Kontaktai

Tobulo savaitgalio apžvalga

2018 03 12

Puikiai pasirodė Mindaugo Sakalausko treniruojama U18 Vilniaus KM II (10-10) komanda, kuri svečiuose (19:16, 32:19, 24:19, 16:23) nukovė Šiaulių KA "Saulė"-"ASKA" (9-11) krepšininkus bei įsitvirtino 5-oje turnyrinės lentelės vietoje.

Pirmajame ketvirtyje vyko lygi kova, tačiau pasibaigus kėliniui vilniečiai pirmavo 3 taškais - 19:16. Antrajame kėlinyje Vilniaus KM auklėtiniams pavyko atitrūkti nuo varžovų ir padidinti pranašumą iki 16 taškų - 51:35.

Po ilgosios pertraukos ir toliau dominavo M. Sakalausko treniruojama komanda, kuri padidino persvarą dar 5 taškais - 75:54. Paskutinis ketvirtis buvo tik formalumas, kuriame varžovams pavyko sumažinti deficitą iki 14 taškų, tačiau tai jiems laimėti nepadėjo - 91:77.

Vilniaus KM II: R. Rutkauskas 28 (3/5 dvit., 7/11 trit., 5 atk. kam., 28 naud. bal.), K. Gečas 20 (11 atk. kam., 6 rez. perd., 26 naud. bal.), K. Mikalajūnas 14 (10 atk. kam., 22 naud. bal.), S. Mikelionis 10.

Kitose rungtynėse Pauliaus Budėno treniruojama U16 Vilniaus KM I-"Alpi Baltika" (17-2) komanda namuose po itin įnirtingos kovos 70:60 (20:20, 11:20, 13:14, 26:6) palaužė Kauno KM "Aisčiai" (13-6) krepšininkus.

Pirmasis ketvirtis aikštės šeimininkams nesiklostė taip, kaip jie buvo suplanavę, po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus - 20:20. Antrajame ketvirtyje vilniečių žaidimas dar labiau pablogėjo, tad kėlinio pabaigoje Vilniaus KM auklėtiniai įgijo 9 taškų deficitą - 31:40.

Antrąją rungtynių dalį abi komandos pradėjo kova taškas į tašką, tačiau svečiams pavyko minimaliai padidinti persvarą iki dviženklės ribos - 44:54. Paskutiniame ketvirtyje vilniečiai suprato, kad jiems nebėra kur trauktis, įsibėgėję Vilniaus KM auklėtiniai kėlinį laimėjo (26:6), tai jiems atnešė itin sunkią pergalę rezultatu 70:60.

Vilniaus KM I-"Alpi Baltika": Ą. Tubelis 30 (20 atk. kam., 5 rez. perd., 6 blok. met., 39 naud. bal.), A. Valenta 11, A. Marčiulionis (4 atk. kam., 3 per. kam.).

Atėjo laikas pasireikšti ir Loretos Galdikienės treniruojamai U16 Vilniaus KM I (6-5) merginų komandai, kuri namuose 90:65 (23:15, 25:14, 19:21, 23:15) nušlavė Plungės SRC-"Inesa" (4-8) krepšininkes.

Nuo pat pirmųjų minučių dominuoti pradėjusios aikštės šeimininkės pirmąją rungtynių dalį užbaigė turėdamos dviženklį pranašumą - 48:29.

Po ilgosios pertraukos varžovės pradėjo demonstruoti geresnį žaidimą, kuris joms leido sumažinti deficitą iki 17 taškų - 67:50. Vilnietės nebuvo nusiteikusios juokauti bei paskutiniame ketvirtyje dar labiau padidino persvarą ir šventė lengvą pergalę rezultatu 90:65.

Vilniaus KM I: A. Zdanevičiūtė 23 (3/6 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd., 5 per. kam., 27 naud. bal.), E. Grigaliūnaitė 16 (15 atk. kam., 23 naud. bal.), U. Tatarūnaitė 13 (6 rez. perd.), L. Kuchalskytė (4/7 dvit., 6 atk. kam., 16 naud. bal.).

U16 jaunučių vaikinų krepšinio čempionate dalyvaujanti Gintauto Reginos treniruojama Vilniaus KM II (5-14) komanda namuose 59:50 (20:9, 11:17, 8:12, 20:12) iškovojo itin svarbią pergalę nugalėdama V.Knašiaus KM II-"Authentic Cars" (6-13) krepšininkus.

Pirmasis ketvirtis aikštės šeimininkams klostėsi būtent taip, kaip jie ir buvo suplanavę, puikus žaidimas vilniečiams padėjo po pirmojo kėlinio įgyti dviženklį pranašumą - 20:9. Antrąjį ketvirtį kur kas sėkmingiau sužaidė svečiai, kuriems pavyko sumažinti atsilikimą iki 5 taškų - 31:26.

Trečiasis ketvirtis ir vėl sėkmingiau susiklostė klaipėdiečiams, kurie sumažino deficitą iki minimumo - 39:38. Paskutiniame ketvirtyje šeimininkams pavyko atsitiesti ir kėlinį laimėti (20:12), tai leido Vilniaus KM auklėtiniams iškovoti pergalę rezultatu 59:50.

