Kontaktai

Iškovotos dvi labai svarbios pergalės

2018 01 26

Andriaus Sležo treniruojama U15 Vilniaus KM II (3-10) komanda vyko į Šiaulius, kur 88:71 (26:17, 19:14, 19:22, 24:18) įveikė Šiaulių KA "Saulė" I-"ASKA" (1-11) krepšininkus.

Rungtynės prasidėjo 5 iš eilės vilniečių tolimais šūviais, iš kurių net 4 realizavo Kristijonas Saveika (15:9). Pradedami remtis ir dvitaškiais metimais svečiai dar labiau padidino pranašumą ir pirmąjį ketvirtį užbaigė turėdami 9 taškų persvarą - 26:17. Antrojo kėlinio pradžioje po taiklaus Deno Masiulio tritaškio metimo svečiams pavyko įgyti dviženklę persvarą - 33:21. Likusioje ketvirčio dalyje abi komandos kovėsi taškas į tašką. Pasibaigus pirmajai rungtynių pusei rezultatu 45:31 pirmavo Vilniaus KM auklėtiniai.

Po ilgosios pertraukos A. Sležo treniruojama komanda padidinti pranašumą iki 16 taškų - 57:41, tačiau trečiojo ketvirčio pabaigoje šeimininkai šią persvarą aptirpdė iki 11 taškų - 64:53. Paskutiniame ketvirtyje vilniečiai ir toliau didino pranašumą, kuris išaugo jau iki 17 taškų - 77:60. Nieko nebelemiančioje rungtynių pabaigoje abi komandos pelnė po 11 taškų, tai leido svečiams išsaugoti 17 taškų pranašumą bei laimėti rungtynes rezultatu 88:71.

Vilniaus KM II: K. Saveika 22 (24 min., 5/5 trit. met., 19 naud. bal.), G. Vičkačka 16 (7/11 dvit. met.), B. Gadliauskas ir K. Kupriaščenko (4 per. kam.) po 10.

Dar viena itin svarbi pergalė buvo iškovota Vilniuje, kur Raimundo Kairio treniruojama U18 Vilniaus KM I (10-3) komanda 81:75 (22:29, 24:20, 17:13, 18:13) nugalėjo čempionato lyderę V.Knašiaus KM-"Atlantic Express" (10-2) ekipą.

Rungtynės prasidėjo gan atkakliai, sužaidus 3 minutes rezultatas vis dar buvo lygus - 9:9. Įpusėjus ketvirčiui žaidimas ir toliau vyko apylygiai - 15:16. Svečiai sėkmingiau užbaigė ketvirtį spurtuodami (7:13), tai jiems leido pirmauti 7 taškais - 22:29. Antrojo ketvirčio pradžioje kova vyko taškas į tašką (34:40), tačiau kėliniui artėjant prie pabaigos šeimininkams pavyko sumažinti deficitą iki 4 taškų - 43:47. Po pirmosios rungtynių dalies komandas teskyrė 3 taškai - 46:49.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai į aikštę žengė nusiteikę agresyviai, tai jiems leido kovoti dėl kiekvieno kamuolio ir laimėti atkarpą (12:3), taip išsiveržiant į priekį - 58:52. Varžovai atsakė spurtu (5:10) ir po 3 kėlinių atsiliko vos 1 tašku - 63:62. Lemiamo ketvirčio pradžioje klaipėdiečiams pavyko persverti rezultatą savo naudai - 65:68. Įpusėjus paskutiam kėliniui Vilniaus KM I komandos krepšininkai perėmė iniciatyvą ir vėl išsiveržė į priekį rezultatu 73:71. Likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutėms intriga vis dar buvo gyva (76:75), tačiau Simas Jarumbauskas šaltakraujiškai realizavo 2 baudos metimus ir padidino komandos pranašumą iki 3 taškų - 78:75. Per likusią kėlinio dalį svečiams nepavyko sėkmingai užbaigti savo atakų, tai leido šeimininkams iškovoti pergalę rezultatu 81:75.

Vilniaus KM I: S. Jarumbauskas 33 (10/15 dvit. met., 3/5 trit. met., 12 atk. kam., 34 naud. bal.), G. Mokšeckas 31 (9/13 dvit. met., 6 atk. kam., 6 rez. perd., 34 naud. bal.), M. Astrauskas 8 (4/6 dvit. met., 5 atk. kam.).