus Daunys pelnė 22 taškus bei pataikė visus mestus dvitaškius (10/10). Puolėjas taip pat atkovojo 10 kamuolių ir surinko 29 naudingumo balus.

Su 8 pergalėmis ir 4 pralaimėjimais Vilniaus KM šiuo metu užima 4-ąją vietą.

Svarbią pergalę Kaune iškovojo trenerio Mindaugo Sakalusko trylikamečiai. Mūsiškiai išvykoje įveikė Nacionalinė KA II – „VIENA MONETA“ ekipą (63:69). Nors po trijų ketvirčių rezultatas buvo lygus (51:51), lemiamą žodį rungtynėse tarė Karigaila Jonas Jauniškis, kuris per kėlinį pelnė net 11 taškų, taip užtikrindamas ekipai 6-ąją pergalę šiame sezone.

Mūsiškių gretose jau minėtas K. J. Jauniškis buvo ir naudingiausias: žaidėjo sąskaitoje 26 taškai, 16 atkovotų kamuolių ir 25 naudingumo balai.

Su 6 pergalėmis ir tiek pat pralaimėjimų trylikamečiai šiuo metu užima 4-tąją vietą.

IŠVYKA PRIE JŪROS

Apmaudų pralaimėjimą Klaipėdoje patyrė mūsų aštuoniolikmetės. Trenerės Inos Revinskienės auklėtinės nusileido V. Knašiaus ekipai rezultatu 54:79. Nors prieš lemiamą ketvirtį mūsiškės atsilikinėjo tik 9 taškais (43:52), lemiamame ketvirtyje vilnietėms pritrūko jėgų ir pralaimėtas ketvirtis rezultatu 11:27 nulėmė solidžią klaipėdiečių pergalę.

Mūsiškių gretose 19 naudingumo balų surinko Urtė Ratavičiūtė. Vidurio puolėja taip pat atkovojo 8 kamuolius bei pelnė 12 taškų.

Tai buvo 2 trenerės I. Revinskienės auklėtinių pralaimėjimas šiame sezone. Su 6 pergalėmis merginos šiuo metu rikiuojasi 2-oje vietoje.

PERGALĖ SUVALKIJOJE

Įtikinamą pergalę iškovojo mūsų mokyklos aštuoniolikmečiai (tr. Vytenis Tupčiauskas). Antrojoje rungtynių dalyje aukštesnę pavarą įjungę vilniečiai šventė pergalę rezultatu 100:78.

Solidų dvigubą dublį šiose rungtynėse surinko Artūras Vilutis. Komandos aukštaūgis pelnė 21 tašką, atkovojo 12 kamuolių, realizavo 9 dvitaškius iš 12 (75%) bei surinko 30 naudingumo balų.

10 pergalių ir 3 nesėkmės vilniečiams šiuo metu leidžia užimti lyderių pozicijas, šaunuoliai!

FINALO PAKARTOJIMAS

Svarbią pergalę išvykoje iškovojo mūsų mokyklos keturiolikmečiai. Trenerio Tomo Tarasevičiaus auklėtiniai praėjusių metų finalo pakartojime įveikė Sostinės KM I-„WIENERBERGER“ ekipą (85:79). Pirmojoje rungtynių dalyje aikštės šeimininkai atrodė geriau, o tai lėmė 2 taškų pranašumą prieš didžiąją pertrauką (44:42). Vis tik antroje rungtynių dalyje mūsiškiai perėmė iniciatyvą į savo rankas, taip švęsdami 9-ąją pergalę šiame sezone.

Nugalėtojų gretose su trigubu dubliu flirtavęs Jokūbas Kukta pelnė 18 taškų, atkovojo 10 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir surinko 27 naudingumo balus.

Vilniaus KM I yra vienintelė iki šiol nepralaimėjusi komanda tarp keturiolikmečių šiame sezone.