Vilniaus „Rytas“ pristato dar vieną projektą, skirtą didinti krepšinio mokyklų auklėtinių įsitraukimą į reprezentacinės miesto komandos veiklą.

Nuo šiol naudingiausi Vilniaus krepšinio mokyklos (VKM) ir Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) mėnesio žaidėjai gaus unikalią dovaną – treniruotę su pagrindine vyrų komanda.

„Kai moksleivis susiduria su profesionalų krepšinyje vyraujančiais sprendimų priėmimų greičiais, jis dar geriau supranta, kiek reikia įdėti darbo, kad vieną dieną pats taptum profesionalu. Manome, kad galimybė išbandyti jėgas su „Ryto“ žaidėjais mūsų krepšinio mokyklų auklėtiniams yra dar viena motyvacija tobulėti ir siekti savo tikslų, – sako „Ryto“ jaunimo programos vadovas Mindaugas Noreika. – „Ryto“ krepšininkai yra itin geranoriški – nemaža jų dalis dar patys neseniai žaidė Moksleivių krepšinyje ir puikiai žino, koks yra svarbus vyresnių žaidėjų palaikymas ir patarimai.“

Perspektyviausių krepšinio mokyklų auklėtinių treniruotės su reprezentaciniu klubu – vienas iš #RytasYouth projekto renginių, kurių tikslas – dalinimasis gerąja praktika ir palaikančios bendruomenės kūrimas. Rugsėjį krepšinio mokyklų treneriai gilino žinias „Ryto“ vyriausiojo trenerio Giedriaus Žibėno seminare, krepšinio mokyklų auklėtiniai gali nemokamai stebėti „Ryto“ namų rungtynes FIBA Čempionų lygoje ir Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Vilniaus „Ryto“ jaunimo komandos šį sezoną tradiciškai varžosi Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) ir Regionų krepšinio lygoje (RKL), o krepšinio mokyklos bendrame Lietuvos krepšinio mokyklų reitinge nuolat užima lyderių pozicijas.