LIDL – Lietuvos moksleivių krepšinio lygos sezonas įpusėja ir po truputį keliasi į antrąją sezono dalį. Mūsų krepšinio mokykla sulaukusi paskutiniųjų rungtynių, kurios įvyko gruodžio mėnesį, rezultatų, skelbia trečiąją B diviziono apžvalgą ir trumpai peržvelgia praėjusio mėnesio komandų pasirodymus.

VILNIAUS KM II U18 (Trenerė Jūratė Cicėnienė)

Merginų fronte nieko neįprasto – U18 divizione Vilniaus KM II turi vos po vienerias rungtynes per mėnesį, o gruodžio akistata buvo pergalinga – namuose rezultatu 68:46 įveikta Ukmergės SC komanda ir iškovota pirmoji pergalė, šaunuolės!

VILNIAUS KM II U15 (Treneris Rolandas Penikas)

Maloniai ir toliau stebina penkiolikmečių antroji komanda. Tiesa gruodį mūsiškiai pirmą kartą kluptelėjo nusileisdami Kauno KM „PERKŪNAS“ ekipai (67:69). Tiesa po to sekė dvi įtikinamos pergalės: namuose įveikta Šilalės SM komanda (77:64) bei išvykoje nugalėta Sostinės KM III ekipa (81:51). 2 pergalės ir 1 pralaimėjimas gruodį bei bendrai turimos 8 pergalės ir viena nesėkmė, leidžia turnyrinėje lentelėje rikiuotis antroje vietoje, šaunuoliai!

VILNIAUS KM II U18 (Treneris Vytautas Zapalskis)

Neblogai gruodžio mėnesis susiklostė ir mūsų mokyklos aštuoniolikmečių antrajai komandai. Mūsiškiai gruodį iškovojo 2 pergales (namuose įveiktos Vilniaus KM IV (82:80) ir Sostinės KM III (85:64) ekipos) ir patyrė 1 pralaimėjimą (išvykoje 85:76 nusileista Sostinės KM IV ekipai). 6 pergalės ir 3 pralaimėjimai A grupėje leidžia rikiuotis 3-čioje turnyrinės lentelės pozicijoje, šaunuoliai!

VILNIAUS KM II U14 (Trenerė Šarūnė Valinskaitė)

Dvejos rungtynės – dvejos skirtingos nuotaikos. Turbūt toks išsireiškimas geriausiai apibūdina keturiolikmečių mergaičių pasirodymą gruodžio mėnesį. Išvyka į Marijampolę buvo paženklinta skaudžia nesėkme – varžovėms pralaimėta rezultatu 58:34. Tiesa visą susikaupusį pyktį merginos išliejo prieš trečiąją mūsų mokyklos komandą, kur šventė pergalę rezultatu 30:68. Pastaroji pergalė merginoms, matyt, turėjo būti dvigubai saldesnė, kadangi sezono pradžioje, kiek netikėtai, Vilniaus KM III įveikė Vilniaus KM II ekipą. Šiuo metu su 3 pergalėmis ir tiek pat pralaimėjimų mūsiškės A grupėje dalinasi 3-4 vietas. Sėkmės!

VILNIAUS KM II U13 (Treneris Žilvinas Grušas)

Savo antrąją pergalę šiame sezone pasiekė antroji trylikamečių komanda. Trenerio Ž. Grušo auklėtiniai namuose įveikė Sostinės KM III ekipą (75:61), šaunuoliai! Tiesa gruodį mūsiškiai turėjo ir vieną tolimą išvyką prie jūros, kur nusileido Palangos SC ekipai rezultatu 75:91. Su 2 pergalėmis ir 8 pralaimėjimais mūsiškiai šiuo metu užima 8-ąją vietą turnyrinėje lentelėje.

VILNIAUS KM II U17 (Trenerė Ona Dindaitė-Mukienė)

Antrąją pergalę sezone į kišenę įsidėjo ir mūsų mokyklos septyniolikmečių antroji komanda. Mūsiškiai namuose įveikė Kaišiadorių ŠSC mokyklą rezultatu 89:41. Gruodžio mėnesį trenerės Onos auklėtiniai taip pat turėjo pripažinti ir varžovų pranašumą – išvykoje nusileido Sostinės KM IV ekipai (40:64). 2 pergalės bei 4 pralaimėjimai A grupėje nėra itin džiuginantis pasirodymas, tačiau šitų vaikinukų nurašyti negalima niekada. Artimiausios vaikinų rungtynės laukia prieš trečiąją mūsų mokyklos komandą. Linkime sėkmės!

VILNIAUS KM II U16 (Treneris Rytis Anskaitis)

Paskutinioji komanda, kuri gruodžio mėnesį pabaigė su viena pergale ir pralaimėjimu, buvo trenerio R. Anskaičio antroji šešiolikmečių komanda. Mūsiškiai namuose įveikė Šiaulių KA „SAULĖ“ II – ŠSG ekipą (78:29) ir išvykoje nusileido Panevėžio SC komandai (73:84). Sunki vaikinų sezono pradžia – 2 pergalės ir 5 pralaimėjimai bei 9-oji vieta turnyrinėje lentelėje. Tiesa laiko pagerinti savo vietas ir įšokti į atkrintamųjų traukinį dar yra. Belieka palinkėti, jog nuo naujų metų vyrukai kils tik aukštyn, sėkmės!

VILNIAUS KM III U18 (Treneris Stepas Milašius)

Malonia sensacija gruodžio mėnesį pradėjo trečioji mūsų aštuoniolikmečių komanda – mūsiškiai namuose, rezultatu 75:68, įveikė Sostinės KM II ekipą ir įsirašė antrąją pergalę šiame sezone. Kiek prastesni rezultatai susiklostė kitose rungtynėse, kur mūsiškiai turėjo pripažinti Vilniaus KM IV (65:77) ir Sostinės KM IV (58:75) komandų pranašumus. Nors pergalių ir pralaimėjimų santykis neigiamas (1 pergalė ir 2 pralaimėjimai), situacijai pataisyti mūsiškiai dar turi trejas rungtynes. Visose iškovojus pergales ir sulaukus palankių kitų rungtynių rezultatų, galima įšokti į antrąjį etapą. To jiems ir palinkėsime, sėkmės!

VILNIAUS KM III U14 (Trenerė Jūratė Cicėnienė)

Ne visoms komandoms gruodis buvo toks sėkmingas. Sezoną neįtikėtinai gerai pradėjusios keturiolikmetės gruodį papuolė į pralaimėjimų duobę: pralaimėta Alytaus SRC ekipai (49:70) bei nusileista antrai mokyklos komandai (30:68). Tragedijos nėra, kadangi merginos su 3 pergalėmis ir tiek pat pralaimėjimų A grupėje užima 3-4 vietas. Palinkėsime mergaitėms naujuosius metus pradėti su pergale, sėkmės!

VILNIAUS KM II U16 (Treneris Algirdas Paulauskas)

Du pralaimėjimai gruodžio mėnesį lydėjo ir trenerio A. Paulausko merginas. tarp vyresnių besivaržančios merginos, po dramatiškos kovos, išvykoje, rezultatu 45:43, nusileido Radviliškio ŠSPC ekipai, o vėliau namuose turėjo pripažinti ir uostamiesčio krepšininkių pranašumą (38:83). Šiuo metu su 3 pergalėmis ir 3 pralaimėjimais mergaitės užima 4-ąją vietą turnyrinėje lentelėje. Komandai taip pat palinkėsime naujuosius metus pradėti pergale, sėkmės!