Kontaktai

Vilniaus miesto mokyklų krepšinio žaidynės

 

Tvarkaraštis

 

A pogrupis

B pogrupis

 

 

Eil.Nr.

Mokykla

Eil.Nr.

Mokykla

1

M.Biržiškos gimn.

1

Žemynos gimn.

2

Šv. Kristoforo gimn.

2

,,Sietuvos“progimn.

3

Antakalnio gimn.

3

Žirmūnų gimn.

4

Žvėryno gimn.

4

S.Daukanto progimn.

C pogrupis

D pogrupis

Eil.Nr.

Mokykla

Eil.Nr.

Mokykla

1

S.Daukanto gimn.

1

Tuskulėnų gimn.

2

Karoliniškių gimn.

2

Vytauto Didžiojo gimn.

3

Gabijos gimn.

3

VGTU Inžinerijos licėjus

4

Genio progimn.

4

J.Basanavičiaus gimn.

 

I etapas

 

Rungtynės

Pogrupis

Laikas

Komandos

1

D

13.30

Tuskulėnų gimn. - J.Basanavičiaus gimn.

2018 m. vasario  28  d. (trečiadienis)

2

B

13.30

Žemynos gimn. - S.Daukanto progimn.

3

A

15.00

M.Biržišk0s gimn. - Žvėryno gimn.

2018 m . kovo 1 d.  (ketvirtadienis)

4

C

13.30

Karoliniškių gimn. - Gabijos gimn

5

B

15.00

,,Sietuvos“ progimn. - Žirmūnų gimn.

2018 m. kovo 2  d. (penktadienis)

6

D

13.30

Vytauto Didžiojo gimn. - VGTU Inžinerijos licėjus

2018 m. kovo 5 d. (pirmadienis )

7

A

13.30

Šv. Kristoforo gimn. - Antakalnio gimn.

2018 m. kovo 6  d. (antradienis)

8

C

14.00

S.Daukanto gimn. - Genio progimn.

2018 m. kovo 7 d. (trečiadienis)

9

D

13.30

VGTU Inžinerijos licėjus – Tuskulėnų gimn.

10

B

15.00

Žirmūnų gimn. - Žemynos gimn.

2018 m. kovo 8 d. (ketvirtadienis)

11

A

13.30

Antakalnio gimn. - M.Biržiškos gimn.

2018 m. kovo 9 d. (penktadienis)

12

D

13.30

J.Basanavičiaus gimn. - Vytauto Didžiojo gimn.

2018 m. kovo 12 d. (pirmadienis)

13

C

15.00

 Genio progimn. - Karoliniškių gimn.

2018 m. kovo 13 d. (antradienis)

14

B

13.30

S.Daukanto progimn. - ,,Sietuvos“ progimn.

15

A

15.00

Šv. Kristoforo gimn. - Žvėryno gimn

2018 m. kovo 14 d. (trečiadienis)

16

C

14.00

Gabijos gimn. - S.Daukanto gimn.

2018 m. kovo 15 d. (ketvirtadienis)

17

B

13.30

Žemynos gimn. - ,,Sietuvos“ progimn.

18

A

15.00

M.Biržiškos gimn. - Šv. Kristoforo gimn.

2018 m. kovo 19 d. (pirmadienis)

19

A

13.30

Antakalnio gimn. - Žvėryno gimn.

20

D

15.00

VGTU Inžinerijos licėjus – J.Basanavičiaus gimn.

2018 m. kovo 20 d. (antradienis)

21

C

14.00

S.Daukanto gimn. - Karoliniškių gimn.

2018 m. kovo 21 d. (trečiadienis)

22

D

13.30

Tuskulėnų gimn. - Vytauto Didžiojo gimn.

23

B

15.00

Žirmūnų gimn. - S.Daukanto progimn.

2017 m. kovo 22 d. (ketvirtadienis)

24

C

13.30

Gabijos gimn. - Genio progimn.

 

II etapas

 

Patenka I – II -as vietas  pogrupiuose užėmusios komandos. 8 komandos suskirstomos į 2 pogrupius tokia tvarka.

 

E pogrupis

1. A1

2. B2

3. C1

4. D2

 

F pogrupis

1. A2

2. B1

3. C2

4. D1

 

                  Komandos pogrupiuose žaidžia vieno rato sistema. Komandos, grupėje užėmusios I-II vietas patenka į finalo ketvertą.

                      Pusfinalyje komandos suskirstomos tokia tvarka:

E1 – F2

F1 – E2

  

  1. 1.    Rungtynėms bus skiriami  aikštės teisėjai ir sekretoriatas.
  2. 2.    Medicinos personalu pasirūpina  -  aikštės šeimininkai.
  3. 3.    Rungtynės privalo vykti nurodytu laiku. Norint keisti rungtynes privalote pranešti prieš tris dienas.
  4. 4.    Visų komandų dalyviai privalo turėti moksleivių pažymėjimus (gim. liudijimus, pasus - kopijas). Komandų vadovams paprašius, šie dokumentai turi būti pateikiami.
  5. 5.    Salės šeimininkai aprūpina rungtynėse dalyvaujančias komandas keturiais kamuoliais  pramankštai. Vykdant varžybas, pirmenybė teikiama geresnės kokybės kamuoliams.
  6. 6.    Varžybų šeimininkai privalo turėti rungtynių protokolą ir pateikti sekretoriato darbuotojui.
  7. 7.    Pasibaigus rungtynėms, rezultatas pranešamas sekančią dieną iki  12 val. Vilniaus krepšinio mokyklai, el. paštu  liuda@vilniauskm.lt   Rezultatą privalo pranešti  varžybų šeimininkė.

