Kontaktai

Treneriai

Revinskiene

Ina Revinskienė

 

Gimimo data:

1959 m. birželio 8 d.

El. paštas:

revinskiene@gmail.com

Išsilavinimas:

Maskvos kooperacijos institutas Kūno kultūros ir sporto veiklos leidimas

Kvalifikacinė kategorija:

Antra kategorija

Mokykloje dirba nuo:

1995 m. spalio 2 d.

Pasiekimai:

  • 2014/2015 m. geriausia MKL merginų trenerė 
  • 2014/2015 m. Vaikų mergaičių (gim. 2003 m.) krepšinio čempionatas „Pirmasis iššūkis" III vieta. 
  • 2014/2015 m. Sostinės C lyga (vaikinai 1997 m.) II vieta 
  • 2014/2015 m. Jaunių merginų (gim. 1997/1998 m.) krepšinio čempionatas I divizonas, I vieta 
  • 2013 m. Lietuvos jaunių merginų (gim. 1996 m.) sporto žaidynės – II vieta 
  • 2012/2013 m. Lietuvos jaunučių merginų (gim. 1997/1998 m.) krepšinio čempionatas – III vieta 
  • 2012 m. Lietuvos jaunučių sporto žaidynės – I vieta 
  • 2011/2012 m. Lietuvos jaunučių merginų (gim. 1996/1997 m.) krepšinio čempionatas – III vieta 
  • 2010/2011 m.Lietuvos vaikų mergaičių „C“ (gim. 1997 m.) krepšinio čempionatas „Manija“ - I vieta 
  • 2009/2010 m. Lietuvos vaikų mergaičių „C“ (gim. 1996 m.) krepšinio čempionatas „Karūna“ - IV vieta 
  • 2007/2008 m. Lietuvos jaunučių merginų (gim.1992/1993 m.) krepšinio čempionatas – II vieta 
  • 2007 m. Lietuvos jaunučių merginų (gim.1992/1993 m.) sporto žaidynės – II vieta 
  • 2007 m. Lietuvos jaunimo merginų (gim.1988/1989 m.) sporto žaidynės – II vieta 
  • 2006 m. Lietuvos vaikų mergaičių „C“ (gim.1992 m.) krepšinio čempionatas „Karūna“ – II vieta 
  • 2005 m. Lietuvos vaikų mergaičių (gim. 1992 m.) krepšinio čempionatas „Pirmasis iššūkis“ - III vieta 
  • 2004 m. Lietuvos jaunių merginų (gim.1986/1987 m.) sporto žaidynės – III vieta 
  • 2003/2004 m. Lietuvos jaunučių merginų (gim. 1988/1989 m.) krepšinio čempionatas – II vieta 
  • 2003 m. Lietuvos jaunučių merginų (gim. 1988/1989 m.) sporto žaidynės – I vieta 
  • 2003 m. Lietuvos merginų U-18 rinktinės vyr. trenerė 
  • 2001/2002 m. Lietuvos vaikų mergaičių „C“ (gim. 1988 m. ir jaun.) krepšinio čempionatas „Karūna“ – I vieta
  • 2000 m. Lietuvos merginų U-16 rinktinės vyr. trenerė
  • 1999/2000 m. Lietuvos vaikų mergaičių „C“ (gim. 1986/1987 m.) krepšinio čempionatas „Karūna“ – I vieta

Treniruojamos grupės:

2003 m. mergaitės - S. Nėries gimn. 

2005 m. mergaitės - S. Nėries gimn.

2008 m. berniukai - S. Nėries gimn.

Žymūs auklėtiniai:

Greta Lukšytė

Eglė Šniokaitė

Laima Rickevičiūtė

Grėtė Patumsytė

Urtė Slavickaitė

Ieva Savickaitė

Austėja Serbentaitė


 

Galdikiene

Loreta Galdikienė

 

 

Gimimo data:

1961 m. spalio mėn 5 d.

El. paštas:

loretagaldikiene@yahoo.com

Išsilavinimas:

Vilniaus inžinerinis statybos institutas

Kūno kultūros ir sporto veiklos leidimas 

Kvalifikacinė kategorija:

Antra kategorija

Mokykloje dirba nuo:

2002 m. spalio mėn. 1 d. 

