Kontaktai

Vilniaus KM auklėtiniai užtikrintai apgynė savo namų tvirtovę

2018 11 05

Praėjusį šeštadienį Raimundo Kairio treniruojama Vilniaus KM I (1-2) komanda namuose 89:55 (29:12, 24:11, 20:21, 16:11) sutriuškino Palangos SC-"Žemaitija" (0-3) ekipą ir jaunučių U15 vaikinų krepšinio čempionate iškovojo pirmąją pergalę.

Aikštės šeimininkai nuo pat pirmųjų rungtynių minučių atitolo nuo varžovų ir išsiveržė į priekį rezultatu 13:4, o po pirmojo ketvirčio jau turėjo dviženklį pranašumą - 29:12.

Antrajame ketvirtyje savo dominavimą ir toliau tęsė vilniečiai, kurie prieš ilgąją pertrauką įgijo triuškinantį pranašumą - 53:23.

Po ilgosios pertraukos abi komandos kovojo taškas į tašką. Lygus žaidimas antroje rungtynių dalyje lėmė užtikrintą R. Kairio auklėtinių pergalę rezultatu 89:55.

Vilniaus KM I: B. Hofšteteris 15 (7/11 dvit., 8 atk. kam., 3 blok. met., 20 naud. bal.), V. Adomėnas 14 (6/8 dvit., 5 atk. kam., 2 blok. met., 22 naud. bal.), E. Jukonis 12, D. Kasparas 11 (5/7 dvit., 6 atk. kam., 6 rez. perd., 2 blok. met., 20 naud. bal.).

Kitose šeštadienio rungtynėse Gintauto Reginos treniruojama U14 Vilniaus KM I (1-3) komanda iki paskutinių rungtynių sekundžių taškas į tašką kovojo su Klaipėdos KM (3-1) ekipa. Aikštės šeimininkai po itin atkaklios kovos 63:58 (17:13, 14:10, 16:18, 16:17) palaužė klaipėdiečius.

Pirmajame rungtynių ketvirtyje sužaidus kiek daugiau nei 2 minutes šeimininkai įgijo 4 taškų pranašumą - 6:2, kurį sugebėjo išlaikyti iki pat pirmojo kėlinio pabaigos - 17:13.

Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje nepakito ir G. Reginos auklėtiniai padidino pranašumą dar 4 taškais - 31:23.

Po ilgosios pertraukas vadžias į savo rankas perėmę klaipėdiečiai, po trijų kėlinių sumažino atsilikimą iki 6 taškų - 47:41.

Ketvirtajame kėlinyje kova vyko taškas į tašką. Paskutinį ketvirtį (16:17) laimėjo svečiai, tačiau tai nesutrukdė Vilniaus KM auklėtiniams švęsti pergalės rezultatu 63:58.

Įdomus faktas yra tas, kad vilniečių atsarginiai krepšininkai pelnė net 31 tašką iš 63. Klaipėdiečių gretose starto penketo žaidėjai pelnė tik 19 taškų, o tuo tarpu atsarginiai krepšininkai surinko net 39 taškus.

Vilniaus KM I: T. Pundinas 13 (5 rez. perd., 5 per. kam.), E. Kargertas 10, M. Paltanavičius (7 atk. kam.), D. Banevičius (6 atk. kam., 3 per. kam., 15 naud. bal.) ir E. Vansevičius (5 atk. kam., 3 rez. perd.) po 8.

Sekmadienio jaunių U17 vaikinų krepšinio čempionato akistatoje susitiko principiniai varžovai Vilniaus KM I-"Alpi Baltika" (5-0) komanda (treneris Paulius Budėnas) ir Kauno KM "Žalgiris" II (0-5) komanda. Vilniečiai namuose 89:74 (27:18, 24:20, 21:16, 17:20) įtikinamai įveikė svečius iš Kauno.

Po itin rezultatyvaus pirmojo ketvirčio aikštės šeimininkai jau turėjo 9 taškų persvarą - 27:18.

Antrajame rungtynių ketvirtyje vilniečiai ir toliau tolo nuo varžovų bei įgijo dviženklį pranašumą - 51:38.

Po ilgosios pertraukos P. Budėno auklėtiniai ir toliau liko ramūs bei rungtyniavo labai užtikrintai, tai jiems leido dar labiau pabėgti nuo varžovų - 72:54.

Paskutiniame ketvirtyje šiek tiek atsipalaidavę Vilniaus KM auklėtiniai leido varžovams sumažinti atsilikimą iki 15 taškų, tačiau tai kauniečiams vis tiek neleido net pasvajoti apie pergalę. Rungtynes rezultatu 89:74 laimėję vilniečiai šventė penktąją pergalę iš eilės.

Vilniaus KM I-"Alpi Baltika": A. Marčiulionis 21 (8/11 dvit., 6 rez. perd., 25 naud. bal.), Ą. Tubelis 16 (8/14 dvit., 10 atk. kam., 3 rez. perd., 4 per. kam., 25 naud. bal.), A. Valenta 14 (4/7 trit.), T. Tubelis 12 (4/6 dvit., 4 per. kam.).

U14 mergaičių krepšinio čempionatas Alytaus SRC 58:24 Vilniaus KM III

Jaunučių U15 vaikinų krepšinio čempionatas Sostinės KM III 62:68 Vilniaus KM III

Jaunučių U15 vaikinų krepšinio čempionatas Sostinės KM IV 52:76 Vilniaus KM IV

Jaunučių U15 vaikinų krepšinio čempionatas Vilniaus KM VI 41:77 Utenos DSC

Jaunučių U16 merginų krepšinio čempionatas Plungės SRC-"INESA" 76:66 Vilniaus KM I

Jaunučių U16 merginų krepšinio čempionatas Vilniaus KM II 59:68 Ukmergės SC

Jaunučių U16 merginų krepšinio čempionatas Vilniaus KM III 48:34 Akmenės SC

Jaunučių U16 vaikinų krepšinio čempionatas Vilniaus KM IV 47:83 Vilniaus KM III

Jaunučių U16 vaikinų krepšinio čempionatas Kauno KM "Perkūnas" 103:88 Vilniaus KM II-"Teknos"

Jaunučių U16 vaikinų krepšinio čempionatas Utenos DSC 91:64 Vilniaus KM V

Jaunių U17 vaikinų krepšinio čempionatas Sostinės KM II-"Eurosportas.lt" 39:58 Vilniaus KM IV

Jaunių U17 vaikinų krepšinio čempionatas Sostinės KM V 43:88 Vilniaus KM V

Jaunių U17 vaikinų krepšinio čempionatas Sostinės KM IV-"Nestle Pure Life" 85:43 Vilniaus KM III

Jaunių U18 merginų krepšinio čempionatas Vilniaus KM III 38:93 Ukmergės SC

Jaunių U18 merginų krepšinio čempionatas Vilniaus KM II 86:48 Kauno KM "Žalgiris" III

Jaunimo U19 vaikinų čempionatas "Olimpinė taurė" Kėdainių SC-"Nevėžis" 57:100 Vilniaus KM