Vilniaus KM II: E. Butkus 18 (5/6 dvit., 4 atk. kam., 5 rez. perd., 26 naud. bal.), R. Lemežis 15 ( 5/6 dvit., 8 atk. kam., 22 naud. bal.).

Sėkmingą Vilniaus KM komandų pasirodymą pratęsė Rolando Peniko treniruojama U17 Vilniaus KM II (6-14) komanda, kuri namuose po įnirtingos kovos 85:78 (23:20, 23:11, 12:22, 24:25) nugalėjo Kauno KM "Aisčiai" (7-13) krepšininkus.

Po rezultatyvaus pirmojo ketvirčio aikštės šeimininkams pavyko įgyti 6 taškų persvarą - 26:20. Antrajame kėlinyje puikiai gynyboje sužaidę vilniečiai sugebėjo pranašumą padidinti net iki 18 taškų - 49:31.

Ilgosios pertraukos metu savo taktiką pakeitę svečiai trečiąjį ketvirtį laimėjo (12:22) bei sumažino deficitą iki vienženklės ribos - 61:53. Paskutiniame ketvirtyje vyko tikras nervų karas, kuriame abi komandos kovėsi taškas į tašką, tačiau ankščiau įgyta persvarą leido Vilniaus KM auklėtiniams palaužti kauniečius rezultatu 85:78.

Vilniaus KM II: N. Bieliauskas 20 (4/6 trit., 4 rez. perd., 20 naud. bal.), A. Vainauskas 16 (7 atk. kam., 6 rez. perd., 18 naud. bal.), A. Kuzmickas 14 (4/6 dvit., 7 atk. kam., 9 rez. perd., 20 naud. bal.), M. Leščevski 13 (4/6 dvit., 13 atk. kam., 3 per. kam., 22 naud. bal.), J. Vainius 10 (5/8 dvit.).

Sekmadienį puikiai pradėjo Živilės Mikalauskaitės treniruojama U18 Vilniaus KM I (12-1) merginų komanda, kuri namuose 89:59 (21:19, 16:26, 23:6, 29:8) sutriuškino Panevėžio KKSC-KK "Liepa" (7-6) krepšininkes.

Rungtynės prasidėjo itin atkakliai, po pirmojo ketvirčio aikštės šeimininkės turėjo vos 2 taškų persvarą - 21:19. Antrajame ketvirtyje kiek netikėtai dominavo panevėžietes, kurios persvėrė rezultatą ir įgijo 8 taškų pranašumą - 37:45.

Po ilgosios pertraukos išvydome visiškai kitokį Ž. Mikalauskaitės treniruojamos komandos žaidimą. Trečiąjį ketvirtį vilnietės laimėjo (23:6), o paskutinįjį kėlinį (29:8), nuostabus puolimas antroje rungtynių dalyje Vilniaus KM auklėtinėms leido triumfuoti rezultatu 89:59.

Vilniaus KM I: P. Sribikytė 21 (6/10 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 20 naud. bal.), M. Purlytė 11 (5/6 dvit.), A. Zdanevičiūtė (3/4 met.) ir E. Zabotkaitė (5 rez. perd.) po 10.

Paskutinėse savaitgalio rungtynėse Raimundo Kairio treniruojama Vilniaus KM I (16-3) komanda namuose 80:62 (24:17, 17:14, 24:14, 15:17) susidorojo su Biržų SC-"Šalva" (11-9) ekipa.

Pirmajame ketvirtyje vilniečiams pavyko įgyti 7 taškų pranašumą - 24:17. Antrajame ketvirtyje biržiečiams šiek tiek pavyko aplyginti žaidimą, tačiau aikštės šeimininkai sugebėjo susikrauti dviženklį pranašumą - 41:31.

Trečiajame ketvirtyje vilniečiai tęsė dominavimą ir pradėjo triuškinti varžovus rezultatu 75:55. Paskutinis kėlinys buvo tik formalumas, kuriame varžovams pavyko minimaliai sumažinti deficitą, tačiau tai nesutrukdė Vilniaus KM auklėtiniams iškovoti 12-ąją pergalę iš eilės - 80:62.

Vilniaus KM I: M. Astrauskas 18 (8 atk. kam., 7 rez. perd., 25 naud. bal.), R. Astrauskas 13 (6/9 met., 11 atk. kam., 4 rez. perd., 25 naud. bal.), G. Mokšeckas 11 (9 atk. kam., 5 rez. perd.), D. Okinčič (6 atk. kam.) ir L. Arbočius (4/6 dvit.) po 10.

Taip pat norime pasveikinti Edvino Justos treniruojama U16 Vilniaus KM IV-"Teknos (12-4) komandą, kuri dalyvauja U16 jaunučių vaikinų krepšinio čempionate bei varžosi su metais vyresniais varžovais. Šiai komandai nebaisūs jokie varžovai, tą E. Justos auklėtiniai įrodė namuose 78:57 nugalėdami Radviliškio ŠSPC (9-5) komandą bei patekdami į kitą atkrintamųjų varžybų etapą.