Kontaktai

MKL rungtynėse iškovotos įtikinamos pergalės

2018 10 30

Praėjusį savaitgalį Vilniaus KM I-"NOI" (3-0) susikovė su Kauno KM "Perkūnas" (0-3) komanda, kuri vilniečiams priešinosi tik pirmajame ketvirtyje. Andriaus Šležo auklėtiniai namuose 87:61 (27:21, 30:14, 23:16, 7:10) sutriuškino svečius iš Kauno.

Rungtynių pradžia buvo gana įtempta, po penkių sužaistų minučių aikštės šeimininkai turėjo tik 2 taškų pranašumą - 14:12, tačiau kėlinio pabaigoje padidino persvarą iki 6 taškų - 27:21.

Antrojo ketvirčio pradžioje A. Šležo treniruojama komanda spurtavo 14:3 ir pabėgo į priekį - 41:26. Likusioje kėlinio dalyje apsukų nemažinę vilniečiai įgijo triuškinantį pranašumą - 57:35.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepakito, šeimininkai ir toliau didino atotrūkį - 80:51.

Paskutinis ketvirtis buvo tik formalumas, kuriame A. Šležas leido pasireikšti mažiau žaidžiantiems žaidėjams, tačiau tai nesutrukdė švęsti užtikrintos pergalės - 87:61.

Itin įdomi statistika yra ta, kad vilniečių atsarginiai krepšininkai pelnė net 45 taškus, o starto penketo žaidėjai 42.

Vilniaus KM I-"NOI": E. Doviltis (13 atk. kam., 4 per. kam., 21 naud. bal.) ir H. Žukovski po 13, V. Grauslys 12 (4 rez. perd.), B. Gadliauskas (6 atk. kam.) ir K. Kupriaščenko (4 per. kam.) po 11.

Kitose dienos rungtynėse, jaunių U18 merginų krepšinio čempionate, ginklus surėmė Vilniaus KM I (1-0) (trenerė Jūratė Cicėnienė) ir V.Knašiaus KM II (0-1) krepšininkės. Vilnietės svečiuose 16:85 (5:33, 1:23, 8:14, 2:15) nepasigailėjo klaipėdiečių.

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių varžovėms į atlapus kibusios J. Cicėnienės auklėtinės pirmąją rungtynių dalį užbaigė turėdamos triuškinantį pranašumą - 6:56.

Antroje rungtynių dalyje vilnietės ir toliau didino persvarą bei rungtynes laimėjo neįtikėtinu rezultatu - 16:85.

Vilniaus KM I: A. Zdanevičiūtė 31 (13/20 dvit., 11 atk. kam., 6 rez. perd., 8 per. kam., 46 naud. bal.), J. Miknaitė 23 (11/19 dvit., 17 atk. kam., 4 rez. perd., 9 per. kam., 41 naud. bal.), E. Grigaliūnaitė 14 (15 atk. kam., 20 naud. bal.), A. Belickaitė 13 (10 atk. kam., 5 rez. perd., 7 per. kam., 24 naud. bal.).

Sekmadienio kovas pradėjo Evaldo Lukšio treniruojama U13 Vilniaus KM I (1-3) berniukų komanda, kuri po atkaklios kovos namuose 79:74 (10:14, 20:19, 27:18, 22:23) įveikė Kauno KM "Perkūnas" (2-2) krepšininkus.

Aikštės šeimininkai rungtynes pradėjo spurtu 4:0, tačiau svečiai nepasimetė ir ketvirtį laimėjo rezultatu 10:14.

Antrojo kėlinio metu vyko itin lygi kova, prieš ilgąją pertrauką kauniečiai ir toliau buvo priekyje - 30:33.

Po ilgosios pertraukos susiėmę Vilniaus KM auklėtiniai trečiąjį ketvirtį laimėjo 27:18 ir išsiveržė į priekį rezultatu 57:51.

Ketvirtajame kėlinyje abi komandos kovėsi taškas į tašką, tačiau savąją persvarą išlaikę vilniečiai šventė sunkią pergalę rezultatu 79:74.

Vilniaus KM I: P. Karvelis 25 (9/11 dvit., 5 atk. kam., 26 naud. bal.), D. Paužuolis 13 (3 per. kam.), N. Pakalnis 12 (5/7 dvit., 7 atk. kam., 21 naud. bal.).

Kitose sekmadienio rungtynėse kovėsi dvi Vilniaus krepšinio mokyklos komandos. Šiame derbyje susigrūmė E. Justos ir V. Tupčiausko treniruojama U18 Vilniaus KM I-"Šilputa" (4-0) ir Rolando Peniko treniruojama Vilniaus KM II (1-3) komanda. Praeitų metų jaunių U17 vaikinų krepšinio čempionato nugalėtojai Vilniaus KM I-"Šilputa" krepšininkai svečiuose 111:52 (27:15, 26:12, 28:8, 30:17) be didesnio vargo susitvarkė su R. Peniko auklėtiniais.

Rungtynes spurtu 16:4 pradėjo E. Justos auklėtiniai, kurie po pirmojo rungtynių ketvirčio sugebėjo išlaikyti dviženklį pranašumą - 27:15.

Antrąjį ketvirtį, kaip ir pirmąjį Vilniaus KM I-"Šilputa" komanda pradėjo dar vienu spurtu 14:4 ir įgijo triuškinančią persvarą - 41:19. Likusioje kėlinio dalyje E. Justos auklėtinių pranašumas išaugo dar labiau ir pasibaigus ketvirčiui siekė 26 taškų ribą - 53:27.

Po ilgosios pertraukos Vilniaus KM I-"Šilputa" krepšininkai net nesiruošė mažinti apsukų ir laimėjo dar vieną atkarpą (19:4), kuri jiems leido varžovus triuškinti didesniu nei 40 taškų skirtumu - 72:31. Kėlinio pabaigoje svečių komandos pranašumas išaugo dar labiau - 81:35.

Paskutiniame ketvirtyje visus formalumus sutvarkę E. Justos auklėtiniai šventė įspūdingą pergalę rezultatu 111:52.

Vilniaus KM I-"Šilputa": E. Jermolajevas 21 (9/12 dvit., 10 atk. kam., 32 naud. bal.), E. Butkus 20 (9/14 dvit., 7 atk. kam., 10 rez. perd., 29 naud. bal.), A. Šimonis (4/7 trit., 5 rez. perd.) ir P. Rimkus 13 atk. kam., 26 naud. bal.) po 15, A. Marčiulionis 11 (4/5 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.).

Vilniaus KM II: A. Mikštas 16, A. Kuzmickas 12 (6 atk. kam., 7 rez. perd.).

Jaunučių U15 vaikinų krepšinio čempionatas Vilniaus KM IV 43:58 Vilniaus KM V

Jaunučių U16 vaikinų krepšinio čempionatas Vilniaus KM III 58:60 Sostinės KM IV-"EMSI"

Jaunučių U16 vaikinų krepšinio čempionatas Vilniaus KM V 99:28 Vilniaus KM IV

Jaunučių U16 vaikinų krepšinio čempionatas Vilniaus KM II-"Teknos" 71:80 Raseinių KKSC

Jaunių U17 vaikinų krepšinio čempionatas Vilniaus KM V 50:81 Vilniaus KM IV

Jaunių U17 vaikinų krepšinio čempionatas Vilniaus KM III 96:47 Sostinės KM V

Jaunių U18 vaikinų krepšinio čempionatas Vilniaus KM III 89:72 KA "Snaiperis"