U-18 grupėje žaidžianti VKM-II komanda pradėjo rinkti pergales, turnyro lentelėje pakilo į penktą vietą, o didžiausiu šio spurto iniciatoriumi tapo Gustas Pumputis, kuris praėjusio turo rungtynėse prieš Kauno „Žalgirį II“ 27 taškus ir surinko 34 naudingumo balus. Tai garantavo jam savaitės MVP titulą. Iškart po to, dar vienose pergalingose rungtynėse prieš „Tornado“ Gustas pasižymėjo 18 pelnytų taškų ir 23 naudingumo balais. 

​„Buvome motyvuoti ir nusiteikę įveikti varžovus, puikiai pataikėme, padėjome vienas kitam gynyboje, o varžovai, tikėtina, mus nuvertino. Mums, vilniečiams, su kauniečiais visada yra principinės rungtynės. Sezono pradžioje dėl nepalankaus tvarkaraščio mums nesisekė, nes žaidėme su praėjusių metų finalinio ketverto komandomis, o šiuo metu demonstruojame gerą formą bei komandoje tvyro puiki atmosfera“, – sėkmingo žaidimo priežastis atskleidė G.Pumputis.

Gustai, tau asmeniškai idealus vakaras. Kas tai lėmė?

Manau, tai lėmė mano nusiteikimas prieš rungtynes bei trenerio ir komandos draugų pasitikėjimas manimi.

27 taškai, 7 rezultatyvūs perdavimai, 6 atkovoti kamuoliai. Ar tai tavo karjeros rungtynės? 

​Taip, bet tikiu, jog galiu ir geriau.

Treneris sakė, kad nenustebtų, jei panašų pasirodymą surengtum ir bet kuriose kitose rungtynėse. Kaip manai, ko reikia, kad tokius rodiklius demonstruotum dažniau?

Svarbu išlaikyti tokį patį pasitikėjimą savimi ir išvengti traumų.

Kaip galvoji, kiek keistųsi tavo asmeninė statistika, jei žaistum ne antroje, o pirmoje VKM komandoje? Ar gali būti, kad buvimas antroje komandoje kaip tik didina motyvaciją?

​Žaisdamas šioje komandoje jaučiuosi puikiai, gaunu daug žaidybinio laiko, jaučiuosi naudingas komandai ir nematau didelio skirtumo tarp žaidimo pirmoje ar antroje komandoje, kadangi varžovai yra tie patys. Būdamas čia jaučiu didelę motyvaciją šiemet patekti į atkrintamąsias varžybas.

Kokia yra ta VKM-II komanda? Kur jos lubos? Ir ką ji gali pasiekti sezono pabaigoje?

Šiemet komanda yra labai vieninga, visi puikiai sutariame ir, esu tikras, jog galime kovoti dėl vietos aštuntuke.