Kontaktai

Pergalingos išvykos

2018 03 05

Edvino Justos treniruojama U15 Vilniaus KM I-"Teknos" (16-2) komanda vyko į Kauną, kur 94:55 (25:13, 25:12, 20:14, 24:16) susidorojo su Kauno KM "Aisčiai" (9-9) krepšininkais.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo Vilniaus KM auklėtiniai, kurie išsiveržė į priekį (8:2), tačiau aikštės šeimininkai atsakė spurtu (2:5) ir įpusėjus pirmajam ketvirčiui sumažino atsilikimą iki 3 taškų - 10:7. Likusioje kėlinio dalyje Edvino Justos treniruojama komanda pelnė 15 taškų, o varžovams leido įmesti tik 3, tai vilniečiams leido įgyti dviženklį pranašumą - 25:13. Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje buvo lygiai toks pats kaip ir pirmajame, po dviejų kėlinių rezultatu 50:25 pirmavo svečiai.

Trečiajame ketvirtyje Vilniaus KM I-"Teknos" komanda savo turėtą persvarą padidino dar 6 taškais ir pasibaigus kėliniui pirmavo 31 taško skirtumu - 70:39. Paskutinis ketvirtis buvo tik formalumas, kuriame vilniečiai ir toliau smaginosi dar labiau didindami pranašumą bei rungtynes laimėdami rezultatu 94:55.

Vilniaus KM I-"Teknos": E. Butkus 20 (6 atk. kam., 3 rez. perd., 4 per. kam., 24 naud. bal.), R. Lemežis 16 (6 atk. kam., 7 rez. perd., 20 naud. bal.), L. Gudavičius 13 (11 atk. kam., 3 rez. perd., 18 naud. bal.).

Kitose rungtynėse susitiko Diliaros Velishaievos treniruojama U14 Vilniaus KM I (5-7) mergaičių komanda, kuri po pratęsimo 77:69 (13:14, 14:12, 10:20, 25:16, 15:7) išvykoje palaužė Alytaus SRC (5-7) krepšininkes.

Pirmasis ketvirtis vyko taškas į tašką, jam pasibaigus minimaliu rezultatu 13:14 pirmavo aikštės šeimininkės. Antrajame kėlinyje ir toliau vyko itin įnirtinga kova, tačiau vilnietėms pavyko persverti rezultatą ir po antrojo ketvirčio minimaliu rezultatu išsiveržti į priekį - 27:26.

Po ilgosios pertraukos šeimininkės buvo nusiteikusios itin ryžtingai, tai joms padėjo kėlinį laimėti (10:20), taip įgyjant 9 taškų pranašumą - 37:46. Ketvirtajame kėlinyje susikaupusios Vilniaus KM auklėtinės ištirpdė varžovių pranašumą ir išplėšė pratęsimą - 62:62. Pratęsime Diliaros Velishaievos treniruojama komanda tęsė dominavimą ir alytiškes nugalėjo rezultatu 77:69.

Vilniaus KM I: U. Grigaliūnaitė 22 (8/11 baud., 19 atk. kam., 19 naud. bal.), A. Jokštaitė 18 (7 atk. kam., 7 per. kam.), I. Belickaitė 11 (6 atk. kam.), E. Brazdeikytė 10 (22 atk. akm., 4 per. kam.).

Atėjo laikas ir kitai merginų komandai parodyti tai, ką jos moka geriausiai. Živilės Mikalauskaitės treniruojama U18 Vilniaus KM I (11-1) komanda svečiuose 85:32 (24:10, 26:6, 23:7, 12:9) sutriuškino Kauno KM "Aisčiai" I (2-10) ekipą.

Nuo pat rungtynių pradžios dominavusios vilnietės jau po pirmosios rungtynių dalies varžoves triuškino nepadoriu rezultatu 50:16.

Po ilgosios pertraukos ir toliau dominavo Vilniaus KM auklėtinės, kurios trečiąjį ketvirtį laimėjo (23:7) ir padidino pranašumą iki 50 taškų - 73:23. Ketvirtajame kėlinyje kaunietėms nepavyko sumažinti atsilikimo, kadangi Živilės Mikalauskaitės treniruojama komanda jį padidino dar labiau ir rungtynes laimėjo itin įspūdingu skirtumu - 85:32.

Vilniaus KM I: J. Miknaitė 19 (9/12 met., 6 atk. kam., 25 naud. bal.), M. Purlytė (6/8 met., 5 atk. kam., 3 rez. perd., 3 per. kam., 21 naud. bal.) ir G. Kuzminskytė (10 atk. kam., 21 naud. bal.) po 13, A. Zdanevičiūtė 10 (8 atk. kam., 3 per. kam.).