Kontaktai

ŠIAULIAI RUOŠIASI PRIIMTI 3×3 PIRMENYBES BEI VIS DAR LAUKIA DALYVIŲ REGISTRACIJŲ

2018 03 07 http://krepsinionamai.lt

Lietuvos atvirojo 3×3 krepšinio čempionato atrankose norintys dalyvauti krepšininkai gali registruotis į vieną iš 16 skirtingų grupių, tarp kurių ir grupės skirtos veteranams, neįgaliesiems bei šeimoms. Atskiras amžiaus grupes nuo U-10 iki U-18 turės tiek vaikinai, tiek merginos.

Elitinėje vyrų grupėje (2002 gimimo ir vyresnių) bei tokio pat amžiaus moterų grupėje ir U-18 vaikinų bei merginų (2000-2002 gimimo) grupių dalyviai Lietuvos atvirojo 3×3 krepšinio čempionato metu kausis dėl galimybės tapti Lietuvos rinktinėmis ir ginti Lietuvos garbę Europos čempionatų atrankose.

Vis dar neužsiregistravę, tačiau norintys tą padaryti dalyviai registraciją iki kovo 8d. 23:59 val. gali rasti adresu http://krepsinionamai.lt/3x3/3x3-registracija/ paskelbtoje registracijos formoje.

Norintys dalyvauti turnyruose turės susimokėti ir komandos registracijos mokestį – Elito vyrų grupėje komandai jis sieks 80 eurų vienam etapui, arba 250 eurų iš anksto mokant už visus etapus. Kitose grupėse komandos mokestis sieks 60 eurų už vieną etapą, arba 150 už visus iš karto.

Turnyrų dalyvių lauks įvairūs rėmėjų bei projekto partnerių prizai, o visi dalyviai gaus po dvejus oficialius čempionato marškinėlius.

Visas Lietuvos atvirojo 3×3 krepšinio čempionato kovas galėsite tiesiogiai stebėti per TV6 televiziją.

Nuotr. LKF


atgal