Kontaktai

Savaitės rungtynėse - toliau neklumpančių E. Justos auklėtinių pergalė

2018 11 21

Antradienį vyko savaitės rungtynės tarp Edvino Justos ir Vytenio Tupčiausko treniruojamos U18 Vilniaus KM I-"Šilputa" (7-0) komandos ir Mažeikių SM (4-3) bendraamžių. Po nesėkmingo pirmojo ketvirčio atsitiesę vilniečiai 102:85 (22:23, 22:12, 29:20, 29:30) nepaliko vilčių svečiams iš Mažeikių.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai (16:8), tačiau pirmojo ketvirčio pabaigoje į duobę kritę vilniečiai kėlinį užbaigė turėdami minimalų deficitą - 22:23.

Antrąjį ketvirtį Vilniaus KM auklėtiniai pradėjo laimėdami atkarpą (14:3) ir įgydami dviženklį pranašumą - 36:25. Likusioje pirmosios rungtynių pusės dalyje kova vyko taškas į tašką, tačiau svečiams pavyko minimaliai sumažinti atsilikimą - 44:35.

Po ilgosios pertraukos į priekį šovę E. Justos ir V. Tupčiausko auklėtiniai rungtynių kontrolės iš savo rankų nebepaleido ir įtikinamai įveikė mažeikiškius rezultatu 102:85.

Vilniaus KM I-"Šilputa": E. Naruševičius 20 (10/12 dvit., 11 atk. kam., 2 blok. 28 naud. bal.), E. Jermolajevas 19 (8/11 met., 8 atk. kam., 2 blok., 29 naud. bal.), A. Šimonis (6/9 dvit., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 17 naud bal.) ir P. Rimkus (4/5 dvit., 5 atk. kam., 3 per. kam., 20 naud. bal.) po 15, I. Goliančik ir D. Baslyk (5/6 dvit., 4 rez. perd.) po 10.