PIRMADIENIS 

​Devintoji savaitė startavo Algirdo Budėno treniruojamos U-17 grupės VKM-IV komandos rungtynėmis Utenoje prieš šio miesto bendraamžius. Rungtynės nesusiklostė ir patirtas pralaimėjimas 49:83. Tai jau šeštoji nesėkmė šiai ekipai.

​Šeštąjį pralaimėjimą per septynerias rungtynes patyrės ir U-15 grupės VKM III komanda. Diliaros Velishaievos auklėtiniai per praėjusią savaitę 35:68 nusileido SKM-IV ekipai bei 64:92 – bendraamžiams iš Utenos.

ANTRADIENIS 

​Puikią pergalę iškovojo Rolando Peniko treniruojama U-17 amžiaus grupės VKM-II krepšininkai. Pastarieji po nesėkmingos pradžios 85:79 nugalėjo Kauno „Žalgirio“ II ekipą bei iškovojo trečiąją pergalę čempionate. Nugalėtojams 27 taškus pelnė ir 34 naudingumo balus surinko Gustas Pumputis.

„Labai gerai pataikėme tritaškius ir sumetėme baudų metimus. Taip ir perėmėme iniciatyvą. Gynyboje dengėmės aikšte bei naudojome mišrią gynybą, nes kitų variantų nelabai ir turėjome. Varžovai turi gerus centrus, todėl asmeninė gynyba galėjo mums stipriai pakenkti.

​Reikia pažymėti Gusto indėlį į pergalę, tačiau toks jo žaidimas manęs nenustebino. Neabejoju, kad jis gali sublizgėti ir bet kuriose kitose rungtynėse. Labai svarbu, kad dvikovos pabaigoje nesudrebėjo jo ranka ir jis sumetė visus keturis baudų metimus. Kitas dalykas – pagyrimo nusipelnė ne tik jis. 

Nepriklausomai nuo to, kiek kas žaidė ar kiek kas įmetė taškų, šias rungtynes laimėjo komanda. Čia bendrai pasiektas rezultatas ir tas tikrai džiugina“, – sakė treneris Rolandas Penikas. 

Tą pačią dieną U-12 čempionate susikovė dvi mokyklos komandos. VKM-IV 38:49 nusileido VKM-V komandai. 

​Keturiais pralaimėjimais sezoną pradėjusi VKM-III komanda U-18 grupėje, iškovojo antrąją pergalę paeiliui. Šįsyk Roko Rolio auklėtiniai 90:66 nepaliko šansų SKM-III ekipai. 

Turbūt svarbiausiose savaitės rungtynėse Andriaus Šležo treniruojama U-17 grupės VKM-I komanda 75:73 po pratęsimo nugalėjo Kauno „Žalgirio“ atstovus. 
​Penki žaidėjai nugalėtojams pelnė dviženklį taškų skaičių, o sąrašo viršuje – 18 taškų įmetęs Edmundas Doviltis. 

„Vaikinai kovai buvo gerai nusiteikę, pilni energijos. Tai leido pademonstruoti tikrai gerą gynybą, tuo pačiu privertėme varžovus suklysti net 29 kartus. Tiesa, turime vieną problemą, kurią privalome spręsti kuo greičiau. Tai atkovoti kamuoliai. Kauniečiams leidome nusiimti net 60 kamuolių. Galvoju, kda kai kurie žaidėjai šiek tiek perdegė, nes „Žalgirio“ treneris Rolandas Rakutis yra vyriausiasis Lietuvos U-17 rinktinės treneris. Tikriausiai norėjo šiam treneriui įrodyti, kad yra verti rinktinės“, – dvikovą apžvelgė A.Šležas, kurio komanda yra čempionato lyderė.

TREČIADIENIS 

​Gynybinio stiliaus rungtynėse Jūratės Cicėnienės VKM-III auklėtinės merginų U-16 grupės čempionate 45:44 išvykoje nugalėjo bendraamžes iš Ukmergės. Ši pergalė merginas pakėlė į trečiąją poziciją.

Penktą pergalę iš eilės iškovojo VKM-II komanda U-14 grupės čempionate. B diviziono lyderiai 58:55 įrodė pranašumą prieš Utenos DSC krepšininkus. U-16 grupėje pirmą pralaimėjimą patyrė VKM-II komanda U-16 grupėje.

M.Sakalausko auklėtiniai nusileido kitai VKM-IV mokyklos komandai, kuriai tai buvo taip pat ketvirtas laimėjimas per penkerias rungtynes.

KETVIRTADIENIS 

​Šarūnės Valinskaitės treniruojamos U-12 grupės merginos po dviejų pergalių iš eilės 51:67 nusileido Ukmergės komandai.

​„Labai sunku komentuoti tokias rungtynes. Žaidžiame gana lengvame pogrupyje, todėl tokiais atvejais labai svarbu pernelyg neatsipalaiduoti. Su Ukmergės komanda tai akivaizdžiai pasimatė. Tiesiog nesusitvarkėme su jų dviem lyderėmis. Ieškant pozityvo, reikia pažymėti, kad pamoką išmokome, prieš šventės leidome pasidžiaugti varžovėms, o po švenčių, pasidariusios namų darbus, jų lauksime pas save“, – sakė Š.Valinskaitė. 

U-17 amžiaus grupės B divizione žaidžianti VKM-III komanda 57:47 nugalėjo varžovus iš Trakų bei pakilo į ketvirtąją turnyro lentelės vietą.

PENKTADIENIS 

​Benas Hofšteteris nesugebėjo išgelbėti savo komandos nuo pralaimėjimo Alytuje. Raimundo Kairio treniruojama U-16 VKM-I komanda Dzūkijoje pralaimėjo 81:107, o minėtas B.Hofšteteris pelnė net 31 tašką. Šiai ekipai tai jau šeštasis pralaimėjimas per septynerias rungtynes.

Skaudų pralaimėjimą patyrė ir U-18 merginų grupėje žaidžianti Inos Revinskienės treniruojama VKM-II komanda. Pastaroji 36:76 neatsilaikė prieš V.Knašiaus KM II ekipą.

Pirmą nesėkmę po aštuonių pergalių iš eilės patyrė Gintauto Reginos treniruojama VKM-I komanda U-18 pirmenybėse. Vilniečių neišgelbėjo net 34 Armando Plintausko taškai dvikovoje prieš Panevėžį, kuriam pralaimėta 85:87. Paskutinę minutę Vilniaus krepšininkai pralaimėjo 0:4.

SEKMADIENIS 

​Šeštą pergalę U-17 grupės B divizione iškovojo VKM-V ekipa, kuri 64:61 nugalėjo Ukmergės atstovus.

Sėkmingai sekmadienis susiklostė ir U-13 grupėje žaidžiančiai VKM-I komandai. Ji Kauno „Snaiperį“ nugalėjo 86:53. Jokūbas Okunevičius su 12 taškų buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose.

​Dramatiškose rungtynėse su Kauno „Žalgiriu“ pralaimėjimą 69:72 patyrė U-14 grupės merginos. Apmaudžiausia tai, kad dar iki pertraukos Jūratės Cicėnienės auklėtinės buvo susikrovusios net 18 taškų persvarą. Saulė Pauplytė vilnietėms pelnė 16 taškų.

Savaitę užbaigė VKM-II komandos rungtynės U-18 grupėje. Vytauto Zapalskio auklėtiniai 61:83 neatsilaikė prieš SKM-I ekipą. Rokas Jaseliūnas pralaimėjusiems pelnė 25 taškus.