Pasiekimai:

2015 - 2016 m. mergaičių U14 (gim. 2002/2003 m. krepšinio čempionatas II vieta

2015 - 2016 m. Merginų U18 (gim. 1998/1999 m.) krepšinio čempionatas 3 vieta

2013 m. Lietuvos merginų U-18 krepšinio rinktinės trenerės asistentė

2012 m. Lietuvos merginų U-18 krepšinio rinktinės trenerės asistentė

2011/2012 m. Lietuvos vaikų mergaičių „C“ (gim. 1998 m. ir jaun.) krepšinio čempionatas Manija“ - IV vieta

2011 m. Lietuvos merginų U-16 krepšinio rinktinės trenerės asistentė

2011 m. Lietuvos vaikų mergaičių (gim. 1998 m. ir jaun.) krepšinio čempionatas ,,Pirmasis iššūkis“ – III vieta

2010/2011 m. Lietuvos jaunių merginų (gim. 1993/1994 m.) krepšinio čempionatas – IV vieta

2010 m. Lietuvos vaikų mergaičių (gim. 1997 m. ir jaun.) krepšinio čempionatas ,,Pirmasis iššūkis“ – III vieta

2009/2010 m. Lietuvos jaunių merginų (gim. 1992/1993 m.) krepšinio čempionatas, II divizionas – I vieta

2008/2009 m. Lietuvos jaunučių merginų (gim.1993/1994 m.) krepšinio čempionatas – III vieta

2006/2007 m. Lietuvos vaikų mergaičių „C“ (gim. 1993/1994 m.) krepšinio čempionatas „Karūna“ – II vieta

 

2005 m. Lietuvos vaikų mergaičių „C“ (gim. 1993 ir jaun.) krepšinio čempionatas „Pirmasis iššūkis“ – I vieta

Treniruojamos grupės:

2002 m. mergaitės VKM sporto salė, S. Daukanto gimn. 

2006 -2007 m. mergaitės VKM sporto salė, S. Daukanto gimn.

Žymūs auklėtiniai:

Vita Žilinskaitė

Gabija Meškonytė


 


 

 

 

 

Velishaieva

Diliara Velishaieva

Gimimo data:

1967 m. spalio 27 d.

El. paštas:

diliara67@one.lt

Išsilavinimas:

Ferganos Ulugbeko vardo pedagoginis institutas

Kūno kultūros ir sporto veiklos leidimas

Kvalifikacinė kategorija:

Antra kategorija 

 

Mokykloje dirba nuo:

2004 m. spalio 1 d.

Pasiekimai:

2015 - 2016 m. merginų U18 (gim. 1998/1999 m.) krepšinio čempionatas VII vieta

2014/2015 m. jaunių merginų (gim. 1997/1998 m.) krepšinio čempionatas 2 div. II vieta

2014/2015 m. jaunučių merginų (gim. 1999/2000 m.) krepšinio čempionatas 1 div. II vieta

2013 m. Lietuvos jaunių merginų (gim. 1996 m.) sporto žaidynės – I vieta

2013 m. Lietuvos merginų U-19 krepšinio rinktinės vyr. trenerė

2013 m. Lietuvos merginų U-18 krepšinio rinktinės vyr. trenerė

2012/2013 m. Lietuvos jaunių merginų (gim. 1995/1996 m.) krepšinio čempionatas – I vieta

2012/2013 m. Lietuvos vaikų mergaičių „C“ (gim. 1999 m. ir jaun.) krepšinio čempionatas „Manija“ – II vieta

2012 m. Lietuvos merginų U-18 krepšinio rinktinės vyr. trenerė

2012 m. vaikų mergaičių (gim. 1999 m. ir jaun.) krepšinio čempionatas „Pirmasis iššūkis“ - III vieta

2011/2012 m. Lietuvos jaunių merginų (gim. 1994/1995 m.) krepšinio čempionatas – I vieta

2011/2012 m. Lietuvos jaunučių merginų (gim. 1996/1997 m.) krepšinio čempionatas – I vieta

2011 m. EČ U-16 Lietuvos merginų krepšinio rinktinės vyr. trenerė

2010/2011 m. Lietuvos jaunučių merginų (gim. 1995/1996 m.) krepšinio čempionatas – I vieta

2009/2010 m. vaikų mergaičių ,,C“ (gim. 1996 m. ir jaun.) krepšinio čempionatas ,,Karūna“ – I vieta

2009 m. Lietuvos vaikų mergaičių (gim. 1996 m.) krepšinio čempionatas „Pirmasis iššūkis“ – I vieta

2008/2009 m. Lietuvos vaikų mergaičių „C“ (gim. 1995 m.) krepšinio čempionatas „Karūna“ – I vieta

2008 m. Lietuvos vaikų mergaičių (gim. 1995 m.) krepšinio čempionatas „Pirmasis iššūkis“ – III vieta

Treniruojamos grupės:

1999 m. merginos - Žirmūnų gimn., VKM salė, J. Basanavičiaus progimn. 

2004-2005 mergaitės - Žirmūnų gimn.

2005-2006 berniukai - J. BAsanavičiaus progimn.

Žymūs auklėtiniai:

Dalia Belickaitė

Rūta Savickaitė

Justina Kraujūnaitė

Sibilė Balaišytė

Austėja Širšinaitytė

Daugilė Šarauskaitė

Laura Juškaitė

Karolina Aidukaitė

Mikalauskaite

Živilė Mikalauskaitė

 

Gimimo data:

1969 m. balandžio 10 d.

El. paštas:

zivile69@gmail.com

Išsilavinimas:

Lietuvos kūno kultūros institutas

Kvalifikacinė kategorija:

Penkta kategorija

 

Mokykloje dirba nuo:

2007 m. rugsėjo 3 d.

