Kontaktai

U16 Vilniaus KM I-"NOI" ir U18 Vilniaus KM I-"Šilputa"komandos žygiuoja be pralaimėjimų

2018 10 22

Didelio dėmesio sulaukusiose jaunučių U16 vaikinų krepšinio čempionato rungtynėse tarp Rolando Peniko treniruojamos Vilniaus KM II-"Teknos" (0-2) ir Vilniaus KM I-"NOI" (2-0) (treneris Andrius Šležas) ekipų, tik pačioje rungtynių pabaigoje 83:86 (19:23, 28:21, 21:19, 15:23) savo pranašumą įrodė A. Šležo treniruojama komanda.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo Vilniaus KM I-"NOI" komanda, kuri išsiveržė į priekį rezultatu 2:6, tačiau įpusėjus pirmajam ketvirčiui R. Peniko auklėtiniai persvėrė rezultatą - 14:13. Kėlinio pabaigoje iniciatyvą į savo rankas perėmė A. Šležo auklėtiniai, kurie ketvirtį užbaigė spurtu 5:10 ir išsiveržė į priekį rezultatu 19:23.

Antrojo ketvirčio pradžioje savo spurtą (0:6) ir toliau tęsė A. Šležo treniruojama komanda, kuri įgijo dviženklį pranašumą - 19:29. R. Peniko auklėtiniai nebuvo linkę pasiduoti ir laimėjo atkarpą 16:2 bei persvėrė rezultatą - 35:31. Likusioje kėlinio dalyje kova vyko taškas į taškas, po pirmosios rungtynių dalies rezultatu 47:44 pirmavo Vilniaus KM II-"Teknos" komanda.

Antrąją rungtynių pusę ir vėl sėkmingiau pradėjo Vilniaus KM I-"NOI" komanda, kuri įgijo minimalų pranašumą (51:52), tačiau R. Peniko auklėtiniai nežadėjo niekur trauktis ir atstatė 5 taškų persvarą - 68:63.

Paskutiniame ketvirtyje vyko itin atkakli kova, įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus - 77:77. Sėkmingiau rungtynių pabaigą sužaidę A. Šležo auklėtiniai šventė sunkią pergalę rezultatu 83:86.

Vilniaus KM II-"Teknos": K. Knyza 25 (4/6 trit. met., 5 atk. kam., 23 naud. bal.), K. Saveika 23 (14/14 baud. met., 5 atk. kam.), E. Laguerre 12 (6 atk. kam.), J. Bertašius 10 (11 atk. kam., 17 naud. bal.).

Vilniaus KM I-"NOI": G. Pladis 20 (2/3 trit., 9 atk. kam., 5 blok. met., 27 naud. bal.), B. Gadliauskas 19 (5/11 trit. met.), E. Doviltis (5 atk. kam.) ir M. Puidokas (9/10 baud. met., 8 atk. kam., 16 naud. bal.) po 11, H. Žukovski 10 (7 atk. kam., 6 rez. perd., 16 naud. bal.).

Jaunių U18 vaikinų A diviziono rungtynėse į kovą stojo praeitų metų čempionė - Vilniaus KM I-"Šilputa" (3-0) (treneris Edvinas Justa) komanda ir Panevėžio KKSC/R.Sargūno SG (0-3) ekipa. Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių varžovams į atlapus kibę vilniečiai 110:74 (28:21, 27:13, 26:21, 29:19) nesunkiai įveikė svečius iš Panevėžio.

Aikštės šeimininkai rungtynes pradėjo nusiteikę itin kovingai ir laimėjo atkarpą 10:2, tačiau panevėžiečiai neleido vilniečiams nutolti ir pirmąjį ketvirtį užbaigė turėdami 7 taškų deficitą - 28:21.

Antrojo ketvirčio pradžioje vyko atkakli kova, tačiau įpusėjus kėliniui E. Justos treniruojama komanda pabėgo į priekį - 41:28. Kėlinio pabaigoje aikštės šeimininkai ir toliau tolo nuo varžovų, prieš ilgąją pertrauką vilniečiai įgijo triuškinantį pranašumą - 55:34.

Antroji rungtynių dalis buvo tik formalumas, vilniečiai ir toliau sėkmingai didino pranašumą bei rungtynes laimėjo triuškinančiu rezultatu 110:74.

Vilniaus KM I-"Šilputa": E. Jermolajevas 21 (8/11 dvit. met., 9 atk. kam., 3 rez. perd., 3 blok. met., 31 naud. bal.), A. Šimonis 20 (7/11 dvit. met., 4 atk. kam., 20 naud. bal.), P. Rimkus (4/6 trit., 4 atk. kam., 4 rez. perd., 18 naud. bal.), E. Naruševičius 17 (8/11 dvit. met., 15 atk. kam., 26 naud. bal.), E. Butkus 11 (4/6 dvit. met., 6 atk. kam., 16 naud. bal.), D. Baslyk 10 (4/4 dvit. met., 9 atk. kam., 10 rez. perd., 23 naud. bal.).

Panevėžio KKSC/R.Sargūno SG: M. Rubštavičius 25, T. Jaroševičius 12, B. Aleliūnas 11.

Jaunučių U15 vaikinų krepšinio čempionatas Vilniaus KM V 62:56 Utenos DSC

Jaunučių U15 vaikinų krepšinio čempionatas Vilniaus KM VI 44:109 Vilniaus KM III

Jaunučių U15 vaikinų krepšinio čempionatas Vilniaus KM II 53:69 Sostinės KM III

Jaunučių U15 vaikinų krepšinio čempionatas Klaipėdos KM I-"Tobula instaliacija" 66:47 Vilniaus KM I

Jaunių U17 vaikinų krepšinio čempionatas Vilniaus KM IV 93:34 Vilniaus KM III

Jaunių U17 vaikinų krepšinio čempionatas Sostinės KM II-"Eurosportas.lt" 60:49 Vilniaus KM V

Jaunių U17 vaikinų krepšinio čempionatas Vilniaus KM II 66:81 Marijampolės ŽSM-"Fildingas"