Devintoji savaitė, turbūt pati sunkiausia Vilniaus krepšinio mokyklos atstovams. Vedančios U-17 bei U-18 grupių komandos buvo priverstos pripažinti varžovų pranašumą. Be to, savaitė pažymėta išskirtiniais individualiais pasirodymais. Danielius Kasparas savo komandai pelnė 38 taškus ir surinko 45 naudingumo balus, Emilija Grigaliūnaitė pelnė 23 taškus ir atkovojo 16 kamuolių, o Erikas Vansevičius pasižymėjo 32 pelnytais taškais ir 34 naudingumo balais.

PIRMADIENIS 

​Savaitė prasidėjo U-18 merginų grupės VKM-II nesėkmingu pasirodymu prieš Panevėžio KKSC II komandą. Vilnietės pralaimėjo 57:82. Jūratės Cicėnienės auklėtinės penktadienį pralaimėjo ir Biržų komandai 62:70. Šie du pralaimėjimai komandą nustūmė ant septintojo laiptelio devynių komandų turnyre.

ANTRADIENIS 

​Nesėkmė lydėjo ir U-18 grupės VKM-II vaikinus. Jie 70:93 pralaimėjo čempionato lyderiams bendraamžiams iš Panevėžio. Vilniaus komandai Ignotas Ražanas pelnė 28 taškus, o pati ekipa pralaimėjo šeštą kartą per dešimt susitikimų. 

​Tą pačią dieną U-18 grupės B divizione žaidė ir VKM-III komanda. Pastaroji po dviejų pergalių iš eilės 66:86 pralaimėjo Kupiškiui. 

Itin svarbią pergalę U-14 grupėje iškovojo Edvino Justos treniruojami VKM-I auklėtiniai, kurie 69:64 nugalėjo Kauno „Žalgirio-II“ bendraamžių komandą bei iškovojo ketvirtą pergalę per aštuonerias rungtynes. Augustinas Buivydas nugalėtojams pelnė 24 taškus ir atkovojo 9 kamuolius. 

„Labai džiaugiuosi , jog prieš sezoną draugiškame turnyre pralaimėję 20 taškų varžovams įrodėme, jog sunkus ir pastovus poros mėnesių darbas treniruotėse duoda apčiuopiamą rezultatą. Džiaugiuosi vaikinų progresu ir požiūriu į mūsų treniruočių procesą“, – sakė treneris E.Justa.

Antrąjį pralaimėjimą šiame sezone patyrė Gintauto Reginos treniruojama U-18 grupės VKM-I komanda. Ji 64:79 Klaipėdoje nusileido V.Knašiaus KM atstovams. Aras Valenta vilniečiams pelnė 15 taškų. Klaipėdiečiai čempionate lieka nepralaimėję, vilniečiai nukrito į trečią vietą.

„Jautėsi nuovargis – trečios rungtynės per savaitę, be to kelionė į Klaipėdą davė savo. Važiavome tik devyniese ir nuo pat pradžių matėsi, kad žaidėjai yra pavargę. Tokiais atvejais sunku išsilaikyti rungtynėse.

Nepaisant to, pora kartų buvome priartėję iki dviejų taškų, tačiau rungtynių perlaužti nesugebėjome. 

Trūko ugnies, energijos, todėl viskas daroma tik per valią. Nuovargis atsiliepė ir koncentracijai, ir užduočių išpildymui“, – sakė G.Regina.

Tą pačią dieną U-13 čempionate VKM-III komanda 50:64 nusileido SKM-VI ekipai bei patyrė penktąją nesėkmę šiame sezone.

TREČIADIENIS 

​Grupės U-15 B diviziono rungtynėse VKM-V krepšininkai 65:79 nusileido lyderiams uteniškiams, patyrė antrąją nesėkmę bei čempionate yra ant trečiojo laiptelio. Nesėkmė lydėjo U-12 grupės VKM-II jaunuolius. Pastarieji 53:83 nusileido SKM-IV komandai bei patyrė antrą nesėkmę per keturias kovas. 

U-17 grupėje ketvirtą pergalę iš eilės iškovojo Rolando Peniko treniruojama VKM-II komanda. Ji 99:56 sutriuškino Kauno „Tornado“ krepšininkus. 22 taškus nugalėtojams pelnė Mantas Geleževičius, 18 – Gustas Pumputis, 17 – Kristijonas Saveika. Po keturių pralaimėjimų sezono starte, R.Peniko auklėtiniai turnyro lentelėje jau šešti. 

​Puikią pergalę U-18 merginų grupėje iškovojo ir į antrą vietą pakilo Jūratės Cicėnienės treniruojama VKM-I komanda. Ji 77:64 nugalėjo bendraamžes iš Alytaus. Emilija Grigaliūnaitė nugalėtojoms pelnė 23 taškus ir atkovojo 16 kamuolių, jos sesuo Ugnė Grigaliūnaitė pasižymėjo 20 taškų, o Audronė Zdanevičiūtė pridėjo 18 taškų ir 10 atkovotų kamuolių. 

​„Šiose rungtynėse mus į pergalę tempė sesės. Jos kūrė žaidimą, jos gerai gynėsi ir jos buvo pagrindinis raktas į pergalę. Šiaip, rungtynės buvo labai sunkios, labiau permainingos, nesugebėjome sustabdyti jų lyderės Gedvilės Savostaitės.. Gerai, kad laimėjome“, – sakė trenerė J.Cicėnienė.