Pasiekimai:

2016 m. Lietuvos kurčiųjų moterų krepšinio čempionatas I vieta 

2016 m. Europos kurčiųjų krepšinio čempionatas, Graikija II vieta

2015/2016 m. merginų U16 (gim. 2000/2001 m.) krepšinio čempionatas I div. II vieta 

2014/2015 m. jaunučių merginų (gim. 1999/2000 m.) krepšinio čempionatas 1 div. II vieta

2015 m. Lietuvos moterų kurčiųjų rinktinės trenerės asistentė. Pasaulio čempionatas (Taivanas) - II vieta

2014 m. Lietuvos jaunučių sporto žaidynės – III vieta

2013 m. Lietuvos merginų U-19 krepšinio rinktinės trenerės asistentė

2012/2013 m. Lietuvos vaikų mergaičių (gim. 2000 m. ir jaun.) krepšinio čempionatas „Pirmasis issūkis“ - I vieta

2012/2013 m. Lietuvos vaikų mergaičių „C“ (gim. 1999 m.) krepšinio čempionatas „Manija“ - III vieta

2010 m. Lietuvos merginų U-16 rinktinės vyr. trenerė

2009 m. Lietuvos merginų U-16 rinktinės vyr. trenerė

2008 m. Lietuvos merginų U-16 rinktinės vyr. trenerė

Treniruojamos grupės:

2000 m. merginos - VKM salė, Spindulio progimn., kurčiųjų centras, Žemynos pagr. mokykla

2008 m. mergaitės - VKM salė, Spindulio progimn., Žemynos pagr. mokykla

Kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų merginų grupė - Kurčiųjų centras

Žymūs auklėtiniai neįgalieji:

Domantė Šerelytė 

Gražina Jocytė 

 

 

 

Ciceniene

Jūratė Cicėnienė

 

Gimimo data:

1969 m. birželio 9 d.

El. paštas:

info@vilniauskrepsiniomokykla.lt

Išsilavinimas:

Lietuvos kūno kultūros institutas

Kvalifikacinė kategorija:

Pirma kategorija

 

Mokykloje dirba nuo:

1987 m. birželio 1 d.

Pasiekimai:

2015 - 2016 m.merginų U16 (gim. 2000/2001) krepšinio čempionatas II div. I vieta

2014/2015 m. Lietuvos vaikų mergaičių „C" (gim. 2001/2002 m.) krepšinio čempionatas „Manija" 1 div. I vieta

2013 m. G. Sviderskaitės atminimo taurės turnyras (gim. 2001 m.) – I vieta

2012/2013 m. Lietuvos vaikų mergaičių „B“ (gim. 2001 m. ir jaun.) krepšinio čempionatas „Pirmasis iššūkis“ - II vieta

2011 m. Lietuvos jaunių sporto žaidynės (gim. 1994/1995 m.) – I vieta

2008/2009 m. Lietuvos jaunių merginų (gim. 1993/1994 m.) krepšinio čempionatas 2 div. - II vieta

2008/2009 m. Lietuvos jaunimo merginų (gim. 1990/1991 m.) krepšinio čempionatas – II vieta

2007/2008 m. Lietuvos vaikų mergaičių (gim. 1994/1995 m.) krepšinio čempionatas „Karūna“ – IV vieta

2006/2007 m. Lietuvos vaikų mergaičių (gim. 1994/1995 m.) krepšinio čempionatas „Pirmasis iššūkis“ - III vieta

2005 m. Lietuvos jaunučių sporto žaidynės (gim. 1990/1991 m.) - II vieta

2004/2005 m. Lietuvos jaunučių merginų (gim. 1990/1991 m.) krepšinio čempionatas – IV vieta

2003/2004 m. Lietuvos vaikų mergaičių (gim. 1990 m. ir jaun.) krepšinio čempionatas „Karūna“ – II vieta

2002/2003 m. Lietuvos vaikų mergaičių (gim. 1990 m.) krepšinio čempionatas „Pirmasis iššūkis“ - III vieta

 

Treniruojamos grupės:

2001 m. mergaitės - Sietuvos progimn., VKM salė

2006 m. mergaitės - Minties gimn., VKM salė

2007-2008 mergaitės - Minties gimn.

Žymūs auklėtiniai:

Sigita Galdikaitė


 


 

 

 

 


 

Ona

Ona Dindaitė - Mukienė

 

Gimimo data:

1957 m. sausio 12 d.

El. paštas:

o.mukienė@vilniauskrepsiniomokykla.lt

Išsilavinimas:

Vilniaus valstybinis pedagoginis institutas

Kvalifikacinė kategorija:

Trečia kategorija

 

Mokykloje dirba nuo:

1980 m. rugsėjo 1 d.

