LIDL – Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje (LIDL-MKL) U16 merginų A diviziono pirmenybėse paaiškėjo ir antroji finalo dalyvė.

Kaune vykstančiame finalo ketverte Vilniaus KM I po atkaklios kovos 71:63 (25:15, 7:20, 20:15, 19:13) palaužė Klaipėdos V. Knašiaus KM auklėtinių pasipriešinimą.

Finale laukia Vilniaus ir Kauno derbis – žalgirietės į finalą žengė pusfinalyje įveikusios Panevėžio SC.

Dvikovą energingai pradėjo vilnietės (23:9), tačiau viskas apsivertė aukštyn kojomis antrajame kėlinyje – uostamiesčio ekipa spurtavo 15:2 ir išsiveržė į priekį – 37:32.

Po pertraukos aikštėje toliau virė atkakli kova ir per trečiąjį kėlinį nė vienai komandai nepavyko įgyti apčiuopiamo pranašumo – 52:50 priekyje buvo sostinės krepšininkės.

34-ąją minutę Karina Budajeva tritaškiu išvedė klaipėdietes į priekį (58:55), tačiau į tai vilnietės atsakė atkarpa 11:2 – 66:60.

Pergalę Inos Revinskienės auklėtinėms įtvirtino Gabijos Strolytės tritaškis – 71:63.

Nugalėtojų gretose fantastišką taškų solo pasirodymą surengė Eva Pernavaitė, įmetusi 30 taškų (11/19 dvit., 0/3 trit., 8/9 baud.). Tiesa, gynėja suklydo 10 kartų ir surinko 16 naudingumo balų.

Klaipėdietėms K. Budajeva surinko 21 tašką (3/15 dvit., 3/8 trit., 6/9 baud.), 10 atkovotų kamuolių ir 13 naudingumo balų.

Vilniaus KM I: Eva Pernavaitė 30 (11/19 dvit., 8/9 baud., 10 kld.), Gabija Strolytė 20, Viltautė Adomaitytė 6.

V. Knašiaus KM: Karina Budajeva 21 (6/23 met., 10 atk. kam.), Vaida Seliukaitė 10, Saulė Globytė 9 (9 atk. kam.).