Kontaktai

Partnerių pasiūlymai

swoosh black 3

Naujas krepšinio sezonas jau prasidėjo, tad norime pasidžiaugti, jog tęsiame bendradarbiavimą su viena didžiausių ir geriausių sporto bei laisvalaikio prekių gamintoja pasaulyje – NIKE. Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti toliau ir savo mokyklos auklėtiniams pasiūlyti geriausią krepšinio produktą ir geriausius pasiūlymus skirtus tik mūsų auklėtiniams. – sako mokyklos direktorius Vytenis Tupčiauskas.

Vilniaus KM auklėtiniams NIKE suteikia:

1. Galimybę įsigyti sportinę avalynę net su 40% nuolaida, o krepšinio sportinę aprangą su 50% nuolaida. Dėl nuolaidos panaudojimo teirautis komandos trenerio. NIKE sportinius batelius bei jų kainas rasite čia: NIKE krepšinio batelių pasiūlymas VKM auklėtiniams.

2. Naujojo sezono metu visi Vilniaus KM auklėtiniai taip pat gaus išskirtinius NIKE pasiūlymus bei nuolatinę 20% nuolaidą NIKE parduotuvėje, PC Akropolyje, Ozo g. 25, Vilniuje.

3. Kiekvieną krepšinio sezono mėnesį tęsime praeitą sezoną pradėtus naudingiausio NIKE mėnesio žaidėjo (MVP) rinkimus, kurie ir toliau vyks tarp vaikinų ir merginų. Geriausi mėnesio krepšininkai bus apdovanoti NIKE 50 eurų čekiu, kurį galės panaudoti NIKE parduotuvėje, esančioje „Akropolyje“. 

4. NIKE tradiciškai ir toliau rems Vilniaus krepšinio mokykloje vykdomą tarptautinį krepšinio turnyrą ir įsteigs prizus komandoms nugalėtojoms apdovanoti. 

Vilniaus krepšinio mokykla ragina visus auklėtinius sezono metu puoštis NIKE produkcija. 

 

 ortopro logo 4

Vilniaus krepšinio mokykla pratęsė sutartį su UAB „OrtoPro“.

„OrtoPro“ siūlo Vilniaus krepšinio mokyklos auklėtiniams pasigaminti sportinių batelių ortopedinius vidpadžius.

Vidpadžiai yra svarbūs ne tik pilnapadžiams vaikams, tačiau ir kitiems krepšininkams, turintiems didelį fizinį krūvį treniruočių ir varžybų metu.

Visi krepšininkai be išankstinės registracijos, turėdami šeimos gydytojo ar ortopedo siuntimą, gali atvykti į NAUGARDUKO g. 97 ir užsisakyti ortopedinius padukus.

Jeigu vaikams reikalinga gydytojo ortopedo konsultacija, prašome registruotis iš anksto telefonu (85) 215 9080.

Konsultacijos vyksta pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 15 val. iki 17 val.

Įsigyjant visas kitas ortopedines prekes, Vilniaus krepšinio mokyklos moksleiviams galioja 10 procentų nuolaida -  www.ortopro.lt.

 

download

Vilniaus krepšinio mokykla šiemet  ir vėl sėkmingai pratęsė bendradarbiavimo sutartį su „Vichy“ vandens parku.

Po intensyvių treniruočių ar atkaklių rungtynių visos mokyklos krepšinio komandos turės galimybę apsilankyti „Vichy“ vandens parke su didele – 20 proc. nuolaida bei atsipalaiduoti ir pasilinksminti drauge.

Komandos, nusprendusios apsilankyti „Vichy“ vandens parke, turi registruotis El. paštu violeta.rociene@vandensparkas.lt arba tel. +370 650 27 314.

 

karolinos boulingas

Karolinos boulingas Vilniaus krepšinio mokyklos moksleivio pažymėjimą turintiems auklėtiniams suteikia 20% nuolaidą visiems žaidimams.