Pasiekimai:

 2014/2015 m. Lietuvos jaunių vaikinų ,,B“ (gim. 1998 m.) krepšinio čempionatas – 2 div. I vieta

2015-2016 m. Vaikinų U18 (gim. 1998 m.) krepšinio čempionatas 9 vieta

2007 m. Lietuvos jaunimo vaikinų (gim.1988/89 m.) sporto žaidynės – III vieta

2006/2007 m. Lietuvos vaikų berniukų „A“ (gim. 1993 m.) krepšinio čempionatas – III vieta

2006/2007 m. Lietuvos jaunimo vaikinų (gim. 1988/1989 ) krepšinio čempionatas – III vieta

2001/2002 m. Lietuvos moksleivių krepšinio lygos metų trenerė

2001/2002 m. Lietuvos jaunių vaikinų (gim. 1984 m.) krepšinio čempionatas - I vieta

1999/2000 m. LR jaunučių vaikinų (gim.1984 m.) krepšinio pirmenybės – III vieta

1998 m. LR pavasario sezono jaunių vaikinų (gim. 1980 m.) krepšinio pirmenybės - I vieta

1997 m. LR rudens sezono jaunių vaikinų (gim. 1980 m.) krepšinio pirmenybės –III vieta

1984 m. LTSR moksleivių berniukų (gim. 1970 m.) krepšinio pirmenybės – I vieta

Treniruojamos grupės:

1998 m. vaikinai - Ž. Augusto pagr. mok. ir Karoliniškių gimn.

2004 m. vaikinai - Ž. Augusto pagr. mok. ir Karoliniškių gimn.

2006 m. berniukai - Ž. Augusto pagr. mok. ir Karoliniškių gimn.

Žymūs auklėtiniai:

Artūras Karnišovas

Steponas Babrauskas

Aivaras Kiaušas

Laurynas Samėnas

Evaldas Kairys

Vytautas Šulskis

Mantas Virbalas

Pranas Skurdauskas


 


 

 

 

 


 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

Regina

Gintautas Regina

 

Gimimo data:

1957 m. lapkričio 18 d.

El. paštas:

gintautasregina@gmail.com

Išsilavinimas:

Vilniaus pedagoginis institutas

Kvalifikacinė kategorija:

Penkta kategorija

Mokykloje dirba nuo:

1980-1997 m., 2000 m. rugsėjo 1 d.

Pasiekimai:

2015-2016 m. Vaikinų U18 (gim. 1998 m.) krepšinio čempionatas 6 vieta

2014/2015 m. Jaunių vaikinų „B" (gim. 1998 m.) krepšinio čempionatas 2 div. II vieta. 

2011-2013 m. NKL vyrų komandos Vilniaus „Statyba“ vyr. treneris

2008/2009 m. Lietuvos moksleivių krepšinio lygos metų treneris

2008/2009 m. Lietuvos jaunių vaikinų (gim. 1991/1992 m.) krepšinio čempionatas – I vieta

2008 m. Lietuvos jaunių vaikinų (gim.1991/1992 m.) sporto žaidynės – II vieta

2007/2008 m. Lietuvos jaunių vaikinų (gim.1990/1991 m.) II div. – III vieta

2007 m. Lietuvos nusipelnęs treneris

2007 m. KKSD bronzo medalis „Už nuopelnus Lietuvos sportui“

2001-2003 m. LKAL vyrų komandos Vilniaus „Statyba“ vyr. treneris

1996-2001 m. LKAL vyrų komandos „Preventa“ vyr. treneris

1994 m. LR jaunių vaikinų (gim.1977/1978 m.) krepšinio pirmenybės – I vieta

1989 m. LTSR jaunučių vaikinų (gim. 1973 m.) – II vieta

1985 m. LTSR moksleivių vaikinų (gim. 1969 m.) spartakiada – II vieta

1983 m. LTSR VJSM vaikinai (gim. 1969 m.) – III vieta

Treniruojamos grupės:

2005 m. berniukai - Radvilų gimn.

2009 m. berniukai - MRU sporto salė

Žymūs auklėtiniai:

Vytautas Saulis

Regimantas Miniota

Margiris Normantas

Einaras Tubutis

Jonas Valančiūnas

Rimantas Kaukėnas

Antanas Kavaliauskas

Paulius Dambrauskas

Karolis Brusokas

Darius Tarvydas

Ovidijus Varanauskas

Tomas Rimkus

Klemensas Patiejūnas

Tomas Purlys

Tomas Jasevičius

Tadas Stankevičius

Andrius Mackevičius


 

 

 

Tupciauskas1

Vytenis Tupčiauskas

 

Gimimo data:

1958 m. gruodžio 11 d.

El. paštas:

v.tupciauskas@gmail.com

Išsilavinimas:

Vilniaus valstybinis pedagoginis institutas

Kvalifikacinė kategorija:

Pirma kategorija

 

Mokykloje dirba nuo:

1985 m. rugsėjo 2 d.

