Kontaktai

Visos savaitės MKL rungtynių tvarkaraštis

2018 12 17

Vilniaus krepšinio mokykla kviečia visus susipažinti su šios savaitės „LIDL – Lietuvos moksleivių krepšinio lygos“ (MKL) rungtynių tvarkaraščiu ir palaikyti mūsų komandas. 

A divizionas

Namų rungtynės: 

Data: 2018-12-17; Laikas: 18:15; Čempionatas: Jaunučių U16 vaikinų krepšinio čempionatas; Komandos: Vilniaus KM II-"Teknos" (treneris: Rolandas Penikas) vs Sostinės KM I-"Warranty Expert"; Arena: Vilniaus KM (Birželio 23-iosios g. 10A, Vilnius). 

Data: 2018-12-18; Laikas: 15:15; Čempionatas: Jaunučių U16 vaikinų krepšinio čempionatas; Komandos: Vilniaus KM I-"NOI" (treneris: Andrius Šležas) vs Palangos SC-"Žemaitija"; Arena: Š. Marčiulionio KA (Vytenio g. 6, Vilnius).

Data: 2018-12-18; Laikas: 18:00; Čempionatas: Jaunių U18 vaikinų krepšinio čempionatas; Komandos: Vilniaus KM II (treneris: Rolandas Penikas) vs Šilutės SM; Arena: Vilniaus KM (Birželio 23-iosios g. 10A, Vilnius).

Data: 2018-12-19; Laikas: 16:45; Čempionatas: Jaunių U13 berniukų krepšinio čempionatas; Komandos: Vilniaus KM I (treneriai: Evaldas Lukšys ir Vytenis Tupčiauskas) vs Kauno KM "Žalgiris" I; Arena: Vilniaus KM (Birželio 23-iosios g. 10A, Vilnius).

Išvykos rungtynės: 

Data: 2018-12-19; Laikas: 16:00; Čempionatas: Jaunučių U16 vaikinų krepšinio čempionatas; Komandos: Kauno KM "Žalgiris" I vs Vilniaus KM I-"NOI" (treneris: Andrius Šležas); Arena: Kauno KM "Žalgiris" (Pašilės g. 41, Kaunas, 1 salė).

Data: 2018-12-19; Laikas: 16:30; Čempionatas: Jaunių U17 vaikinų krepšinio čempionatas; Komandos: Sostinės KM I-"Electrolux" vs Vilniaus KM I-"Alpi Baltika" (treneris: Gintautas Regina); Arena: "Sigmos" SC (P. Lukšio g. 2, Vilnius).

 

B divizionas

Namų rungtynės:

Data: 2018-12-17; Laikas: 15:15; Čempionatas: U12 vaikų čempionatas "Pirmasis iššūkis"; Komandos: Vilniaus KM IV (treneris: Rolandas Mukas) vs Sostinės KM V; Arena: Ž. Augusto pagrindinė mokykla (Šeškinės g. 25, Vilnius). 

Data: 2018-12-20; Laikas: 16:45; Čempionatas: Jaunučių U15 vaikinų krepšinio čempionatas; Komandos: Vilniaus KM III (trenerė: Ona Dindaitė-Mukienė) vs Vilniaus KM IV (treneris: Gintautas Regina); Arena: Karoliniškių gimnazija (Sausio 13-osios g. 17, Vilnius). 

Data: 2018-12-21; Laikas: 16:30; Čempionatas: U14 berniukų krepšinio čempionatas; Komandos: Vilniaus KM IV (trenerė: Diliara Velishaieva) vs Vilniaus KM V (treneriai: Evaldas Lukšys ir Vytenis Tupčiauskas); Arena: Žirmūnų gimnazija (Žirmūnų g. 37, Vilnius). 


atgal