Birželio 13-14 dienomis vyko  kasmetinis Klaipėdos krepšinio mokyklos organizuojamas turnyras, kuriame VKM auklėtiniai pasirodė nuostabiai! Vilniaus krepšinio mokyklos garbę šešių komandų U11 turnyre gynė Tomo Tarasevičiaus ir Roko Rolio treniruojama 2009 m. gimimo berniukų komanda.

​T.Tarasevičiaus vadovaujami vilniečiai kovos pradėjo A pogrupyje, kuriame dar buvo šeimininkai Klaipėdos KM ir Mažeikių SM ekipos.

​Pirmąją dvikovą prieš mažeikiškius VKM laimėjo užtikrintai rezultatu 71-21. Visą rungtynių kontrolę savo rankose turėję vilniečiai jau mačo pradžioje nutolo ir neleido varžovams priartėti.

Klaipėdoje organizuotame turnyre VKM komandos triumfas!

Antrasis susitikimas buvo kur kas atkaklesnis, kuriame teko priimti turnyro šeimininkų Klaipėdos KM mestą iššūkį. Koncentraciją rungtynių pabaigoje išlaikiusi VKM komanda iškovojo pergalę rezultatu 66-56.

Klaipėdoje organizuotame turnyre VKM komandos triumfas!

Pusfinalyje mūsiškiai kovojo prieš Šiaulių KA „Saulė“-„ASKA“ komandą. Rungtynėse netrūko fizinės kovos, abi ekipos pademonstravo didžiulį norą. VKM įrodė savo pranašumą ir iškovojo bilietą į finalą rezultatu 54-45.

Klaipėdoje organizuotame turnyre VKM komandos triumfas!

Finale įvyko Vilniaus ir Kauno derbis. VKM susitiko su KA „Snaiperis“ jaunaisiais krepšininkais. Didesnės intrigos lemiamose rungtynėse neužfiksuota. Mūsiškiai iškovojo pergalę rezultatu 59:40 ir nepatyrę nei vieno pralaimėjimo užėmė 1-ąją vietą!

​Tarp gausaus VKM tėvelių palaikymo buvo gerai žinomi krepšininkai Kšištofas Lavrinovičius, Mindaugas Lukauskis ir Justas Sinica.

Po turnyro nugalėtojų treneris Tomas Tarasevičius pasidalino įspūdžiais:

„Žinojome kokio lygio varžovus sutiksime ir labai norėjosi pamatyti, kaip atrodome po karantino. Žvelgiant iš žaidimo kokybės pusės, jautėsi, kad visos komandos, įskaitant ir mus, seniai turėjo krepšinio rungtynių praktikos, tačiau buvo labai smagu sugrįžti į aikštelę. Nepaisant to, kad komandinį žaidimą dar reikia gerinti, džiaugiuosi vaikų individualiais pasirodymais, kas buvo pagrindinės pergalės priežastys. Su puikiomis nuotaikomis keliaujame į darbingą vasarą.“

Didžiuojamės komandos pasiekimu ir sveikiname!

Klaipėdoje organizuotame turnyre VKM komandos triumfas!