Pasiekimai:

2015 - 2016 m. vaikinu U15 (gim. 2001 m.) krepšinio čempionatas V vieta

2013 m. Lietuvos vaikų berniukų (gim. 2001 m. ir jaun.) krepšinio čempionatas „Pirmasis iššūkis“ - III vieta

2012/2013 m. Lietuvos jaunių vaikinų „A“ (gim. 1995 m.) krepšinio čempionatas – IV vieta

2011/2012 m. Lietuvos jaunių vaikinų „B“ (gim. 1995 m.) krepšinio čempionatas – IV vieta

2008/2009 m. Lietuvos jaunimo vaikinų (gim. 1990 m.) krepšinio čempionatas – I vieta

2008/2009 m. Lietuvos vaikų berniukų (gim. 1995 m.) krepšinio čempionatas „Karūna“ - II vieta

Treniruojamos grupės:

2001 m. vaikinai - Karoliniškių gimn., VKM sporto salė, Sietuvos gimn., Karoliniškių gimn.

Žymūs auklėtiniai:

Gytis Brazauskas

Žygimantas Ūselis

Norbertas Giga

Ilona Nikonovaitė - Šinskienė

Rytis Pipiras

Lukas Motiejūnas


 


 

 

 

 

 

Poteliunas

Vytautas Poteliūnas

 

Gimimo data:

1958 m. kovo 3 d.

El. paštas:

vpoteliunas@yahoo.com

Išsilavinimas:

Vilniaus valstybinis pedagoginis institutas

Kvalifikacinė kategorija:

Trečia kategorija

Mokykloje dirba nuo:

1979-1992 m.

2004 m. rugsėjo 28 d.

Pasiekimai:

2006 m. Lietuvos vaikų berniukų (gim. 1992 m.) krepšinio čempionatas „Karūna“ – II vieta

2009/2010 m. Lietuvos jaunių vaikinų ,,A“ (gim. 1992 m.) krepšinio čempionatas – IV vieta

Treniruojamos grupės:

2003 m. berniukai - A. Vienuolio pagr. mokykla

2008 m. berniukai - A. Vienuolio pagr. mokykla

Žymūs auklėtiniai:

Kšištofas Lavrinovičius

Darjušas Lavrinovičius

Marius Prekevičius

Giedrius Aidietis

Gintautas Vileita


 

Ricardas

Ričardas Žilys

 

Gimimo data:

1976 m. vasario 17 d.

El. paštas:

rickazil@gmail.com

Išsilavinimas:

Lietuvos kūno kultūros institutas

Kvalifikacinė kategorija:

Antra kategorija

 

Mokykloje dirba nuo:

1998 m. rugsėjo 1 d.

Pasiekimai:

2015 - 2016 m. vaikinų U19 (gim. 1997 m.) krepšinio čempionatas I vieta

2012/2013 m. Lietuvos jaunučių vaikinų „A“ (gim. 1997 m.) krepšinio čempionatas – II vieta

2012 m. Lietuvos jaunučių vaikinų (gim. 1997 m.) sporto žaidynės – II vieta

2011/2012 m. Lietuvos jaunučių vaikinų „B“ (gim. 1997 m.) krepšinio čempionatas – V vieta

2001 m. Lietuvos jaunučių vaikinų (gim. 1986 m.) sporto žaidynės – I vieta

Treniruojamos grupės:

2000 m. vaikinai - Sausio 13-osios mokykla

2007-2008 m. berniukai - Sausio 13-osios mokykla, Ryto progimn. 

2009-2010 m. berniukai - Sausio 13-osios mokykla

Žymūs auklėtiniai:

Antanas Udras


 


 

 

 

 

 

Kairys

Raimundas Kairys

 

Gimimo data:

1968 m. gegužės 7 d.

El. paštas:

raimundaskairys@gmail.com

Išsilavinimas:

Lietuvos kūno kultūros institutas

Kvalifikacinė kategorija:

Antra kategorija

Mokykloje dirba nuo:

2007 m. rugsėjo 17 d.

Pasiekimai:

2015-2016 m. vaikinų U16 (gim. 2000 m.) krepšinio čempionatas V vieta

2012/2013 m. Lietuvos vaikų berniukų „B“ (gim. 2000 m.) krepšinio čempionatas „Manija“ - VIII vieta

2007/2008 m. Lietuvos jaunučių vaikinų (gim.1993 m.) krepšinio čempionatas – III vieta

2006/2007 m. LKL vyrų komandos Marijampolės „Sūduva“ vyr. treneris

2006 m. NKL vyrų komandos Druskininkų „Druskininkai“ vyr. treneris

2005/2006 m. NKL vyrų komandos Anykščių „Puntukas Jarimpeksas“ vyr. treneris

2004/2005 m. Latvijos vyrų komandos Liepojos „Livu alus“ vyr. treneris

2003 m. Lietuvos vaikinų U-18 krepšinio rinktinės vyr. treneris 

Treniruojamos grupės:

2000 m. vaikinai - Viršuliškių progimn. VKM salė

2004 m. berniukai - Viršuliškių progimn. 