 

  • Varžybų šeimininkai visiškai atsako už tvarką aikštėje, žiūrovų elgesį varžybų vykdymo metu bei joms pasibaigus.
  • Komandai neatvykus į varžybas arba praradus teisę žaisti, Vilniaus krepšinio mokykla sprendžia apie tolesnį jos  dalyvavimą čempionate.

 

Vyr. teisėja                                                                                                      Liuda Kuzminskienė

 

II etapo

Tvarkaraštis

E pogrupis

F pogrupis

Eil.Nr.

Mokykla

Eil.Nr.

Mokykla

1

Žvėryno gimm.

1

M.Biržiškos gimn.

2

B2

2

Žemynos gimn.

3

S.Daukanto gimn.

3

Žemynos progimn.

4

VGTU  Inžinerijos licėjus

4

Vytauto Didžiojo gimn.

 

II etapas

Rungtynės

Pogrupis

Laikas

Komandos

2018 m. balandžio 10 d. (antradienis)

29

F

13.30

M.Biržiškos gimn. - Vytauto Didžiojo gimn.

30

F

15.00

Žemynos gimn. - Žemynos progimn.

2018 m. balandžio 11  d. (trečiadienis)

31

E

13.30

B2 – S.Daukanto gimn.

32

E

15.00

VGTU Inžinerijos licėjus – Žvėryno gimn.

2018 m . balandžio 12 d.  (ketvirtadienis)

33

F

13.30

Žemynos progimn. - M.Biržiškos gimn.

34

F

15.00

Žemynos gimn. - Vytauto Didžiojo gimn.

2018 m . balandžio 13 d.  (penktadienis)

35

E

13.30

S.Daukanto gimn. - Žvėryno gimn.

36

E

13.30

VGTU Inžinerijos licėjus - B2

2018 m. balandžio 16  d. (pirmadienis)

37

F

13.30

Vytauto Didžiojo gimn. - Žemynos progimn.

38

F

15.00

M.Biržiškos gimn. - Žemynos gimn.

2018 m. balandžio 17  d. (antradienis)

39

E

13.30

  S.Daukanto gimn. - VGTU Inžinerijos licėjus

40

E

15.00

B2 – Žvėryno gimn.

Finalinis ketvertas

FINALO VARŽYBOS VYKS VILNIAUS KM SPORTO SALĖJE (Birželio 23-iosios 10A)

 

2018 m. balandžio 18 d. (trečiadienis)

 

Rungtynės

 

Laikas

Komandos

 

41

 

10.30

Pusfinalis

 

42

 

12.00

Pusfinalis

 

 

2018 m. balandžio 19 d. (ketvirtadienis)

 

Rungtynės

 

Laikas

Komandos

 

43

 

11.30

Rungtynės dėl 3 vietos

 

44

 

13.00

Rungtynės dėl 1 vietos

 

  1. 1.    Rungtynėms bus skiriami  aikštės teisėjai ir sekretoriatas.
  2. 2.    Medicinos personalu pasirūpina  -  aikštės šeimininkai.
  3. 3.    Rungtynės privalo vykti nurodytu laiku. Norint keisti rungtynes privalote pranešti prieš tris dienas.
  4. 4.    Visų komandų dalyviai privalo turėti moksleivių pažymėjimus( gim. liudijimus, pasus - kopijas). Komandų vadovams paprašius, šie dokumentai turi būti pateikiami.
  5. 5.    Salės šeimininkai aprūpina rungtynėse dalyvaujančias komandas keturiais kamuoliais  pramankštai. Vykdant varžybas, pirmenybė teikiama geresnės kokybės kamuoliams.
  6. 6.    Varžybų šeimininkai privalo turėti rungtynių protokolą ir pateikti sekretoriato darbuotojui.
  7. 7.    Pasibaigus rungtynėms, rezultatas pranešamas sekančią dieną iki  12 val. Vilniaus krepšinio mokyklai, el. paštu  liuda@vilniauskm.lt   Rezultatą privalo pranešti  varžybų šeimininkė.

 

  • Varžybų šeimininkai visiškai atsako už tvarką aikštėje, žiūrovų elgesį varžybų vykdymo metu bei joms pasibaigus.
  • Komandai neatvykus į varžybas arba praradus teisę žaisti, Vilniaus krepšinio mokykla sprendžia apie tolesnį jos  dalyvavimą čempionate.

 

Vyr. teisėja                                                                                                       Liuda Kuzminskienė

 

Rezultatus rasite čia: rezultatų lentelė

Antro etapo rezultatai: II etapo lentelės

Finalai: finalų rezultatai