Kontaktai

Vilniaus derbyje - įtikinama Vilniaus KM I-"Alpi Baltika" komandos pergalė

2018 12 20

Trečiadienį vykusiame „LIDL – Lietuvos moksleivių krepšinio lygos“ (MKL) jaunių U17 vaikinų krepšinio čempionato A diviziono Vilniaus miesto derbyje Gintauto Reginos treniruojama Vilniaus KM I-"Alpi Baltika" (10-1) komanda svečiuose 89:75 (29:14, 27:21, 25:21, 8:19) nukovė Sostinės KM I-"Electrolux" (7-4) krepšininkus.

Rungtynės prasidėjo itin įnirtingai, sužaidus dvi minutes rezultatas buvo lygus (7:7), tačiau Vilniaus KM auklėtiniai laimėjo atkarpą (13:0) ir įgijo dviženklį pranašumą - 20:7. Pirmojo ketvirčio pabaigoje svečiams pavyko dar labiau padidinti atotrūkį - 29:14.

Antrojo ketvirčio pradžioje G. Reginos auklėtiniai surengė dar vieną spurtą (19:8) ir savo persvarą padidino iki triuškinančios ribos - 48:22. Pirmosios rungtynių dalies pabaigoje Vilniaus KM auklėtiniai išlaikė solidžią 21 taško persvarą - 56:35.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepakito, svečiai trečiąjį kėlinį laimėjo (25:21) ir padidino persvarą iki 25 taškų - 81:56.

Paskutinis ketvirtis buvo tik formalumas, kurio metu G. Regina suteikė galimybę pasireikšti mažiau rungtyniaujantiems krepšininkams. Rungtynes rezultatu 89:75 laimėjo ir dešimtąją pergalę iškovojo Vilniaus KM krepšininkai.

Vilniaus KM I-"Alpi Baltika": Ą. Tubelis 17 (15 min., 5/6 dvit., 4/4 baud., 10 atk. kam., 3 rez. perd., 2 per. kam., 27 naud. bal.), T. Tubelis 15 (6/9 dvit., 4 atk. kam.), L. Savickas (5/5 dvit.) ir A. Valenta (4/6 met.) po 10., A. Plintauskas 9 (5 atk. kam.), A. Marčiulionis (9 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam.) ir R. Šivickas (3/3 dvit., 5 atk. kam.) po 8.