Artėjant MKL sezonui, paskutiniuosius štrichus dėlioja ir 2005 metų gimimo komandos. Treneriai Gintautas Regina ir Vytautas Zapalskis su dviem keturiolikmečių ekipomis savaitgalį lankėsi Klaipėdoje, iš kurios grįžo su antra ir šešta pozicijomis.

„Labai geras jėgų patikrinimas. Pirmajai komandai tai buvo puiki proga dar labiau sutvirtinti tarpusavio ryšius, antrajai komandai – daug kas buvo labai svarbu. Pamatėme ko trūksta, dabar treniruotėse dirbsime, kad tų klaidų nekartotume“, – sakė antrajai komandai vadovavęs treneris V.Zapalskis.

Turnyre iš viso varžėsi aštuonios komandos, kurios buvo suskirstytos į dvi grupes. Pirmoji komanda B grupėje 53:44 nugalėjo SKM bendraamžius, 68:37 – nepaliko vilčių Šiaulių „Saulei“ ir 72:40 – Klaipėdos KM-II komandai.

Antroji komanda A grupėje iškovojo vieną pergalę ir patyrė du pralaimėjimus. Iš pradžių 44:86 buvo pralaimėta Klaipėdos KM-I komandai, po to 77:71 nugalėta SKM-II ekipa ir, galiausiai, po itin įtemptos kovos – 45:48 nusileista Rytos „Riga East Ball“ bendraamžiams.

Sekmadienis buvo skirtas kovos dėl vietų. Pusfinalyje pirmoji VKM komanda gynybinio stiliaus rungtynėse 43:38 įrodė pranašumą prieš SKM-II komandą, o antroji VKM komanda kovoje dėl 5 – 8 vietų 52:38 buvo pajėgesni už Klaipėdos KM-II auklėtinius.

Deja, abiem VKM komandoms nesėkmingai susiklostė paskutiniosios rungtynės. G.Reginos treniruojama pirmoji komanda apmaudžiai 47:53 nusileido turnyro nugalėtojams Klaipėdos KM-I krepšininkams, o V.Zapalskio treniruojama antroji komanda 47:56 neatsilaikė prieš Šiaulių „Saulę“.