Žymūs auklėtiniai:

Paulius Jankūnas

Darius Šilinskis

Valdas Dapkus


 


 

 

 

 


 

 

 

DSC07304

Steponas Milašius

 

 

Gimimo data:

1965 m. spalio 12 d.

El. paštas:

stepasm@hotmail.com

Išsilavinimas:

Lietuvos kūno kultūros institutas

Kvalifikacinė kategorija:

Ketvirta kategorija

 

Mokykloje dirba nuo:

2004 m. birželio 28 d.

Pasiekimai:

2015 - 2016 m. NBA JR. krepšinio čempionatas XII vieta 

2015 - 2016 m. Europos jaunimo krepšinio lyga (gim. 1999 m.) II div. I vieta

2015 - 2016 m. vaikinų U17 (gim. 1999) krepšinio čempionatas IX vieta

2012/2013 m. Lietuvos vaikų berniukų „A“ (gim. 1999 m.) krepšinio čempionatas „Manija“ - IV vieta

Treniruojamos grupės:

1999 m. vaikinai - J. Pauliaus II gimn. VKM salė, Spindulio mok.

2005 m. berniukai - J. Pauliaus II gimn. VKM salė, Spindulio mok.

2009 m. berniukai - VKM salė

Žymūs auklėtiniai:

Paulius Poška


 


 

 

 

 

 

Dmitrij 3

Dmitrij Semionov

 

Gimimo data:

1984 m. kovo 6 d.

El. paštas:

semionovdimitrij@gmail.com

Išsilavinimas:

Vilniaus pedagoginis universitetas

Kvalifikacinė kategorija:

-

 

Mokykloje dirba nuo:

2006 m. lapkričio 1 d.

Pasiekimai:

2013 m. turnyras „PIKENROOL CUP 2013“ - II vieta

2012/2013 m. Lietuvos vaikų berniukų "B" (gim. 2000 m.) krepšinio čempionatas "Manija" 2 div. - VI vieta

2012 m. SKM turnyras “CUP 2012” - I vieta

2011/2012 m. Lietuvos vaikų berniukų (gim. 2000 m.) krepšinio čempionatas "Pirmasis iššūkis" - XI vieta

2012 m. Europos krepšinio vežimėliuose čempionatas, div. „B“ - VIII vieta

2011 m. Europos krepšinio vežimėliuose čempionatas, div. „C“ - I vieta

2011 m. Lietuvos vežimėlių krepšinio čempionatas – II vieta

2011 m. Tarptautinis krepšinio vežimėliuose turnyras (Lietuva) – II vieta

2011 m. Pirmasis tarptautinio krepšinio vežimėliuose turnyras (Baltarusija) – I vieta

Nuo 2011 m. Lietuvos krepšinio vežimėliuose vyrų rinktinės trenerio asistentas

Treniruojamos grupės:

2007-2008 m. berniukai - Radvilų gimn. 

2009 m. berniukai - MRU sporto salė


 

 

 

Luksys

Evaldas Lukšys

 

Gimimo data:

1989 m.sausio  28 d.

El. paštas:

evaldijo@gmail.com

Išsilavinimas:

Edukologijos magistro laipsnis, Lietuvos edukologijos universitetas

Kvalifikacinė kategorija:

-

 

Mokykloje dirba nuo:

2014 m. spalio 1 d.

Pasiekimai:

Treniruojamos grupės:

2006 m. berniukai - VKM salė, Spindulio pagr. mok. 

Andrius geras 3

Andrius Šležas

 

Gimimo data:

1975 m. vasario 4 d.

El. paštas:

a.slezas05@gmail.com

Išsilavinimas:

Šiaulių universitetas

Kvalifikacinė kategorija:

-

 

Mokykloje dirba nuo:

2015 m. vasario 9 d.

Pasiekimai:

2015 - 2016 m. berniukų U13 (gim. 2003 m.) krepšinio čempionatas VII vieta

Treniruojamos grupės:

2002 m. vaikinai - J. Basanavičiaus progimn. Ekinstos SC, Minties gimn.

2003 m. berniukai - Ekinstos SC, VKM sporto salė

2008 m. berniukai - Ekinstos SC

Žymūs auklėtiniai:

 


 


 

 

 

 

Mukas200771

Rolandas Mukas

 

Gimimo data:

1955 m. birželio 5 d.

El. paštas:

rolandas.mukas@gmail.com

Išsilavinimas:

Vilniaus pedagoginis universitetas

Kvalifikacinė kategorija:

Antra kategorija

 

Mokykloje dirba nuo:

2003 m. spalio 1 d.

