Kontaktai

Praėjusios savaitės rungtynių apžvalga

2018 02 12

Pirmoje dvikovoje vyko tikras nervų karas, kuriame U15 jaunučių vaikinų krepšinio čempionate dalyvaujanti Vilniaus KM I-"Teknos" (13-1) komanda treniruojama Edvino Justos namuose 60:59 (27:18, 11:19, 9:14, 13:8) palaužė Sostinės KM II-"VICHY" (4-10) komandą.

Pirmajame ketvirtyje dominavo vilniečiai, kurie pasibaigus kėliniui įgijo 9 taškų pranašumą - 27:18. Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje pasikeitė iš esmės, kėlinio pabaigoje varžovams pavyko ištirpdyti šeimininkų pranašumą iki minimumo - 38:37.

Po ilgosios pertraukos sėkmingiau pasirodė Sostinės KM II-"VICHY" komanda, kuri Vilniaus KM auklėtiniams per trečiąjį ketvirtį leido įmesti vos 9 taškus. Geležinė gynyba svečiams leido išsiveržti į priekį rezultatu 47:51. Paskutiniame ketvirtyje vyko tikra drama, iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei 3 minutėms svečiai turėjo 7 taškų pranašumą - 51:58. Edvino Justos auklėtiniai pačioje rungtynių pabaigoje pademonstravo šaltus nervus bei spurtavo (9:1), taip išplėšdami pergalę vos 1 taško skirtumu - 60:59.

Vilniaus KM I-"Teknos": L. Gudavičius 20 (7/12 met., 13 atk. kam.), R. Lemežis 14 (11 atk. kam., 5 rez. perd., 5 per. kam., 21 naud. bal.).

Antroje dienos dvikovoje sekė absoliučių U16 jaunučių vaikinų krepšinio čempionato lyderiu Vilniaus KM I-"Alpi Baltika" (13-0) krepšininkų treniruojamu Pauliaus Budėno mūšis prieš Tornado KM I-"Fudo" (5-9) komandą. Po atkaklios kovos namuose rezultatu 75:58 (19:9, 23:19, 16:10, 17:20) eilinę pergalę iškovojo Vilniaus KM auklėtiniai.

Jau pirmajame ketvirtyje aikštės šeimininkams pavyko įgyti dviženklę persvarą - 19:9. Antrasis ketvirtis buvo šiek tiek rezultatyvesnis, jame vilniečiams pavyko dar labiau padidinti pranašumą - 42:28.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepakito, pasibaigus trečiajam kėliniui šeimininkai jau pirmavo 20-ies taškų skirtumu. Paskutiniame ketvirtyje varžovai dar bandė atgaivinti intrigą sumažindami deficitą iki 15 taškų, tačiau jiems teko pripažinti Vilniaus KM auklėtinių pranašumą rezultatu - 75:58.

Vilniaus KM I-"Alpi Baltika": Ą. Tubelis 23 (8/13 dvit. met., 16 atk. kam., 5 rez. perd., 4 blok. met., 38 naud. bal.), A. Marčiulionis 21 (7/10 dvit. met., 7 atk. kam., 9 rez. perd., 4 per. kam., 34 naud. bal.), T. Tubelis 10 (5/9 dvit. met., 5 atk. kam.).

Šeštadienį įvyko itin principingas mūšis tarp Vilniaus KM I-"Alpi Baltika" (14-0) ir Sostinės KM I-"Electrolux" (9-5) komandų. Įspūdingai trečiąjį ketvirtį sužaidę Pauliaus Budėno auklėtiniai svečiuose 88:56 (23:12, 23:19, 30:8, 12:17) sutriuškino Sostinės KM krepšininkus.

Jau pirmajame ketvirtyje svečiams pavyko pademonstruoti savo jėgą, po pirmųjų 10-ies minučių Vilniaus KM auklėtiniai jau turėjo dviženklį pranašumą - 23:12. Antrajame ketvirtyje vyko itin lygi kova, tačiau svečiams pavyko dar labiau padidinti pranašumą - 46:31.

Po ilgosios pertraukos Vilniaus KM auklėtiniai visą savo energiją išliejo ant varžovų, jiems pavyko pelnyti net 30 taškų bei kėlinį laimėti (30:8) - 76:39. Paskutinis ketvirtis buvo tik formalumas, nuaidėjusi finalinė sirena įtvirtino lengvą Pauliaus Budėno auklėtinių pergalę rezultatu 88:56.

Vilniaus KM I-"Alpi Baltika": T. Tubelis 27 (7/8 dvit. met., 5 atk. kam., 31 naud. bal.), A. Marčiulionis 21 (11/8 met., 7 atk. kam., 6 rez. perd., 5 per. kam., 33 naud. bal.).

Sekmadienį vykusiose U18 jaunių vaikinų krepšinio čempionato rungtynėse susitiko Vilniaus KM II (6-9) bei Panevėžio KKSC-R.Sargūno SG (2-12) krepšininkai. Po atkaklios kovos 98:91 (24:17, 22:28, 20:22, 32:24) triumfavo namuose žaidę Vilniaus KM auklėtiniai, kuriuos treniruoja Mindaugas Sakalauskas.

Rungtynės vyko itin permainingai, po pirmojo kėlinio šeimininkai turėjo 7 taškų pranašumą - 24:17, tačiau antrajame ketvirtyje svečiai jį ištirpdė iki minimumo - 46:45.

Po ilgosios pertraukos užvirė dar atkaklesnis mūšis, trečiajame ketvirtyje kova vyko taškas į tašką. Kėlinį (20:22) laimėjo svečiai tai jiems leido persverti rezultatą savo naudai - 66:67. Paskutiniame ketvirtyje dominavo puolimas, iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei 1 minutei rezultatas vis dar buvo apylygis - 89:88. Per likusią kėlinio dalį vilniečiai surengė spurtą (9:3) bei šventė pergalę rezultatu 98:91.

Vilniaus KM II: K. Gečas 25 (9/10 baud. met.), D. Kliukas 24 (6/9 dvit. met., 7 atk. kam., 24 naud. bal.), M. Boboriko 17 (4/6 dvit met., 9/10 baud. met., 7 rez. perd.), K. Mikalajūnas (12 atk. kam., 25 naud. bal.).

Kiti rezultatai:

U12 berniukų čempionatas "Pirmasis iššūkis" - Utenos DSC II 7:48 Vilniaus KM I

U12 berniukų čempionatas "Pirmasis iššūkis" - Vilniaus KM VI 50:10 Vilniaus KM IV

U12 berniukų čempionatas "Pirmasis iššūkis" - Vilniaus KM III 26:49 Vilniaus KM II

U14 berniukų krepšinio čempionatas - Sostinės KM V 43:66 Vilniaus KM I

Jaunių U17 vaikinų krepšinio čempionatas - Vilniaus KM IV 67:55 Sostinės KM III-"Eurosportas.lt"