Kontaktai

Vasario mėnesio naudingiausi (MVP)

2018 03 08

Perspektyviausius krepšininkus Lietuvoje auginanti Vilniaus krepšinio mokykla ir viena didžiausių bei geriausių sporto prekių parduotuvių pasaulyje „NIKE“ 2017-2018 metų sezone pristato konkursą, kurio metu bus renkami naudingiausi vasario, kovo bei balandžio mėnesių žaidėjai vaikinų ir merginų grupėse.

Vasario mėnesio naudingiausio žaidėjo (MVP) titulą, trenerių sprendimu, iškovojo: vaikinų grupės laimėtojas - Gediminas Mokšeckas (treneris Raimundas Kairys) ir merginų - Patricija Sribikytė (trenerė Živilė Mikalauskaitė). 

Vasario mėnesį G. Mokšeckas U18 (gim. 2000 m.) jaunių vaikinų krepšinio čempionate rinko po 21,5 naudingumo balo, vidutiniškai pelnydavo po 22,5 taško (30/56 dvit., 5/16 trit., 15/17 baud. met.), atkovodavo po 5,5 kamuolio ir atlikdavo po 4,5 rezultatyvaus perdavimo per rungtynes. Šie nuostabūs rodikliai jam užtikrino mėnesio prizą iš „NIKE“.

P. Sribikytė U18 (gim. 2000 m.) jaunių merginų krepšinio čempionate rinko po 14 naudingumo balų, pelnydavo po 15,6 taško (13/27 dvit., 5/13 trit., 6/6 baud. met.) ir atkovodavo po 6,3 kamuolius per vasario mėnesį vykusias rungtynes.

 

„NIKE“ prizus įteikė Arvydas Breidokas, komandinių pardavimų skyriaus vadybininkas, kuris atsakė į mūsų klausimus.  

-      Arvydai, ar gyvenime yra tekę lankyti krepšinio treniruotes? O gal esate žaidęs kokioje nors komandoje?

Be abejo, kaip didžiajai daugumai jaunimo savo laiku dažniau buvau aikštelėje nei dabar. Esu žaidęs už gimtojo miesto ir mokyklos komandas.

-      Kaip Jums kilo mintis įsteigti prizą Vilniaus krepšinio mokyklos naudingiausiems vasario, kovo bei balandžio mėnesio žaidėjams (MVP)?

Manome, kad yra būtina prisidėti prie Vilniaus krepšinio mokyklos projektų, kaip šis, kuris skatina jaunimą tobulėti ir siekti užsibrėžtų tikslų.

-      Kaip manote, ką šis prizas turėtų reikšti jį laimėjusiam mokyklos auklėtiniui?

Tai, kaip savotiška motyvacija ir paskata tobulėti jauniesiems sportininkams ir kartu stiebtis komandos draugams. Juk smagu būti įvertintam.

-      Kokią naudą, Jūsų manymu, bendradarbiavimas su Vilniaus krepšinio mokykla atneš Jūsų įmonei?

Nauda yra abipusė, tiek Vilniaus krepšinio mokyklos auklėtiniams tiek „NIKE“ prekės ženklo atstovams Lietuvoje. Sportininkai seka naujienas, žino naujausias sporto avalynės ir sportinės aprangos tendencijas, o mes pasiruošę jų pageidavimus įgyvendinti. Mūsų tikslas, kad geriausias produktas būtų pasiekiamas visiems sportininkams. Todėl visi auklėtiniai yra laukiami mūsų parduotuvėje Vilniuje adresu Šeimyniškių g. 3, 4-ame aukšte. Čia galėsite įsigyti krepšinio avalynės ir kitos „NIKE“ produkcijos specialiomis kainomis, skirtomis Vilniaus krepšinio mokyklos auklėtiniams.

-      Ar Jums būtų įdomu prisidėti prie tarptautinio Vilniaus krepšinio mokyklos turnyro ir tapti jo partneriu?

Rengti tarptautinį Vilniaus krepšinio mokyklos turnyrą yra sveikintina iniciatyva, ypač jeigu turnyras taptų kasmetiniu. Manau, tai skatintų dar didesnę sportinę konkurenciją ir krepšininkų tobulėjimą garbingai atstovaujant ir garsinant savo mokyklą. Savo ruožtu, planuojame prisidėti prie kasmetinio tarptautinio Vilniaus krepšinio mokyklos turnyro įgyvendinimo.

 

MVP prizą iškovojusių Vilniaus krepšinio mokyklos žaidėju paklausėme:

-      Kaip pats (-i) vertini savo pasirodymą vasario mėnesį?

Patricija: manau, kad pasirodžiau neblogai, tačiau tai yra labai didelis komandos nuopelnas, komandos draugės sėkmingai perduodavo man kamuolį būtent tada, kada aš buvau puikioje situacijoje realizuoti savo metimus.

Gediminas: manau, kad pasirodžiau tikrai neblogai, o tai padariau sėkmingai, nes sunkiai dirbau treniruotėse, tačiau, tai taip pat komandos ir trenerio nuopelnas, tik jų dėka tapau naudingiausiu mėnesio žaidėju, kadangi jie man padėjo tobulėti kiekvieną dieną.      

-      Ką manai apie Vilniaus krepšinio mokyklos iniciatyvą įsteigti naudingiausio mėnesio žaidėjo rinkimus?

Patricija: tai puiki iniciatyva, kuri kiekvieną krepšininką skatins tobulėti ir siekti savo svajonių.

Gediminas: tai yra tikrai gera iniciatyva, ji padės žaidėjams tobulėti, motyvuos juos sunkiau dirbti treniruotėse ir siekti aukščiausių tikslų krepšinyje.

-      Ką tau reiškia naudingiausio (-s) vasario mėnesio žaidėjo (-s) apdovanojimas?

Patricija: labai malonu gauti tokį įvertinimą ir tai yra paskata dirbti dar sunkiau.

Gediminas: man tai reiškia labai daug, tai yra pirmas toks apdovanojimas per visą mano krepšininko karjerą.

-      Kaip manai, ar ateityje ir vėl pretenduosi į šį apdovanojimą?

Patricija: svarbiausia yra komandiniai pasiekimai, tačiau būtų malonu ir vėl pretenduoti į šį apdovanojimą, bet jeigu to nepavyktų padaryti, tai tikrai nenusiminčiau.

Gediminas: stengsiuosi ir toliau sunkiai dirbti treniruotėse, o kaip jau gausis, taip ir bus. Šiuo metu komandiniai tikslai yra svarbesni nei individualūs pasiekimai.

-      Ko palinkėtum į kovo bei balandžio mėnesio naudingiausio žaidėjo titulą pretenduojantiems žaidėjams?

Patricija: daug dirbti, klausyti savo trenerio patarimų ir gerai pataikyti į krepšį.

Gediminas: nenustokite dirbti, nestokokite motyvacijos visose treniruotėse bei varžybose ir jūsų svajonės bus įgyvendintos.

 

Sveikiname nugalėtojus bei dėkojame mūsų partneriui „NIKE“ už suteiktus prizus! 


atgal