Kontaktai

MKL lyderiai iškovojo eilines pergales

2018 02 05

Vilniaus KM I-"Šilputa" (13-1) komanda, treniruojama Edvino Justos bei Vytenio Tupčiausko be didesnio vargo namuose 104:72 (33:26, 25:19, 22:20, 24:7) susitvarkė su Šilutės SM (3-13) krepšininkais.

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių varžovams į atlapus kibę aikštės šeimininkai taip ir neleido jiems net pagalvoti apie pergalę. Sužaidus dvi minutes rezultatas tapo 10:0 Vilniaus KM auklėtinių naudai. 4-ąją rungtynių minutę vilniečių persvara išaugo dar labiau - 15:2. Pirmojo ketvirčio pabaigoje varžovai sukūrė spurtą (7:15) ir sumažino deficitą iki vienženklės ribos - 33:26. Antrojo kėlinio pradžioje svečiams pavyko priartėti iki 3 taškų - 33:30, tačiau šeimininkai šovė į priekį (7:2) ir padidino pranašumą iki 8 taškų - 40:32. Antrajame ketvirtyje kova ir toliau vyko taškas į tašką, bet Vilniaus KM I-"Šilputa" komanda kėlinio pabaigoje pademonstravo savo tikrąją jėgą ir vėl atstatė dviženklę persvarą - 58:45.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepakito, Edvino Justos bei Vytenio Tupčiausko treniruojama komanda ir toliau mažais žingsneliais didino atotrūkį nuo varžovų, iki kėlinio pabaigos likus 2 minutėms vilniečiai įgijo didžiausią rungtynių persvarą - 78:60. Trečiojo ketvirčio pabaigoje šilutiškiai dar bandė kabintis į rungtynes sumažindami atsilikimą iki 15 taškų - 80:65. Paskutiniame ketvirtyje tiesiog dominavę šeimininkai pelnė 24, o varžovams leido įmesti tik 7 taškus, tai leido Vilniaus KM I-"Šilputa" komandai švęsti užtikrintą pergalę rezultatu 104:72.

Vilniaus KM I-"Šilputa": V. Kulbė 19 (8/10 met., 6 atk. kam., 26 naud. bal.), T. Zubrys (6 rez. perd.), A. Šimonis (5 atk. kam., 7 rez. perd.) ir E. Jermolajevas (9 atk. kam., 5 rez. perd., 24 naud. bal.) po 12, K. Žagminas, Ą. Tubelis (6 atk. kam.) ir D. Baslyk (10 atk. kam.) po 11.

Antrose dienos rungtynėse jaunių U18 vaikinų krepšinio čempionato lyderė Vilniaus KM I (12-3) komanda, kurią treniruoja Raimundas Kairys svečiuose 94:61 (29:10, 25:17, 25:17, 15:17) sutriuškino Kauno KM "Aisčiai" (7-8) komandą.

Įpusėjus pirmajam ketvirčiui Vilniaus KM auklėtiniai jau turėjo dviženklę persvarą - 16:3. Iki kėlinio pabaigos likus 2 minutėms vilniečiai triuškino aikštės šeimininkus rezultatu 25:5. Pačioje ketvirčio pabaigoje varžovams pavyko šiek tiek sumažinti atsilikimą - 29:10. Antrojo kėlinio pradžioje svečių persvara ir toliau augo, iki ketvirčio pabaigos likus 3 minutėms Vilniaus KM auklėtiniai pirmavo net 30-ies taškų skirtumu - 48:18. Po pirmosios rungtynių dalies rezultatu 54:27 pirmavo Vilniaus KM I komanda.

Antrosios rungtynių dalies pradžioje vaizdas aikštelėje išliko toks pats, įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė tie patys 30 taškų - 69:39. Kėlinio pabaigoje svečiai surengė spurtą (10:3) ir dar labiau padidino atotrūkį nuo varžovų - 79:44. Paskutiniame rungtynių ketvirtyje kova vyko taškas į tašką, tačiau tai jokios intrigos nesugrąžino, rezultatu 94:61 lengvą pergalę šventė Vilniaus KM I krepšininkai.

Vilniaus KM I: J. Paukštė 22 (9/14 met., 13 atk. kam., 28 naud. bal.), G. Mokšeckas 16 (8 rez. perd., 4 per. kam., 25 naud. bal.), P. Mackevičius 14, M. Astrauskas 13 (3/4 met., 5 rez. perd.).

Kiti rezultatai:

U12 mergaičių čempionatas "Pirmasis iššūkis" - Vilniaus KM I 44:31 Biržų SC

U12 berniukų čempionatas "Pirmasis iššūkis" - Vilniaus KM I 63:50 Vilniaus KM VI

U14 berniukų krepšinio čempionatas - Vilniaus KM V 54:58 Vilniaus KM II

U14 berniukų krepšinio čempionatas - Vilniaus KM IV 58:73 Vilniaus KM III

Jaunučių U15 vaikinų krepšinio čempionatas - Vilniaus KM IV 43:95 Vilniaus KM V

Jaunučių U16 vaikinų krepšinio čempionatas - Vilniaus KM IV-"Teknos" 87:49 Vilniaus KM III