Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) meistriškumo komisijos posėdyje penktadienį buvo svarstoma nutraukti ar pratęsti Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) čempionatą.  

Meistriškumo komisija ​nusprendė palaukti gegužės 26 d., kai Vykdomojo komiteto nariai svarstys šį klausimą. 

​Švelnėjant karantino sąlygoms Lietuvoje, nuo gegužės 18 d. bus atnaujinamas treniruočių procesas, laikantis saugumo reikalavimų.

​Po VKM susirinkimo nuspręsta, kad treneriai atliks auklėtinių ir tėvelių apklausas, kad susižinotų tikslius sportuojančiųjų vaikų skaičius, kurie sutinka grįžti treniruotis. Tada treneriai paskirstys grupių dydžius pagal duotus nurodymus. Treniruotės prasidės šią savaitę. Planuojama sportuoti tiek salėse, tiek lauke, tiek nuotoliniu būdu, laikantis trenerių sudarytų tvarkaraščių.

​Taip pat treneriams buvo pristatytos saugumo taisyklės ir reikalavimai treniruočių metu. Treneriai individualiai supažindins savo grupes su treniruočių programomis, taisyklėmis ir suteiks visą informaciją. Gegužės mėnesį už treniruotes mokestis nebus imamas. Dėl dieninių stovyklų rengimo dar laukiama vyriausybės patikslinimų ir Vilniaus savivaldybės sprendimo dėl finansavimo. 

​Auklėtiniams ir jų tėvams visą detalesnę informaciją suteiks komandų treneriai.

​Visos aktualios naujienos, nutarimai ir bendra informacija bus talpinama Vilniaus krepšinio mokyklos internetinėje svetainėje bei socialiniuose tinkluose.

​Treniruotės tvarkos aprašas:
Spausti čia