Audronė Zdanevičiūtė nestabdo – vasarą su dviem skirtingomis rinktinėmis kovojusi Europos čempionate, prieš porą savaičių pagerinusi moterų krepšinio lygos rezultatyvumo rekordą, praėjusį savaitgalį ji padėjo Vilniaus krepšinio mokyklos U-18 ekipai Panevėžyje 58:43 nugalėti R.Sargūno sporto gimnazijos ekipą. 

​Keli įdomesni šių rungtynių momentai: 

​- Ketvirtasis kėlinys baigėsi rezultatu 6:1. – A.Zdanevičiūtė žaidė visas 40 minučių – A.Zdanevičiūtė pelnė 60 procentų visų komandos taškų – A.Zdaneviūtė surinko dvigubą dublį: 35 taškus ir 10 atkovotų kamuolių. 

​Nei vienas kitas VKM auklėtinis praėjusią savaitę negalėjo pasigirti nieko panašaus, todėl Audronė pelnytai pripažinta savaitės MVP. 

​„Energijos gaunu iš pergalių, gražių akimirkų ir noro žaisti krepšinį. Aišku, būna momentų kai labai sunku ir norisi pailsėti, bet ateina rungtynių diena ir motyvacija atsiranda automatiškai. Jos man niekada netrūksta“, – pasakojo A.Zdanevičiūtė. 

Audrone, pastaruoju metu tavo vardas vis dažniau skamba spaudoje. Kiek tau tai svarbu? 

​Manau, visiems svarbu būti pastebėtiems. Tokie dalykai veda prie aukštesnių tikslų.  

​Toje pačioje spaudoje daug kas pažymi, kad tavo ir Justės Jocytės karta Lietuvos moterų krepšinyje gali nuversti kalnus. Ką tu pati apie tai manai? 

Taip, mes tikrai galim padaryti daug netikėtumų. Dabar laukiame pasaulio čempionato ir jau bandysime užimti pačias aukščiausias vietas.

Grįžkime į praėjusios savaitės rungtynes. 40 žaidimo minučių, 35 taškai, 31 naudingumo balas. Ką gali apie tai pasakyti?

Buvo malonu sugrįžti į komandą. Norėjau žaisti kuo geriau ir panašu, kad man pavyko (šypsosi). Pačios rungtynės buvo pakankamai įnirtingos, bet susikaupėme ir nuo varžovių atitrūkome.

Ką apskritai gali pasakyti apie šią savo komandą? Kokia ji?

Ši komanda surinkta iš įvairaus amžiaus ir tikiuosi, kad pavyks šiemet nuskinti medalius.