Pasiekimai:

2012/2013 m. Lietuvos jaunučių vaikinų „B“ (gim. 1998 m.) krepšinio čempionatas – VII vieta

2011/2012 m. Lietuvos vaikų berniukų „A“ (gim. 1998 m.) krepšinio čempionatas ,,Manija“ – VIII vieta

2010/2011 m. Lietuvos vaikų berniukų „B“ (gim. 1998 m.) krepšinio čempionatas ,,Manija“ – IV vieta

2009/2010 m. Lietuvos vaikų berniukų (gim. 1998 m.) krepšinio čempionatas ,,Pirmasis iššūkis“ – V-VII vieta

2007 m. Lietuvos jaunimo vaikinų (gim.1988/1989 m.) sporto žaidynės – III vieta

2006/2007 m. Lietuvos jaunimo vaikinų (gim. 1988 m.) krepšinio čempionatas – III vieta

Treniruojamos grupės:

1998 m. vaikinai - Karoliniškių  gimn., Ž. Augusto mok.

2009 m. berniukai - Ž. Augusto mok. (mažoji salė)

Žymūs auklėtiniai:

Vytautas Šulskis

Mantas Virbalas


 

 

Sakalauskas

Mindaugas Sakalauskas

 

Gimimo data:

1977 m. spalio 11 d.

El. paštas:

sakalauskas11@gmail.com

Išsilavinimas:

Vilniaus pedagoginis universitetas

Kvalifikacinė kategorija:

Trečia kategorija

 

Mokykloje dirba nuo:

2011 m. spalio 1 d.

Pasiekimai:

2014 m. Tarptautinis krepšinio turnyras Kinijoje - I vieta

2014 m. Europos universitetų žaidynės - I vieta

2013/2014 m. Lietuvos studentų krepšinio čempionatas - I vieta

2012/2013 m. Nacionalinė krepšinio lyga – V vieta

2012/2013 m. Lietuvos studentų krepšinio lyga – I vieta

2011/2012 m. Lietuvos studentų krepšinio lyga – II vieta

Treniruojamos grupės:

2000 m. vaikinai - Žemynos progimn.

2007-2008 m. berniukai Žemynos progimn. 

2009-2010 m. berniukai - Žemynos progimn.


 

 

 

Paulius

Paulius Budėnas

 

Gimimo data:

1982 01 17

El. paštas:

pabudis@yahoo.com

Išsilavinimas:

Lietuvos kūno kultūros akademija

Kvalifikacinė kategorija:

Pirma kategorija

 

Mokykloje dirba nuo:

 

Pasiekimai:

2015 - 2016 m. berniukų U14 (gim. 2002 m.) krepšinio čempionatas II vieta  

2015 - 2016 m. Europos jaunimo krepšinio lyga U14 (gim. 2002 m.) II grupė IX - XII vietos 

Treniruojamos grupės:

2002 m. vaikinai - Žemynos progimn., VKM sporto salė

2001 m. vaikinai - Žemynos progimn.

2007 m. berniukai - Žemynos progimn. 

Žymūs auklėtiniai:

 


 


 

 

 

 

Satas1

Algimantas Šatas

 

Gimimo data:

1946 m. balandžio 2 d.

El. paštas:

a.satas@vilniauskrepsiniomokykla.lt

Išsilavinimas:

Vilniaus valstybinis pedagoginis institutas 

Kvalifikacinė kategorija:

Penkta kategorija

Mokykloje dirba nuo:

2010 m. spalio 1 d.

Pasiekimai:

 2016 m. Lietuvos kurčiųjų vyrų krepšinio čempionatas I vieta

2015 mLietuvos kurčiųjų vyrų rinktinės vyr. treneris, pasaulio kurčiųjų čempionatas (Taivanas) - I vieta

2013 m. Lietuvos kurčiųjų vyrų rinktinės vyr. treneris, pasaulio kurčiųjų Olimpinės žaidynės (Bulgarija) - I vieta.

2012 m. Lietuvos kurčiųjų vyrų rinktinės vyr. treneris, Europos kurčiųjų vyrų krepšinio pirmenybės (Turkija) – II vieta.

2011 m. Lietuvos kurčiųjų vyrų rinktinės vyr. treneris, pasaulio kurčiųjų vyrų krepšinio pirmenybės (Italija) - I vieta.

2010 m. Lietuvos jaunimo kurčiųjų U-21 rinktinės vyr. treneris, pasaulio jaunimo kurčiųjų krepšinio pirmenybės (Liublinas) – II vieta.

2009 m. Lietuvos kurčiųjų vyrų rinktinės vyr. treneris, pasaulio kurčiųjų Olimpinės žaidynės (Taivanis) - II vieta.

2008 m. Lietuvos kurčiųjų vyrų rinktinės vyr. treneris, Europos kurčiųjų vyrų krepšinio pirmenybės (Vokietija) - I vieta.

2007 m. Lietuvos kurčiųjų vyrų rinktinės vyr. treneris, pasaulio kurčiųjų vyrų krepšinio pirmenybės (Kinija) - I vieta.

2005 m. Lietuvos kurčiųjų vyrų rinktinės vyr. treneris, pasaulio kurčiųjų Olimpinės žaidynės (Melburnas) - III vieta.

2001 m. Lietuvos kurčiųjų vyrų rinktinės vyr. treneris, Europos kurčiųjų vyrų krepšinio pirmenybės (Slovėnija) - III vieta.

