Kontaktai

Savaitės rungtynėse - A. Šležo auklėtinių pergalė

2018 12 19

Antradienį vykusiose „LIDL – Lietuvos moksleivių krepšinio lygos“ (MKL) jaunučių U16 vaikinų krepšinio čempionato A diviziono savaitės rungtynėse Andriaus Šležo treniruojama Vilniaus KM I-"NOI" (6-3) komanda namuose 86:66 (21:20, 35:19, 13:13, 17:14) sutriuškino Palangos SC-"Žemaitija" (4-6) bendraamžius.

Rungtynės prasidėjo itin atkakliai, tačiau sužaidus pusę kėlinio aikštės šeimininkai įgijo 5 taškų pranašumą - 11:6. Pirmojo ketvirčio pabaigoje (2:7) spurtavę palangiškiai sumažino deficitą iki minimumo - 21:20.

Antrajame ketvirtyje iniciatyvą į savo rankas perėmę vilniečiai, kėlinį laimėjo (35:19) ir susikrovė 17 taškų pranašumą - 56:39.

Po ilgosios pertraukos abi komandos atrodė itin susikausčiusios ir puolime nedemonstravo tokio žaidimo, kokio iš jų buvo tikimasi. Trečiasis ketvirtis baigėsi lygiosiomis (13:13), tad A. Šležo auklėtiniams pavyko išlaikyti 17 taškų persvarą.

Paskutinis ketvirtis buvo tik formalumas, kurio metu šeimininkai dar labiau padidino atotrūkį nuo varžovų ir šventė įtikinamą pergalę rezultatu 86:66.

Vilniaus KM I-"NOI": E. Butkus 28 (9/14 dvit., 7/7 baud., 20 atk. kam., 3 rez. perd., 42 naud. bal.), L. Gudavičius 20 (7/12 dvit., 7 atk. kam., 7 rez. perd., 3 per. kam., 18 naud. bal.), M. Puidokas 12 (6/8 dvit., 5 atk. kam., 5 blok., 23 naud. bal.), K. Kupriaščenko 10 (3/4 trit.).

Kitose dienos rungtynėse įspūdingai trečiąjį ketvirtį sužaidusi R. Peniko treniruojama Vilniaus KM II (6-5) komanda namuose 90:73 (20:12, 21:23, 32:12, 17:26) palaužė Šilutės SM (2-9) ekipą.

Vilniaus KM II: A. Mikštas 19 (8/16 dvit., 14 atk. kam., 6 rez. perd., 2 blok. met., 33 naud. bal.), J. Vainius 13 (5/6 dvit., 4 atk. kam.), N. Bieliauskas (3/5 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 17 naud. bal.) ir L. Lazauskas (5/6 baud., 10 atk. kam.) po 11.