KETVIRTADIENIS 

​Ketvirtoji savaitės diena prasidėjo U-12 grupės VKM-III komandos pralaimėjimu 27:67 Utenos ekipai. Primename, kad šioje amžiaus grupėje pasiekus keturiasdešimties taškų ribą, taškai nebeskaičiuojami. 

Taškai buvo nebeskaičiuojami ir VKM-I rungtynėse prieš SKM-III komandą. Andriaus Šležo auklėtiniai laimėjo 70:29 ir tai šeštasis ekipos laimėjimas per šešerias rungtynes bei užtikrinta pirmoji vieta turnyro lentelėje.

U-15 grupėje aštuntą kartą per dešimt rungtynių laimėjo G.Reginos treniruojama VKM-I ekipa. Vilniečiai 74:56 buvo pajėgesni už Kauno „Žalgirio“ antrąją komandą. Erikas Vansevičius nugalėtojams pelnė 32 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir surinko 34 naudingumo balus. 

„Pažiūrėjus į galutinį rezultatą, gali atrodyti, kad rungtynės nebuvo sunkios, tačiau tai netiesa. Mes skirtumą užsiauginome tik pačioje pabaigoje. Sakyčiau, kad tai lėmė kai kurių žaidėjų blogas nusiteikimas rungtynėms. Ne visi komandos lyderiai sužaidė geras rungtynes.

Aukšti žaidėjai sužaidė prastokai, o jų pagrindiniam aukštaūgiui kaip tik leidome dominuoti. Jis ėmė kamuolius po mūsų krepšiu, jie gavo antrus šansus ir tai leido jiems laikytis. Viskas pasikeitė, kai jis pavargo. Tada mes pradėjo skirtumą auginti.

​Viena iš pagrindinių to skirtumo didėjimo priežasčių – E.Vansevičiaus geras žaidimo „skaitymas“ ir progų realizavimas. Erikas yra vienas komandos lyderių, bet tokio rezultatyvumo ir efektyvumo jis šį sezoną dar nebuvo pasiekęs. Tai jo sezono rungtynės. Aiškiai matėsi jo dominavimas“, – sakė G.Regina.

PENKTADIENIS 

​Puolimu grįstose rungtynėse pralaimėjimą patyrė VKM-I komanda U-16 grupėje. Vilniečiai 96:101 po pratęsimo nusileido Kauno „Tornado“ ekipai.

Apmaudu, kad vilniečių neišgelbėjo fantastiškas Danieliaus Kasparo pasirodymas. Jis komandai pelnė 38 taškus, atkovojo 13 kamuolių ir surinko net 45 naudingumo balus. 25 taškus pelnė ir 9 rezultatyvius perdavimus atliko Benas Hofšteteris.

​U-17 grupės B divizione VKM-III komanda 54:73 neatsilaikė prieš SKM-III komandą.

ŠEŠTADIENIS 

​Užtikrintą pergalę merginų U-16 grupėje iškovojo Diliaros Velishaievos auklėtinės, kurios 70:46 nepaliko vilčių Alytaus SRC merginoms. Ieva Belickaitė nugalėtojoms pelnė 15 taškų, atkovojo 8 kamuolius, 9 – perėmė, Ugnė Grigaliūnaitė pasižymėjo dvigubu dubliu – 14 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

​Septintą pralaimėjimą U-15 grupėje patyrė VKM-II auklėtiniai. Jie šįsyk neturėjo šansų prieš pirmąją SKM ekipą ir pralaimėjo 59:98. Martynas Juršėnas VKM komandai pelnė 13 taškų, Augustas Aukštuolis pasižymėjo 12 pelnytų taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

​U-13 grupėje dar vieną skaudų pralaimėjimą patyrė VKM-IV komanda. Ji 30:88 neturėjo vilčių prieš SKM-V ekipą. 

SEKMADIENIS

​Pirmąją nesėkmę čempionate patyrė Andriaus Šležo treniruojama VKM-I komanda U-17 grupėje. Vilniečiai 97:101 po pratęsimo nusileido Klaipėdos V.Knašiaus krepšinio mokyklos atstovams. Vilniečių neišgelbėjo 29 Emilio Butkaus ir 26 Edmundo Dovilčio taškai.

​U-14 merginų turnyre Klaipėdoje pergalę iškovojo Jūratės Cicėnienės komanda, kuri varžoves įveikė 50:35. Viltautė Adomaitytė nugalėtojoms pelnė 18 taškų ir atkovojo 15 kamuolių.

Pergalingai savaitę užbaigė U-13 grupėje dalyvaujantys Tomo Tarasevičiaus auklėtiniai. Danielis Lavrinovič nugalėtojams pelnė 12 taškų.

​„Iškovojome antrą pergalę iš eilės ir pagerinome situaciją turnyro lentelėje. Rungtynes prieš penktoje vietoje esantį „Tornadą“ pradėjome labai gerai, pirmavome 46:22, dar ketvirtajame kėlinyje pirmavome 19 taškų skirtumu, bet sustojome. Varžovai tuo pasinaudojo ir likus 11 sekundžių sumažino skirtumą iki dviejų taškų. Džiaugiamės iškovota pergale, o dar labiau pamoka ir patirtimi, kurią įgavome“, – sakė treneris T.Tarasevičius.