​Vilniaus krepšinio mokykla (VKM) kviečia savo bendruomenę nuoširdžiam pokalbiui „Zoom“ platformoje su mokyklos absolventu Margiriu Normantu. 194 cm ūgio gynėjas 2015 m. debiutavo Vilniaus „Perlo Energijos“ gretose, o 2017 m. prasimušė į pagrindinėje Vilniaus „Ryto“ komandos sudėtį.

„Manau, kad geri pradmenys, įgauti treniruojantis pas Gintarą Razutį. Jis buvo labai reiklus treneris, kaip ir Gintautas Regina. Užsigrūdinau, susitvarkiau su jauduliu visose situacijose“, – į klausimą, kas lėmė sklandų kopimą į viršų 2017 m. atsakė M. Normantas.

​Vilniauskm.lt nuotr.
​Vilniauskm.lt nuotr.

​„Didžiausias lūžis buvo, kai palikau Šarūno Marčiulionio krepšinio akademiją ir perėjau į Vilniaus krepšinio mokyklą, pas trenerį Gintautą Reginą. Treneris reiklus, griežtas, daug dirbdavome, tai čia labiausiai ir ūgtelėjau. Manau, kad krepšinio supratimas čia ir atėjo“, – duodamas interviu „Krepšinio namams“ prisiminė M. Normantas.

​Dabar 24-erių vilnietis yra vienas Panevėžio „Lietkabelio“ lyderių. Margiris lyderio savybes demonstruoja ne tik Lietuvos krepšinio lygoje (LKL), bet ir Europos taurėje, kurioje vidutiniškai per rungtynes renka po 11 taškų ir 10 naudingumo balų.

​Nuotoliniame susitikime su M. Normantu kviečiami dalyvauti visi esami ir buvę VKM auklėtinai bei jų šeimos nariai. Užpildykite registracijos anketą pasiruoškite klausimų ir laukite susitikimo „Zoom“ platformoje!

​Vietų skaičius ribotas, būtina išankstinė registracija.

​REGISTRACIJA VYKSTA ČIA

Laikas: gruodžio 7 d., pirmadienis, 14:30 val.

Vieta: „Zoom“ platforma (nuoroda bus atsiųsta vėliau)

Trukmė: 60–90 min.

P.S. Pilnas pokalbio vaizdo įrašas nebus publikuojamas, todėl būkite aktyvūs ir nepraleiskite progos pabendrauti su Vilniuje užaugusiu krepšinio profesionalu!