5-oji B diviziono apžvalga LIDL– Lietuvos moksleivių krepšinio lygos čempionatuose pažymėta sėkmingais komandų startais antrajame etape. Vilniaus miesto krepšinio mokykla pristato B divizione rungtyniaujančių komandų pasirodymus vasario mėnesį.

VILNIAUS KM II U18 (Treneris Vytautas Zapalskis)

Panašu, kad sėkminga pirmojo etapo pabaiga aštuoniolikmečių ekipą nuteikė šluoti visus ir antrajame etape. Pirmąjį etapą pabaigę pergale prieš Sostinės KM II ekipą (118:96), mūsiškiai antrajame etape  namuose įveikė Mažeikių SM (95:76) ir Telšių SRC (109:45) bei išvykoje įveikė Alytaus SRC krepšininkus (90:70). 4 pergalės iš tiek pat galimų, vidutiniškai varžovams pelnant po 103 taškus per rungtynes, nuteikia optimistiškai, tačiau labai svarbu vaikinams išlaikyti koncentraciją ir užsispyrimą – svarbiausios kovos dar priešakyje. Sėkmės!

VILNIAUS KM II U15 (Treneris Rolandas Penikas)

„Vakarų fronte nieko naujo“ – turbūt taip galėtume apibūdinti solidų ir stabilų penkiolikmečių antrosios komandos žaidimą. Vilniečių vasario mėnesis ir vėl pergalingas – 3 iš 3 (išvykoje nugalėtos Kauno KM „Žalgiris“ III (82:61) ir Kėdainių SC-„Ateitis“ (78:44) ekipos, o namuose įveikta NKA-Perlas-„GINEDA“ (73:53) ekipa). Solidžius rezultatus leidžia demonstruoti solidi gynyba ir stabilus puolimas: trenerio R. Peniko auklėtiniai vidutiniškai varžovams įmeta beveik po 78 taškus, ne išimtis ir vasario mėnuo, kur varžovai vidutiniškai praleisdavo po 77,7 taško. Šiuo metu Vilniaus KM II yra iškovojusi 13 pergalių ir yra patyrusi vos 1 pralaimėjimą, o toks rezultatas leidžia rikiuotis 2-oje turnyrinės lentelės vietoje.

VILNIAUS KM III U18 (Treneris Stepas Milašius)

Pergale savo sezoną baigė trenerio Stepo aštuoniolikmečių trečioji komanda. Paskutinėse grupių etapo rungtynėse, mūsiškiai išvykoje, rezultatu 101:98, įveikė Švenčionių SC komanda. Tai buvo 3-čioji vilniečių šiame sezone, tačiau to nepakako žengti į kitą etapą.

VILNIAUS KM II U16 (Treneris Rytis Anskaitis)

Sėkmingas mėnesis susiklostė ir šešiolikmečių antrai komandai. Mūsiškiai vasario mėnesį iškovojo 2 pergales (namuose įveikta Tauragės KM (56:51) ekipa, išvykoje pasiekta pergalė prieš Marijampolės SC-„EUROSTANDART“ (73:69)) ir patyrė 1 pralaimėjimą (išvykoje nusileista Jonavos SC (52:65)). Sėkmingas mėnuo leido mūsiškiams kilstelti turnyrinėje lentelėje – šiuo metu Vilniaus KM II turi 5 pergales, yra patyrusi 9 pralaimėjimus ir šiuo metu užima 6-ąją vietą, sėkmės!

VILNIAUS KM II U14 (Trenerė Šarūnė Valinskaitė)

Svarbiausias kovas pradės trenerės Š. Valinskaitės merginos. Pirmąjį etapą mergaitės baigė namuose laimėdamos prieš Kauno KM „Žalgiris“ III (59:14) bei pripažindamos Marijampolės SC ekipos pranašumą (36:47). 5 pergalės ir tiek pat pralaimėjimų garantavo merginoms 3-čiąją vietą turnyrinėje lentelėje, o tai reiškia, jog merginos ketvirtfinalyje susitiks su Šiaulių KA „Saulė“ II ekipa. Linkime didžiausios sėkmės!

VILNIAUS KM III U14 (Trenerė Jūratė Cicėnienė)

Ketvirtfinalio kovas pradės ir trenerės J. Cicėnienės auklėtinės. Mūsiškės grupių etapą baigė namuose įveikdamos Kėdainių SC ekipą (66:60) ir išvykoje nusileisdamos Alytaus SRC ekipai (27:86). 5 pergalės ir tiek pat pralaimėjimų garantavo merginoms 4-ąją vietą A grupėje, o tai reiškia, jog ketvirtfinalyje merginos susitiks su Telšių SRC krepšininkėmis. Sėkmės!

VILNIAUS KM II U18 (Trenerė Jūratė Cicėnienė)

Reguliarųjį sezoną baigė ir mūsų mokyklos aštuoniolikmetės. Merginos vasario mėnesį turėjo 3 susitikimus, per kuriuos iškovojo 1 pergalę (namuose įveikė Ukmergės SC-„VILKMERGĖLĖ“ II (88:61)) ir patyrė 2 pralaimėjimus (išvykoje pralaimėta Kauno KM „Žalgiris“ II ekipai (49:57) ir Ukmergės SC komandai (55:61)). 3 pergalės ir 5 pralaimėjimai garantavo merginoms 4-ąją vietą turnyrinėje lentelėje ir kelialapį į finalinį ketvertą. Sėkmės!

VILNIAUS KM II U16 (Treneris Algirdas Paulauskas)

Nesėkmingas vasaris susiklostė tarp vyresnių merginų besivaržančioms trenerio A. Paulausko auklėtinėms. Mūsiškės vasarį turėjo pripažinti Panevėžio ir Plungės ekipų pranašumą. 4 pergalės ir 6 nesėkmės merginoms leidžia rikiuotis 6-oje turnyrinės lentelės vietoje.

VILNIAUS KM II U17 (Trenerė Ona Dindaitė-Mukienė)

Grupės etapo kovas po truputį baigia ir septyniolikmečiai. Mūsiškiai vasario mėnesį turėjo 3 susitikimus, per kuriuos iškovoti pergalės nepavyko (nusileista Trakų KKSC (57:73), Rokiškio KKSC (61:73), Sostins KM IV (54:78). Turnyrinėje lentelėje aukščiau 6-osios vietos trenerės Onos auklėtiniai jau nebepakils, o tai reiškia, jog Vilniaus KM II ekipai kovo mėnesį liko paskutinė reguliaraus sezono dvikova – linkime sėkmės!

VILNIAUS KM II U13 (Treneris Žilvinas Grušas)

Nesėkmingas vasaris susiklostė ir trylikamečiams. Vilniaus KM II praėjusį mėnesį pralaimėjo visus 3 susitikimus (nusileista Sostinės KM II- Knauf (52:102), Marijampolės SC (66:78) ir Kėdainių SC-„PIKENROLL“ (49:72) komandoms. Šiuo metu trenerio Ž. Grušo auklėtiniai kovoja dėl vietos atkrintamosiose. Linkime sėkmės!