Prieškalėdinę savaitę buvo sužaista mažiau rungtynių nei įprastai, o pati savaitė Vilniaus krepšinio mokyklos auklėtiniams buvo viena sėkmingesnių. Per septynias dienas buvo ir išskirtinių pasirodymų – pavyzdžiui, U-17 grupėje net trys VKM žaidėjai per vienas rungtynes surinko dvigubą dublį, iki paskutinės sekundės dėl pergalės kovojo U-19 jaunimo komanda, o Augustas Aukštuolis ir Danielius Kasparas pasižymėjo galingais dvigubais dubliais.

ANTRADIENIS

​Septintą vietą U-17 grupėje užimanti Rolando Peniko treniruojama VKM-II komanda devintose sezono rungtynėse patyrė penktąją nesėkmę. Vilniečiai išvykoje 80:90 nusileido Kauno „Perkūno“ atstovams. Lemiamą persvarą kauniečiai susikrovė ketvirtajame kėlinyje. Vilniaus komandos neišgelbėjo ir puikus Gusto Pumpučio (22 taškai, 11 rezultatyvių perdavimų), Justo Bertašiaus (11 taškų, 15 atkovotų kamuolių) ir Kristijono Saveikos (10 taškų, 10 atkovotų kamuolių) dvigubi dubliai. 

​Septintą nesėkmę iš eilės U-17 grupės B divizione patyrė VKM-IV komanda. Šįsyk ji 45:78 pralaimėjo bendraamžiams iš Ukmergės. 

​Sunkią pergalę toje pačioje U-17 grupėje iškovojo antrąją vietą užimantys VKM-I Andriaus Šležo auklėtiniai. Jie po dviejų kėlinių turėjo dešimties taškų deficitą, po trijų – aštuonių, sugebėjo iškovoti pergalę 77:74 prieš Kėdainių krepšininkus. Penki VKM atstovai pelnė dviženklį taškų skaičių, o rezultatyviausias tarp jų buvo 16 taškų pelnęs Edmundas Doviltis. 

​„Galiu vaikinus nuliūdinti – išėjome nesusikaupę ir nelabai norintys žaisti. Galvojome, kad varžovus užmėtysime ir būsime ramūs. Tačiau neužmėtėme ir ramūs nebuvome iki pat rungtynių pabaigos. Buvome atsiliekančių vaidmeny ir tik ketvirtojo kėlinio pabaigoje pavyko persverti rezultatą savo naudai. Negaliu sakyti, kad mūsų gynyba buvo bloga, tačiau varžovai labai gerai naudojosi mūsų bandymais eiti į pagalbą. Iš esmės, viską lėmė jie du varžovai, kurie ardė mūsų gynybą.  

​Labai gaila, kad vėl pralaimėjome kovą dėl kamuolių. Šis dalykas liūdina visą sezoną. Jei susitvarkytumėm, mums būtų žymiai lengviau prieš bet kurią komandą. O atkovoti kamuoliai įprastai tėra noro klausimas“, – sakė treneris A.Šležas.

TREČIADIENIS 

​Trečią sezono pergalę merginų U-18 grupės B divizione iškovojo Inos Revinskienės auklėtinės. Jos Plungėje vietos merginas nugalėjo 58:55. Pergalingas trečiadienis buvo ir Diliaros Velishaievos U-15 grupės VKM-III auklėtiniams. Pastarieji 91:82 įveikė Molėtų KKSC auklėtinius. 

​​Užtikrintai trečiadienį pasirodė ir Edvino Justos treniruojami U-15 grupės VKM-V krepšininkai. Jie 69:48 nugalėjo SKM-IV komandą bei iškovojo šeštą pergalę per aštuonerias rungtynes, o vienintelį dienos pralaimėjimą patyrė U-16 grupės VKM-III ekipa, kuri prieš Utenos DSC krepšininkus pralaimėjo 41:68.

KETVIRTADIENIS 

​Jaunimo U-19 čempionate dvi pergales iškovojo Rolando Peniko komanda. Ji iš pradžių 109:66 sutriuškino Prienų atstovus, o po trijų dienų 82:81 lyderių dvikovoje palaužė Kauno „Perkūno“ komandą. 

​Kosminę pergalę net 82 taškų skirtumu iškovojo U-15 grupės VKM-IV komanda, kuri 108:22 įveikė Molėtų KKSC atstovus, o U-16 grupės VKM-III ekipa 81:55 nesulaukė pasipriešinimo iš SKM-III komandos bei iškovojo penktą pergalę per šešerias rungtynes. 

​Toliau nesėkmingai rungtyniauja U-15 grupės VKM-II ekipa. Vytauto Zapalskio auklėtiniai 74:110 namie pralaimėjo Klaipėdos KM atstovams. Augustas Aukštuolis pralaimėjusiems pelnė 22 taškus ir atkovojo 14 kamuolių.

ŠEŠTADIENIS

​Antrąją pergalę sezone iškovojo Raimundo Kairio treniruojami U-16 grupės VKM-I auklėtiniai. Jie namuose 79:70 nugalėjo Šiaulių „Saulės“ krepšininkus, o Danielius Kasparas pasižymėjo 17 taškų ir 16 atkovotų kamuolių. 

​„Džiaugiamės pergale. Buvo tikrai geras nusiteikimas, gerai veikė komandiniai veiksmai, be to, kritinėje situacijoje, kai turėjome devynių taškų deficitą, sugebėjome nepalūžti. Sužaidėme gerai taktiškai, įkrito tritaškiai ir turime rezultatą“, – sakė treneris. R.Kairys. 

​U-14 grupėje penktą pergalę iškovojo ir į ketvirtą vietą pakilo Edvino Justos treniruojami VKM-I krepšininkai. Jie varžovus iš Plungės nugalėjo 94:81. Rezultatyviausias ir naudingiausias nugalėtojų gretose – 28 taškus pelnęs ir tiek pat naudingumo balų surinkęs Paulius Karvelis. 

​„Rungtynės mūsų komandai nebuvo pačios geriausios, tačiau džiaugiamės, kad banguotoje kovoje pavyko iškovoti sunkią, bet pelnytą pegalę. Ji mums buvo labai reikalinga. Norisi pasidžiaugti, jog vaikinai atlaikė fizinį kontaktą, nepasimetė sunkiausiais rungtynių momentais, nors nerealizavome visų savo turėtų progų, bet svarbiausia, jog ši pergalė leido mums užbaigti šiuos metus pergalingai“, – sakė treneris E.Justa.

SEKMADIENIS

​Po nesėkmingos sezono pradžios toliau pergalingai žygiuoja U-13 grupės VKM-I ekipa. Tomo Tarasevičiaus auklėtiniai 83:72 Marijampolėje nugalėjo vietos krepšininkus. Danielius Lavrinovič nugalėtojams pelnė 22 taškus ir atkovojo 10 kamuolių. 

​„Gera ir smagi pergalė prieš Kalėdas. Trečia pergalė iš eilės, kuri labai gerai nuteikia prieš pirmojo rato pabaigą ir antrojo pradžią. Vėl norėčiau išskirti Danielių Lavrinovičių bei pažymėti, kad įveikti tiesioginiai konkurentai dėl vietos TOP aštuntuke“, – sakė treneris T.Tarasevičius. 

​Savaitę užbaigė itin įtemptos rungtynės U-18 grupėje. Čia Vytauto Zapalskio treniruojama komanda 77:82 nusileido Kauno „Žalgiriui“. Rokas Jaseliūnas pelnė 18, Ignotas Ražanas – 17, Ignas Venskus – 16 taškų.