Kontaktai

Vilniaus KM II-"Teknos" komanda iškovojo pirmąją pergalę

2018 11 21

Antradienį vykusiose „LIDL – Lietuvos moksleivių krepšinio lygos“ (MKL) jaunučių U16 vaikinų krepšinio čempionato A diviziono rungtynėse susitiko Pauliaus Murausko vedama Tornado KM I-"Sharp" (0-6) ekipa ir Rolando Peniko treniruojama Vilniaus KM II-"Teknos" (1-6) komanda. Iki šios akistatos abi komandos dar nebuvo patyrusios pergalės skonio, tačiau po atkaklios 40-ies minučių kovos savo pirmąją pergalę 86:72 (17:25, 29:13, 19:16, 21:18) iškovojo namuose rungtyniavę Vilniaus KM auklėtiniai.

Rungtynės prasidėjo varžovų spurtu (4:11), tačiau įpusėjus pirmajam ketvirčiui vilniečiai sumažino atsilikimą iki 2 taškų - 9:11. Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę kauniečiai padidino pranašumą iki rekordinės ribos - 17:25.

Antrasis ketvirtis šeimininkams klostėsi tarsi iš natų, vilniečiai puikiai atakavo iš tolimos distancijos ir kėlinį laimėjo rezultatu 29:13. Puikiai sužaistas antrasis ketvirtis R. Peniko auklėtiniams leido persverti rezultatą - 46:38.

Po ilgosios pertraukos Vilniaus KM auklėtiniai ir toliau tęsė įspūdingą pasirodymą bei įgijo dviženklę persvarą (52:41), kurią išlaikė iki pat trečiojo ketvirčio pabaigos - 65:54.

Paskutinio kėlinio metu vilniečiai ir toliau demonstravo pavyzdingą žaidimą ir šventė pergalę rezultatu 86:72.

Vilniaus KM II-"Teknos": E. Laguerre 21 (9 atk. kam., 4 rez. perd., 20 naud. bal.), K. Knyza 20 (4/8 trit. met., 7 atk. kam., 6 rez. perd., 19 naud. bal.), G. Vičkačka 14 (4 rez. perd.), K. Saveika 12 (10 atk. kam.).