Iki lapkričio 21 dienos MKL renka geriausius krepšininkus savo amžiaus grupėse. Tarp nominantų netrūksta ir Vilniaus krepšinio mokyklos auklėtinių.

Andriaus Šležo šešiolikmetis auklėtinis Emilis Butkus šiuo metu treniruojasi su „Ryto“ dubleriais. Emilis yra vienintelis vilnietis, galintis triumfuoti šioje grupėje.

„Labai stiprus fiziškai. Turi gerus duomenis. Pakankamai techniškas. Turi neblogą metimą. Jei dar sustiprintų gynybą, jau šiandien būtų super žaidėjas“, – apie savo auklėtinį sakė A.Šležas.

Geriausia šalies šešiolikmete gali tapti Lietuvos moterų krepšinio lygos rekordininkė Audronė Zdanevičiūtė. Neabejojama, kad jos pagrindine konkurente bus šiemet „iššovusi“ Justė Jocytė.

„Audronė nuo pat mažens itin darbšti mergina. Jai visiškai nesvarbu, kokioje komandoje žaisti – ji nori būti pirma. Jai niekada niekas neskauda, ji niekada niekuo nesiskundžia – svarbu žaisti ir yra laiminga. Sakyčiau, kad jai krepšinis – gyvenimo būdas“, – savo auklėtinę gyrė Jūratė Cicėnienė.

Be galo, darbšti. Nesvarbu, kurioje komandoje žaistų. Visada pirmos, niekada niekas neskauda, svarbu, kad žaistų ir būtna laimingos. Jai krepšinis – gyvenimo būdas“

Įspūdingai atrodo vaikinų aštuoniolikmečių kategorija. Čia ir nuo mažens užaugęs Ąžuolas Tubelis, ir iš Š.Marčiulionio mokyklos prie VKM prisijungę Augustas Marčiulionis ir Adas Šimonis. Jie visi yra savo amžiaus Lietuvos rinktinės nariai.

Tarp aštuoniolikmečių merginų geriausia pretenduoja tapti Justina Miknaitė.

„Justina labai užsispyrusi, visada siekianti savo tikslo. Sakyčiau, kad ši mergina – kovotoja iš prigimties. Ji visada salėje pasirodo pirma ir ją palieka paskutinė, ji be galo darbšti, ji – pergalių sekėja. Jai labai svarbu laimėti. Viską. Tai mergina, kuri krepšiniu gyvena“, – sakė trenerė J.Cicėnienė.

Dvidešimtmečių grupėje tarp pretendentų yra buvęs Vilniaus krepšinio mokyklos auklėtinis šiuo metu „Ryto“ klube žaidžiantis Deividas Sirvydis. Tarp merginų pretendenčių – Eglė Zabotkaitė ir Dalia Donskichytė.

​Balsuoti galite čia: https://apdovanojimai.krepsinionamai.lt/?fbclid=IwAR0W4AA5ugQYta9Jv-HztNwSTRHF5CFWZh2NL80DEfK_H4EfxhBOMgdRvtU