Kontaktai

Partnerių pasiūlymai

swoosh black 3

Vilniaus krepšinio mokykla su džiaugsmu praneša apie sudarytą sutartį su viena geriausių sporto prekių parduotuvių pasaulyje!

NIKE PASIŪLYMAS vaikams:

-Perkant krepšinio avalynę bei trumpą sportinę aprangą iš komandinių pardavimų skyriaus yra taikoma nuo 40% iki 50% nuolaida. Užsakymai turi būti daromi per trenerius ar kitą paskirtą asmenį.

NIKE PASIŪLYMAS treneriams:

-Treneriams yra įsteigtos nuolaidų kortelės, kurios galioja perkant produktą iš NIKE parduotuvių (Vilnius Akropolis). Visoms sporto prekėms yra taikoma -30% nuolaida, kuri galios 1000 EUR limitui metams, nupirkus prekių už didesnę sumą nuolaida liks 10%. 

NIKE suteiks prizus pavasariniam 2003 metų gimimo tarptautiniam jaunių EYBL turnyro nugalėtojams apdovanoti.

NIKE taip pat apdovanos vasario, kovo ir balandžio mėnesio naudingiausius (MVP) Vilniaus KM žaidėjus merginų ir vaikinų tarpe.

NIKE kainas rasite apačioje:

VKM pasiūlymas      NIKE krepšinio avalynės pasiūlymas komandoms

cid D2685DAB 21EB 4DF2 9987 DC2A2F03236Clan

Sport Point“ nuolaidos VKM auklėtiniams

Vilniaus krepšinio mokykla ir specializuota sporto prekių parduotuvė „Sport Point“ bendradarbiauja ne vienerius metus.

2017/2018 m sezono metu VKM nariams „Sport point“ parduotuvėje suteikiama net 20 proc. nuolaida VISOMS prekėms nuo pradinių kainų, išskyrus knygas ir laikrodžius.

Atėję auklėtiniai turi pasakyti vardą, pavardę ir pas kokį trenerį žaidžia.

Specializuota krepšinio prekių parduotuvė laukia Jūsų dvigubai didesnėje parduotuvėje – J. JASINSKIO G. 14.

Daugiau informacijos: krepsinis@sportpoint.lt arba tel. +370 616 85333. Darbo laikas: I-V – 10 – 19 / VI – 11 - 16

 

 ortopro logo 4

 

„OrtoPro“ siūlo Vilniaus krepšinio mokyklos auklėtiniams pasigaminti sportinių batelių ortopedinius vidpadžius. Jie yra svarbūs ne tik pilnapadžiams vaikams, tačiau ir sveikiems krepšininkams turintiems didelį fizinį krūvį treniruočių ir varžybų metu. Viskas ką jums reikia padaryti, tai nuvykti adresu Naugarduko g. 97, „OrtoPro“ parduotuvę. Su savimi turėkite šeimos gydytojo ar ortopedo siuntimą, pasisakykite, kad esate iš Vilniaus krepšinio mokyklos ir viskas, visą kitą padarys „OrtoPro“ specialistai. Padukai bus pagaminti nemokamai ir juos galėsite išbandyti jau po 8 dienų. 

Lietuvos rinktinės nariams „OrtoPro“ padukus gamina ir be siuntimo iš šeimos daktaro ar ortopedo. 

Taip pat visom kitom ortopedinėm prekėm bus taikoma 10 procentų nuolaida. www.ortopro.lt

 

download

 

„Vichy“ vandens pramogų parkas tapo Vilniaus krepšinio mokyklos draugais! Po intensysių treniruočių ar atkaklių rungtynių „Vichy“ vandens pramogų parkas siūlo treneriams su savo auklėtiniais atsipalaiduoti ir pasilinksminti. 

Grupėms vaikų siūloma 20 proc. nuolaida vienam asmeniui nuo įprasto kainos, o treneris kaip lydintis asmuo į vandens pramogų parką patenka nemokamai!