Kontaktai

Puiki savaitės pradžia

2018 03 08

Itin sėkmingai U15 jaunučių vaikinų krepšinio čempionate pasirodė Edvino Justos treniruojama Vilniaus KM I-"Teknos" (17-2) komanda, kuri namuose 81:59 (22:17, 15:16, 21:13, 23:13) įveikė V.Knašiaus KM I-"Authentic Cars" (14-5) krepšininkus.

Po pirmojo ketvirčio aikštės šeimininkai įgijo 5 taškų pranašumą (22:17), tačiau antrąjį kėlinį minimaliu rezultatu laimėjo svečiai (15:16), tai varžovams leido sumažinti atsilikimą iki 4 taškų - 37:33.

Po ilgosios pertraukos vilniečiai į aikštę žengė nusiteikę itin ryžtingai, tai jiems leido po trijų kėlinių padidinti persvarą iki 12 taškų - 58:46. Paskutiniame ketvirtyje ir toliau dominavo Vilniaus KM auklėtiniai, kurie tik dar labiau padidino pranašumą ir varžovus įveikė rezultatu 81:59.

Vilniaus KM I-"Teknos": E. Butkus 27 (7/10 dvit., 4/6 trit., 11 atk. kam., 4 rez. perd., 3 blok. met. 39 naud. bal.), L. Gudavičius 19 (9/10 dvit., 9 atk. kam., 5 rez. perd., 5 per. kam., 32 naud. bal.), R. Lemežis 14 (6/8 met., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 22 naud. bal.).

Sekančiose rungtynėse susikovė Edvino Justos bei Vytenio Tupčiausko treniruojama U17 Vilniaus KM I-"Šilputa" (17-1) komanda, kuri namuose 83:65 (20:13, 21:16, 21:22, 21:14) nugalėjo Mažeikių SM (10-10) krepšininkus bei iškovojo 10-ąją pergalę iš eilės.

Pirmajame rungtynių kėlinyje 7 taškų persvarą įgiję aikštės šeimininkai ir toliau nemažino apsukų bei po dviejų kėlinių turėjo dviženklę persvarą - 41:29.

Trečiajame ketvirtyje kova vyko taškas į tašką, svečiams netgi pavyko minimaliai sumažinti deficitą (62:51), tačiau ketvirtajame kėlinyje savo dominavimą ir toliau tęsė Vilniaus KM auklėtiniai, kurie rungtynes laimėjo rezultatu 83:65.

Vilniaus KM I-"Šilputa": P. Rimkus 27 (9/10 dvit., 3/6 trit., 4 atk. kam., 7 rez. perd., 6 per. kam., 39 naud. bal.), D. Baslyk 20 (9 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam., 26 naud. bal.), E. Jermolajevas 12 (6/9 dvit., 5 atk. kam., 3 rez. perd.).

Toliau sekė U14 Vilniaus KM I mergaičių (6-7) komandos, kurią treniruoja Diliara Velishaieva dvikova su Kauno KM "Aisčiai" I (0-14) krepšininkėmis. Po itin lengvos kovos aikštės šeimininkės 103:33 (30:8, 30:8, 20:9, 23:8) palaužė kaunietes.

Jau po pirmojo kėlinio aikštės šeimininkės įgijo triuškinantį pranašumą (30:8). Antrasis ketvirtis baigėsi lygiai tokiu pačiu rezultatu, kaip ir pirmasis (30:8), tad po dviejų kėlinių vilnietės pirmavo daugiau nei 40 taškų skirtumu - 60:16.

Antroje rungtynių dalyje vaizdas aikštelėje nesikeitė, Vilniaus KM auklėtinės ir toliau triuškino varžoves. Rungtynes nepadoriu rezultatu 103:33 laimėjo D. Velishaievos treniruojama komanda.

Vilniaus KM I: U. Grigaliūnaitė 25 (12/19 dvit., 15 atk. kam., 4 per. kam., 32 naud. bal.), A. Jokštaitė 20 (10/17 dvit., 6 atk. kam., 6 rez. perd., 5 per. kam., 27 naud. bal.), E. Brazdeikytė 15 (10 atk. kam., 5 per. kam., 21 naud. bal.), I. Belickaitė 13 (10 min., 6/10 dvit., 5 atk. kam., 20 naud. bal.), U. Snitkaitė 10 (6/7 baud. met., 12 atk. kam., 3 per. kam.).

U16 jaunučių vaikinų krepšinio čempionate dalyvaujanti Gintauto Reginos treniruojama Vilniaus KM II (4-14) komanda po atkaklios kovos svečiuose 77:67 (14:11, 22:20, 24:21, 17:15) nukovė Kretingos SM (2-16) krepšininkus, kuriems tai buvo 16-oji nesėkmė paeiliui.

Pirmajame ketvirtyje vyko atkakli bei nerezultatyvi kova, tačiau pasibaigus kėliniui svečiai pirmavo 3 taškais - 14:11. Antrajame ketvirtyje rungtynės ir toliau vyko taškas į tašką, tačiau šį kartą abi komandos pelnė daugiau taškų, o vilniečiams pavyko neženkliai padidinti pranašumą - 36:31.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepakito, abi komandos keitėsi taikliais metimais, tačiau G. Reginos auklėtiniai mažais žingsneliais artėjo pergalės link - 60:52. Paskutiniame ketvirtyje kretingiškiams nepavyko sumažinti deficito, tad 10 taškų persvara pergalę šventė Vilniaus KM auklėtiniai - 77:67.

Vilniaus KM II: R. Lemežis 19 (12 atk. kam., 22 naud. bal.), S. Lukošius 15 (3/5 trit.), J. Kalindra 14 (13 atk. kam., 9 rez. perd., 3 per. kam., 22 naud. bal.).