Kontaktai

Alytuje – jaunučių merginų ir vaikinų žaidynių finalinis ketvertas

2018 10 05 mkl.lt

Jau šį savaitgalį į Alytų susirinks keturios pajėgiausios 2003-2004 m. gimimo merginų ir vaikinų komandos, kurios susirems kovoje dėl pirmojo sezono trofėjaus – Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynių taurės.

Šeštadienį savo kovas pradės merginos, pirmajame pusfinalyje susitiks šeimininkės iš Alytaus bei Vilniaus KM I ekipos.

Alytiškės pirmąjį turnyro etapą įveikė be pralaimėjimų, panašiais rezultatais buvo įveiktos Kauno (66:55), Marijampolės (69:47) bei Kėdainių (67:46) jaunosios krepšininkės.

Kitame etape finalo ketverto šeimininkės susitvarkė ir su varžovėmis iš Šiaulių (80:63), tačiau kitame susitikime neatsilaikė prieš Klaipėdos komandą (42:74) ir tokiu būdu, užėmusios antrą vietą grupėje, garantavo sau susitikimą su Vilniaus KM I ekipa.

Tiesa, šeimininkėms pusfinalyje teko rimtas varžovas – per atrankos etapą nei karto nesuklupusi Vilniaus KM I komanda. Sostinės krepšininkės pirmame rate nesunkiai įveikė Vilniaus KM II (50:22), Molėtų (69:12) bei Ukmergės (68:42) komandas, vėliau, kitame etape pridėjo dar dvi pergales prieš Biržų (74:48) bei Panevėžio (66:54) krepšininkes ir užsitikrino pirmąją vietą grupėje bei patekimą į finalo ketverto varžybas.

Merginų jaunių žaidynių tvarkaraštis
(Alytaus Sporto ir Rekreacijos centras, Naujoji g. 52, Alytus)

Spalio 6d. (šeštadienis):
12.00 Alytus – Vilnius I;
14.00 Panevėžys – Klaipėda;

Spalio 7d. (sekmadienis):
10.00 Rungtynės dėl trečios vietos;
12.00 Rungtynės dėl pirmos vietos (tiesioginės transliacijos MKL FacebookMKL YouTube bei Delfi TV puslapiuose).

Vaikinų tarpe, vilniečiai atrankoje žengė gana užtikrintai ir iškovojo keturias pergales paeiliui (85:67 prieš Vilniaus KM II komandą, 89:56 prieš telšiškius, 103:67 nugalėjo varžovus iš Kupiškio bei 78:52 sudorojo Raseinių krepšininkus), tačiau lemiamame susitikime dėl pirmos vietos atrankos etapo grupėje buvo neprilygta Panevėžio krepšininkams (66:88) ir teko tenkintis antrąja pozicija.

„Galima sakyti, jog pasiruošimas finalo ketvertui buvo toks įdomus, – teigė vilniečių treneris Andrius Šležas. – Pora vaikinų su mumis nesitreniravo, o tik vykdavo į rungtynes, tad daug priklausys nuo to, kaip seksis į žaidimą įsijungti jiems. Kadangi turnyras vyksta visos Lietuvos mastu, tai natūralu, kad sieksime kovoti dėl pirmos vietos.

Kalbant apie Klaipėdos krepšininkus, tai daug ką pasako tas faktas, kad jie praėjusiame etape gana dideliu skirtumu nugalėjo pajėgią Kauno komandą, o šiaip Klaipėda, tiek ir vyrų, tiek ir jaunimo krepšinyje, garsėja metikais. Ne išimtis ir šioje komandoje. Yra nemažai pajėgių žaidėjų, tokių kaip Mykolas Abrutis, Mintautas Mockus ar Radvilas Kneižys, kviečiamų ir į jaunučių rinktines, tad didelį dėmesį reikės skirti jiems.“

Vaikinų jaunučių žaidynių tvarkaraštis
(Alytaus Sporto ir Rekreacijos centras, Naujoji g. 52, Alytus)

Spalio 6d. (šeštadienis):
16.00 Panevėžys – Kaunas I;
18.00 Vilnius – Klaipėda;

Spalio 7d. (sekmadienis):
14.45 Rungtynės dėl trečios vietos;
16.45 Rungtynės dėl pirmos vietos (tiesioginės transliacijos MKL FacebookMKL YouTube bei Delfi TV puslapiuose).


atgal