Kontaktai

Savaitės rungtynėse - G. Reginos auklėtinių pergalė

2018 11 07

Antradienį Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinėje mokykloje vyko savaitės rungtynės tarp Vilniaus KM II (1-4) komandos (treneris Gintautas Regina) ir Kretingos SM (2-3) ekipos. Itin intriguojančioje dvikovoje, puikiai antrąją rungtynių dalį sužaidę vilniečiai namuose 82:68 (16:19, 19:15, 25:19, 22:15) įveikė svečius iš Kretingos.

Rungtynių pradžia buvo labai įnirtinga, abi komandos kovėsi taškas į tašką, tad sužaidus 6 minutes rezultatas buvo lygus - 10:10. Sėkmingiau savo atakas pradėję rengti svečiai laimėjo atkarpą 0:6 ir išsiveržė į priekį rezultatu 10:16. Savųjų ginklų nesudėję aikštės šeimininkai kėlinio pabaigoje sumažino atsilikimą iki 3 taškų - 16:19.

Antrojo ketvirčio pradžioje kretingiškiai sukūrė dar vieną spurtą (0:9) ir pabėgo į priekį - 21:30. Vilniečiai ir vėl nepasimetė bei atsakė spurtu 14:4, šis spurtas G. Reginos auklėtiniams prieš antrąją rungtynių dalį leido turėti minimalų pranašumą - 35:34.

Po ilgosios pertraukos iniciatyvą į savo rankas perėmę šeimininkai trečiojo ketvirčio viduryje įgijo 8 taškų pranašumą - 49:41. Likusioje kėlinio dalyje abi komandos keitėsi taikliais metimais, tačiau varžovai minimaliai sugebėjo sumažinti deficitą - 60:53.

Paskutiniame rungtynių ketvirtyje savo šou pasirodymą atliko Simonas Lukošius kuris realizavo net 4 tolimus metimus iš penkių ir atvedė savo komandą į pirmąją sezono pergalę - 82:68. Simonui puikiai talkino Armandas Plintauskas, kuris taikliais savo metimais varė varžovus į neviltį.

Vilniaus KM II: S. Lukošius 26 (4/5 trit., 8 atk. kam., 8 rez. perd., 33 naud. bal.), A. Plintauskas 23 (9 atk. kam., 3 rez. perd. 25 naud. bal.), P. Misiūnas 12 (5 atk. kam., 3 rez. perd., 3 per. kam., 17 naud. bal.).