2000 m. Lietuvos kurčiųjų vyrų rinktinės vyr. treneris, Europos kurčiųjų vyrų krepšinio pirmenybės (Graikija) - III vieta.

2000-2001 m. Lietuvos studentų krepšinio lyga - III vieta.

1989-1993 m. Lietuvos nacionalinės moterų krepšinio rinktinės vyr. treneris.

"Lietuvos telekomo" moterų krepšinio komandos (1990-1992 Lietuvos čempionės) vyr. treneris.

TSRS vyrų kurčiųjų krepšinio rinktinės (1984, 1988 m. Europos čempionės) vyr. treneris.

1977-1994 m.Vilniaus "Šviesos" moterų krepšinio komandos treneris - Baltijos šalių aukšt. m-klų čempionė (1982-1984), IV pasaulio lietuvių žaidynių čempionė (1991).

1968-1976 m.Vilniaus "Šviesos" vyrų krepšinio komandos treneris.

2013 m. Lietuvos krepšinio federacijos padėkos raštas iškovojus 2013 m. XXII kurčiųjų olimpinėse žaidynėse I vietą.

2012 m. Lietuvos krepšinio federacijos 90 – mečio prizas „Už krepšinio populiarinimą Lietuvoje“.

2011 m. Lietuvos krepšinio federacijos garbės ženklas „Už nuopelnus Lietuvos krepšiniui“.

2011 m. Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prizas „Už nuopelnus olimpizmui“.

2011 m. Kūno kultūros ir sporto departamento prie LR vyriausybės „Sporto garbės kryžius“ už nuopelnus Lietuvos sportui.

2008 m. Lietuvos krepšinio federacijos "Už nuopelnus Lietuvos krepšiniui" I-ojo laipsnio medalis.

Kūno kultūros ir sporto departamento prie LR vyriausybės medalis "Už sporto pergales" (2007 m., 2008 m., 2009 m., 2011 m.) .

2006 m. Lietuvos tautinio olimpinio komiteto "Olimpine žvaigždė".

2006 m. Kūno kultūros ir sporto departamento prie LR vyriausybės aukso medalis "Už nuopelnus Lietuvos sportui".

2005 m. ordinas "Už nuopelnus Lietuvai" Riterio kryžius.

1988 m. Lietuvos nusipelnęs krepšinio treneris.

1977 m. Nacionalinės kategorijos krepšinio teisėjas.

Lietuvos kurčiųjų sporto federacijos nacionalinės vyrų krepšinio rinktinės vyr. treneris.

Lietuvos studentų krepšinio lygos vykdomojo komiteto narys.

Lietuvos olimpinės akademijos narys.

Treniruojamos grupės:

 Kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų vaikinų grupė - Kurčiųjų centras

Žymūs auklėtiniai:

Vitalijus Zapolskas

Laurynas Sankauskas

Paulius Sapnovas

Lukas Gužauskas

Andrej Zenevič

Lukas Pečiulis 

Gediminas Žukas

Lukas Laurinaitis 


 


 

 

 

 


 

Penikas

Rolandas Penikas

Gimimo data:

1959-02-02

El. paštas:

rolandas.penikas@gmail.com

Išsilavinimas:

Vilniaus pedagoginis universitetas 1995 m. 

Kvalifikacinė kategorija:

-

 

Mokykloje dirba nuo:

2016 m. rugsėjo mėn. 1 d. 

Pasiekimai:

 

 

Treniruojamos grupės:

2001 m. vaikinai - Karoliniškių gimn., VKM sporto salė, Sietuvos progimn., Karoliniškių gimn. 

2009 m. berniukai - Sietuvos progimn. 

Žymūs auklėtiniai:

 

Kievinas 2

Gitautas Kievinas

Tarasevicius

Tomas Tarasevičius

Rolis

Rokas Rolis

Sauliunas

Donatas Sauliūnas

Justa

Edvinas Justa

Valiulis

Remigijus Valiulis

Gimimo data:

1958 m. rugsėjo 20 d.

El. paštas:

 

Išsilavinimas:

Vilniaus valstybinis pedagoginis institutas

Kvalifikacinė kategorija:

Pirma kategorija 

Mokykloje dirba nuo:

 

Pasiekimai:

  • Du kartus Lietuvos studentų čempionas
  • Europos studentų žaidynių čempionas 
  • Olimpinis čempionas

Pareigos:

 Fizinio rengimo treneris

Žymūs auklėtiniai:

 

 

Veiknys

Arinijus Veiknys

Gimimo data: 1975-03-19 

El. paštas: arinijusv@gmail.com 

Išsilavinimas: Lietuvos kūno kultūros institutas 

Kvalifikacinė kategorija: Pirma kategorija 

Pareigos: fizinio rengimo treneris

Darius Aučyna

Gimimo data:

El. paštas: 

Išsilavinimas: 

Kvalifikacinė kategorija: 

Pareigos: fizinio rengimo treneris